فدرال رزرو در سال 2023 بزرگتر می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
فدرال رزرو در سال 2023 بزرگتر می شود


سال جدید و مجموعه جدیدی از اعضای چرخشی هیئت مدیره فدرال رزرو وارد می شوند. با توجه به نظرات متفاوت اعضای اصلی و علی البدل مختلف، این انتقال سالانه می تواند سوگیری و چشم انداز FOMC را تغییر دهد. این می تواند عاملی در مسیر حرکت بازارها باشد زیرا:

  1. هنوز بحث های گسترده ای در مورد اینکه فدرال رزرو تا چه حد صعود خواهد کرد وجود دارد
  2. پس از آن، نظرات مختلفی در مورد اینکه آیا فدرال رزرو حفظ خواهد شد یا “حرکت” وجود دارد.
  3. بحث احتمالی در مورد اینکه آیا فدرال رزرو در اواخر سال تورم یا دستمزدها را در اولویت قرار می دهد یا خیر.

عامل دیگر این است که پاول حتی در طی اقدامات خارق‌العاده‌ای که برای مبارزه با تورم در سال گذشته انجام شده است، توانسته است کشتی به‌خصوصی تنگ نگه دارد. در واقع، از زمان پایان همه‌گیری تنها دو رای منفی از همه جلسات وجود داشته است. حتی اگر کبوترهای بیشتری در FOMC ظاهر شوند، این سوال نیز مطرح است که آیا آنها واقعاً به سیاست محدودتر رأی خواهند داد یا خیر.

چه اتفاقی می افتد

FOMC رسما 12 عضو دارد که 8 نفر از آنها دائمی هستند. خب، از نظر فنی 7 دائمی است، اما رئیس بانک مرکزی نیویورک در جای خود «چرخ» می‌شود. اغلب کمتر از 12 وجود دارد، زیرا جای خالی فدرال رزرو معمولاً زمان زیادی برای پر کردن نیاز دارد. این بدان معنی است که تغییرات از چهار عضو چرخشی می تواند تأثیر بیشتری داشته باشد.

اعضای چرخشی رؤسای بانک های ذخیره منطقه ای مربوطه هستند. اگر بانک منطقه ای رئیس خود را تغییر دهد و هیئت مدیره را تغییر دهد، آنگاه عضو جدید FOMC خواهد بود. امسال با آمدن آستین گولزبی، رئیس جدید فدرال رزرو شیکاگو، که شایعه می‌شود او بسیار بدخواه است، چنین اتفاقی افتاد. با این حال، ارزیابی تمایل به آرای اعضای هیئت مدیره مدتی طول می کشد.

چه چرخشی به نظر می رسد

دارنده فعلی صندلی شیکاگو ایوانز، شاهین مشهور است. اما در ابتدای سال بازنشسته می شود. هیچ شاهینی قرار نیست جایگزین او شود، به این معنی که سال آینده فقط سه عضو هیئت مدیره شاهین وجود خواهند داشت.

سنتر کالینز و جورج چرخش خواهند داشت. اما انتظار نمی رود که میانه روها تغییر کنند. در عوض، لوگان می چرخد ​​و او به طور کلی یک کبوتر معتدل در نظر گرفته می شود. او احتمالاً در این اردو به گولسبی خواهد پیوست.

دو کبوتر می چرخند و با دو کبوتر دیگر جایگزین می شوند. یعنی کاسکاری و هارکر جایگزین مستر و بولارد می شوند.

به طور خلاصه، یک شاهین کمتر، یک مرکزگرا کمتر. با دو کبوتر معتدل جایگزین شد. انتهای دم کبوتر تخته بدون تغییر باقی می ماند. این تغییر بزرگی نیست، اما کمی تعصب را تغییر می دهد.

تأثیر فوری این تغییر ممکن است قابل توجه نباشد، زیرا به نظر می رسد توافق نسبتاً گسترده ای بین اعضا در مورد سیاست کوتاه مدت وجود دارد. نمودار نقطه ای یکپارچگی در پیش بینی ها در کوتاه مدت را نشان می دهد. اما نزدیک شدن به پایان سال آینده نشان دهنده افزایش شکاف است. و اکنون ممکن است دو رای دیگر به نیمه پایینی میانگین اضافه شود که نشان‌دهنده روند نرم‌تری پس از تابستان است.

اخبار معاملاتی مستلزم دسترسی به تحقیقات بازار گسترده است – و این همان کاری است که ما بهترین کار را انجام می دهیم.

باز کردن یک حساب زنده