فشار نزولی قابل تحمل نبود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
فشار نزولی قابل تحمل نبود


طلا به کار خود ادامه می دهد بالا خط سیر رسیدن به سطوحی که آخرین بار قبل از توافق سقف بدهی مشاهده شده است. در یک سطح اساسی، به نظر می رسد که معکوس همبستگی بین دلار و طلا از آن زمان آشکار است کاهش وزن پول سبز اجازه داده شده طلا به سود. در این گزارش، هدف ما روشن کردن کاتالیزورهای محرک قیمت فلز گرانبها، ارزیابی چشم انداز آینده آن و نتیجه گیری با یک تحلیل فنی است.

آمار اشتغال آمریکا طلا را افزایش داد

جمعه گذشته راه اندازی داده های اشتغال ایالات متحده برای می ارسال کنید طلایی قیمت تا کوتاه زمینپسندیدن مختلط استخدام گزارش شگفت آور ارائه شده است پشتیبانی می کند برای پول سبز. این استخدام این گزارش اشاره می کند که نرخ بیکاری افزایش یافت سریعتر نسبت به. تا انتظار می روداز 3.4 درصد به 3.7 درصد، در حالی که دستمزد غیر کشاورزی رقم وارد شده است 339 هزاردر مقایسه با رقم مورد انتظار 180 هزار. بله، تا حد زیادی بیش از حد تحلیلگران انتظارات از شل شدن ایالات متحده کار یدی بازار و در نتیجه استخدام گزارشبه نظر می رسد که NFP شکل برتری می یابد افزایش از بیکاری درصد و به این ترتیب ارائه شده است پشتیبانی می کند برای پول سبز. هر چه افزایش دلار آن فقط … بود موقتبه عنوان داده های PMI غیر تولیدی ISM برای ماه می دیروز منتشر شد کوتاه نسبت به. تا انتظار می رود که حکایت از آن داشت خدمات صنعت گسترش اما در یک آرام تر درصد. داده های ISM PMI در بخش غیر تولیدیدوباره مشتعل شود بیم آن می رود که ایالات متحده اقتصاد مثل این نیست بادوام همانطور که قبلاً و به همین ترتیب انتظار می رفت تیر ترس از الف پتانسیل ایالات متحده رکود اقتصادی در آینده ی نزدیک. از این رو، طلا ممکن است دریافت کرده باشند به یک پناهگاه امن سرازیر می شود با توجه به وضعیت آن به عنوان پوششی در برابر زمان عدم اطمینان اقتصادی.

دوره تعطیلی FOMC در نوسان کامل است

ما در حال حاضر در FOMC کسوف دوره زمانیبا نشست سیاست پولی که در تاریخ برگزار می شود 14هفتم از ژوئنتاکید می کنیم سخت پاسخ رو به رو فدرال رزرو سیاستمداران یکی از آخرین فدرال رزرو سیاستمدارانی که صحبت کردند قبل از بر کسوف دوره زمانی بود هارکر رئیس فدرال رزرو فیلادلفیاکه بالقوه نظر داد پرش بر FOMC جلسه بعدی، بود درک شده پسندیدن کبوتر با شیب که فدرال رزرو می توان مکث خود خشونت آمیز علاقه درصد سیاست. این نظرات ساخته شده توسط هارکر رئیس فدرال رزرو فیلادلفیاممکن است یک بوده است کلید عامل پشت دلار کاهش وزنهمانطور که ممکن است به این معنی باشد که فدرال رزرو چنین است در حال نزدیک شدن است خود پایانه درصد در یک سریعتر سرعت نسبت به قبل انتظار می رود .علاوه بر این، با وجود استخدام داده، مال ماست دیدگاه شخصی خود که بیکاری درصد می تواند باشد غالب عامل که در تصمیم فدرال رزرو برای نرخ بهره که هفته آینده در 14 انتظار می رودهفتم از ژوئن بازار تحلیلگران انتظار فدرال رزرو به مکث در ملاقات بعدی او، با خود ما شخصی چشم انداز از آنجایی که اگر فدرال رزرو متوقف شود، رو به جلو راهنمایی می تواند کمی به سمت آن متمایل شود شاهین کشور، پیشنهادی نرخ آینده پیاده روی که در آینده. تا زمانی که مجبوری افزایش فدرال رزرومال ما چشم انداز این همان است رو به جلو مدیریت می تواند لاغر به بر کبوتر کنار هم برانگیختن زودتر از حد انتظار درصد برش یا حداقل الف مکث. که در نتیجهپسندیدن بهره فدرال تصمیم نرخ بستن، ما می توانیم گرانبها حروف بزرگ بر ضعیف تر دلارمثل بازار خلق و خوی در حال حاضر به نظر می رسد تکیه دادن به آن علاقه درصد مکثو نه a درصد پیاده روی.

قرارداد سقف بدهی نگرانی های بازار را آرام می کند

این نمایش در اطراف ایالات متحده پیش فرض در خود بدهی وجود دارد تبخیر شدپس از تصمیم هفته گذشته مجلس نمایندگانs و سنا رای به نفع افزایش بدهی سقف. در نتیجه، نگرانی های بازار یک سناریوی فاجعه بار در حال حاضر پریشانبا پول سبز رسید موقت ورودی هاهمانطور که سرمایه گذاران بهبود یافتند اعتماد به نفس که در ایالات متحده اقتصاد. افزایش سقف بدهی منجر به الف قوی تر پول سبز و در نظر گرفتن با ارزش ادراک بودن یک پرچین در زمان های اقتصادی عدم قطعیتبیزاری از ورشکستگی ایالات متحده منجر به طلا میله ها کاهش وزن.

تجزیه و تحلیل فنی – طلا

نمودار XAUUSD H4

فشار نزولی قابل تحمل نبود
  • پشتیبانی: 1940 (S1)، 1905 (S2)، 1870 (S3)
  • مقاومت: 1975 (R1)، 2005 (R2)، 2045 (R3)

در زمان انتشار این گزارش، طلایی قیمت به یک منتقل شد بالا روش از هفته گذشته، تشکیل بالا خط روند مانند 30هفتم بر می تواند. ما تمایل داریم که a گاو نر چشم انداز برای طلایی قیمت در حالی که عملکرد قیمت آن در بالا باقی می ماند در بالا ذکر شد بالا خط روندبعلاوه RSI رقم باقی مانده در بالا خواندن 50. ما همچنین توجه داشته باشید که عمل قیمت ناموفق به قطع کردن در زیر پشتیبانی می کند در سال 1940 (S1) و پس از آن نقل مکان کرد بلندترترکیب شده با شکستگی در بالا رقم 50 RSI، می فرض آ گاو نر بازار خلق و خوی. برای ما بیچی چشم انداز به ادامه دادما دوست داریم a روشن قطع کردن در بالا مقاومت در سال 1975 (R1)، با موارد زیر پتانسیل هدف برای گاو نر به عنوان 2005 (R2) مقاومت سقف. از سوی دیگر، برای یک خرس ها چشم انداز ما دوست داریم a روشن قطع کردن در زیر 1940 (S1) مرحله که می شود تطابق دارد با شکستگی در زیر بالا خط روند و به این ترتیب بعدی ممکن است هدف برای خرس ها ممکن است 1905 باشد (S2) پشتیبانی می کند پایه. در نهایت، باید زن و شوهر آنها شکست می خورند به قطع کردن در زیر یا در بالا ذکر شده S1 و R1 سطوحبعلاوه RSI نشانگر تردید دور و بر خواندن از 50، ممکن است ببینیم گرانبها حرکت که در گذشته از روش بین 1975 (R1) و 1940 (S1) سطوح.

سلب مسئولیت:
این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.

مشترک شدن در خبرنامه ما