• خانه
  • وبلاگ
  • طلا یک رکورد جدید در تاریخ را نشان می دهد

طلا یک رکورد جدید در تاریخ را نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
طلا یک رکورد جدید در تاریخ را نشان می دهد


طلا نقل مکان کرد بلندتر از هفته گذشته، به عنوان صحبت های یک به ناچار رکود اقتصادی تقویت شده اند و به طلا اجازه می دهند تا به بالاترین حد خود بپرند بالاترین تا کنون بر 2078 دلار پس از شایعات در مورد بانکورپ غربی اقیانوس آرام تشکیل پرونده بالقوه برای ورشکستگیترس بازار از الف رکود اقتصادی دوباره بودند مرتفع و در زمان این گزارش به نظر می رسد که فلز براق حرکت می کند در a مد شدن. در این گزارش، هدف ما روشن کردن کاتالیزورهای محرک قیمت فلز گرانبها، ارزیابی چشم انداز آینده آن و نتیجه گیری با یک تحلیل فنی است.

نگرانی از رکود رشد طلا را کاهش داد.

داده های اقتصادی برجسته کردن منفی جنبه از جانب اقتصاد آمریکاآن را آسان کرده اند طلایی بالا جنبشبا گرانبهاخوب ماندن در بالا 2000 دلار کلید از نظر روانی مرحله همانطور که این کلمات نوشته شده است. مطالبات اولیه بیکاری ایالات متحده پنجشنبه گذشته به شدت افزایش یافت بلندتر نسبت به. تا انتظار می رودبا واقعی شکل علاوه بر بهره‌وری اولیه غیرکشاورزی بر اساس QoQ، 242 هزار تومان نیز به دست می‌آید بدتر شد به شدت آمدن در -2.7، بسیار فشرده شده است بر سریع زوال که در اقتصادی رشد در آمریکا. بعلاوه ادامه داد یک شکست توسط نهادهای قانونگذاری که در ایالات متحده به من اجازه میدهم بر بدهی سقف مخالفت تشدید شده اند بازار نگرانی ها که بسیار واقعی وجود دارد فرصت که دولت آمریکا می توان پیش فرض در خود بدهیمنجر به شکست های فاجعه بار بلافاصله به عنوان دیده می شود “جلسه X” ممکن است در اولین ماه ژوئن باشدSt. این یک دنده ترس ها از جانب ایالات متحده پیش فرض در خود بدهیمنجر شد به خروجی ها از جانب پول سبزبه عنوان بازرگانان نگرانی ها در حال افزایش استاسترس زیاد حساس وضعیت که در حال حاضر وجود دارد در ایالات متحده. علاوه بر این، ادامه ترس های بانکی محیط اطراف بانکورپ غربی اقیانوس آرام این می تواند بانک بعدی باشد اعلام ورشکستگی کرد که در ایالات متحدهاجازه داده شده طلا به بزرگ می کنم از هر دو رویداد، به ترتیب با در نظر گرفتن رویدادهای خود وضعیت پناهگاه امن در زمان های بی ثباتی مالی. با این حال، ما توجه می کنیم که حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ایالات متحده در ماه آوریل بسیار بالاتر بود بلندتر نسبت به. تا انتظار می رود به جز نرخ بیکاری در ماه آوریل می رسد پایین ترین زمان معکوس برخی از سود طلا در چند روز گذشته، مانند بازار کار ایالات متحده همچنان محدود است و بالاخره کاهش اضطراب برای اقتصادی چشم اندازممکن است اینطور نباشد وحشتناک آن گونه که بود در ابتدا انتظار می رفت. به طور کلی، اطلاعیه های مالی هفته گذشته آسان ساخته شده است کوتاه مدت ورودی ها که در گرانبها فلزبه عنوان نگرانی های بازار از الف رکود اقتصادی بود مرتفع از برخی نقطه نظرات.

معامله گران طلا پس از تصمیم فدرال رزرو برای نرخ بهره، حمایت خود را پیدا کردند.

این فدرال رزرو آخر پنج شنبه عابر پیاده نرخ بهره 25 بشکه در تنآن گونه که بود انتظار می رود از جانب بازار تحلیلگران. پس از انتشار اخبار، پول سبز ضعیف شده است که مجاز بر گرانبها فلز به بزرگ می کنم بر ضعیف تر دلار و به راهش رفت بالا سنگ نوردی پشتیبانی شده توسط بیانیه همراه FOMC با ذکر این که “در ارزیابی موضع مناسب سیاست پولی، کمیته به نظارت بر پیامدهای اطلاعات دریافتی بر چشم انداز اقتصادی ادامه خواهد داد.“، که به این معنی است بانک می تواند باقی بماند صبر کن که در آینده. با این حال، نسبتا شاهین نظرات از جانب پاول رئیس فدرال رزرو به نظر می رسد که «کاهش نرخ ها مناسب نیست». پیش بینی های بازار را تضعیف می کند از موارد ممکن درصد برش می دهد بعد از تابستان اما وجود داشت بدون اثر قابل مشاهده بر طلایی سنگ نوردی.

تحلیل فنی

نمودار XAUUSD H4

طلا یک رکورد جدید در تاریخ را نشان می دهد
  • پشتیبانی: 2005 (S1)، 1975 (S2)، 1940 (S3)
  • مقاومت: 2045 (R1)، 2075 (R2)، 2110 (R3)

به نظر می رسد قیمت طلا پس از شکست در زیر سطح حمایت در سال 2005 (S1) به افزایش خود ادامه می دهد. ما تمایل داریم چشم انداز صعودی خود را در مورد طلا حفظ کنیم و حمایت از مورد ما نشانگر RSI زیر چت 4 ساعته ما است که بالاتر از 50 می باشد. برای ادامه چشم انداز صعودی ما، مایلیم شاهد شکست واضحی بالاتر از 2045 (R1) باشیم. مانع در مقاومت شده و دوباره به سمت خط مقاومت 2075 (R2) حرکت کنید. اگر گاوها به بالای R2 برسند، طلا به احتمال زیاد بالاترین رکوردهای جدید را ایجاد می کند که می تواند عزم گاوها را تضعیف کند. از سوی دیگر، اگر خرس‌ها قدرت را در دست بگیرند، ممکن است شاهد شکستن زیر سطح حمایتی در سطح 2005 (S1) باشیم، و هدف بالقوه بعدی برای خرس‌ها پایه حمایتی 1975 (S2) است. لطفاً توجه داشته باشید که سطوح حمایت و مقاومت بین آنها فاصله زیادی دارد، اما شمش موفق شد این فاصله را در عرض 24 ساعت طی کند.

سلب مسئولیت:
این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.

مشترک شدن در خبرنامه ما