طلا پیش از تصمیم گیری کلیدی سقوط کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
طلا پیش از تصمیم گیری کلیدی سقوط کرد


طلا نسبتاً بدون تغییر باقی ماند دیروز مثل سرمایه گذاران به نظر می رسد حفظ شود محتاط موقعیت به عنوان یک کلید گزارش تورم آمریکا و در نرخ بهره فدرال رزرو پاسخ نزدیک می شوند دلار فهرست مطالب و بازده اوراق قرضه دیروز اندکی پایین تر بودند، اما در غیاب نوسانات بیش از حد، حرکات مربوطه آنها پشتیبانی بیشتری را برای تعداد کمی فراهم می کند. بلاتکلیف بازار. در این گزارش، هدف ما روشن کردن کاتالیزورهای محرک قیمت فلز گرانبها، ارزیابی چشم انداز آینده آن و نتیجه گیری با یک تحلیل فنی است.

تمبر CPI ایالات متحده توجه معامله گران را به خود جلب می کند

را شاخص قیمت مصرف کننده ایالات متحده برای نوامبر، گزارش نهایی برای سال 2022، اواخر امروز ارائه می شود و انتظار می رود این را نشان دهد فشار تورمی در اقتصاد آمریکا هستند تاخیر انداختن. به طور خاص، پیش‌بینی می‌شود که نرخ اصلی CPI سالانه از 7.7 درصد در ماه گذشته به 7.3 درصد کاهش یابد و نرخ ماهانه CPI در مقایسه با 0.4 درصد در ماه قبل به 0.3 درصد کاهش یابد. پیش‌بینی می‌شود کاهش مشابهی در قیمت‌های اصلی CPI نیز رخ دهد. اگر نرخ های واقعی با انتظارات بالا مطابقت داشته باشد، ممکن است شاهد آن باشیم دلار آمریکا مواجهه با بادهای مخالف اضافی زیرا چنین نرخ هایی ممکن است انتظارات بازار را برای یک تسهیل طرح افزایش نرخ بهره فدرال رزرو. برعکس، ممکن است ببینیم قیمت طلا دریافت پشتیبانی و بهره ببرید همبستگی منفی با دلاربه عنوان نرخ های پایین تر به طور کلی مفید است میله ها زیرا هزینه فرصت نگهداری دارایی غیر سودآور را کاهش می دهد. در حالی که نتایج پیش‌بینی‌شده به‌عنوان یک خبر خوب عمل می‌کنند، و نشان می‌دهند که قدرت خرید مصرف‌کننده از فشارهای خنک‌کننده قیمت فضای بیشتری برای تنفس خواهد داشت، این نرخ همچنان حدود سه برابر بیشتر از هدف بانک مرکزی 2 درصد است.. علیرغم حرکت بالای هدف، کاهش فشارهای تورمی به هر طریقی پیش بینی های فدرال رزرو را توجیه می کند تصمیم برای افزایش 50 واحد پایه، که قرار است از چهار افزایش متوالی 75 نقطه پایه جامبو که تاکنون انجام داده است، کند شود. اما از سوی دیگر باید رعایت کنیم بالا تعجب از جانب تورم درصد ما میتوانیم ببینیم دلار بالا آمدن اساسا و طلا قیمت به قرارداداز آنجایی که ردپای تورمی داغتر از حد انتظار، فشار بیشتری بر فدرال رزرو برای گسترش بیشتر موضع سیاست پولی خود وارد می کند.

تصمیم فدرال رزرو در مورد نرخ بهره رویداد اصلی است

فردا چهارشنبه فدرال رزرو قرار است آخرین دور افزایش نرخ خود را اعلام کند. انتظار می رود بانک مرکزی الف افزایش 50 واحد پایه در نشست خود در ماه دسامبر، افزایش نرخ بهره هدف فدرال رزرو به 4.5 درصد تنها در سال جاری، انباشته 4.25 درصد انقباضی. قراردادهای آتی صندوق های فدرال رزرو در حال حاضر 91 درصد احتمال تحقق این سناریو را نشان می دهد، اما ما صبورانه منتظر انتشار جدیدترین نسخه امروز هستیم. تورم گزارش. به نظر می رسد بازار مطمئن است که کمیته نرخ بنچمارک خود را 50 واحد افزایش خواهد داد و اکثر تحلیلگران جرأت می کنند بگویند که این حرکت قبلاً قیمت گذاری شده است و نباید واکنشی ایجاد کند. با این حال، آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند محتوا از جانب فدرال رزرو جهت های رو به جلو موجود در بیانیه FOMC پس از تصمیم گیری، از نمودار نقطه ای به روز شده که روشن خواهد کرد که مقامات بانک فکر می کنند نرخ نهایی در یک سال آینده و همچنین نرخ مورد انتظار در کجا خواهد بود. سخنرانی رئیس فدرال رزرو پاول. فعالان بازار در حال حاضر این را پیش بینی می کنند نرخ ترمینال فدرال رزرو در پایان سه ماهه اول به حدود 5 درصد خواهد رسید و شروع به کاهش خواهد کرد پایه های اصلی بانک مرکزی و شروع به برش می کند نرخ ها نزدیک به پایان سه ماهه دوم، زیرا آنها تخمین می زنند که فشارهای تورمی کاهش یافته و به محدوده هدف بانک 2 درصد نزدیکتر خواهد شد. همچنین شمارش آرا از اهمیت زیادی برخوردار خواهد بود FOMC اعضا که باید الف را مشخص کند انشعاب شدید در میان خودشان اعضا ممکن است نشانه هایی وجود داشته باشد که بانک وجود دارد مواجه با مشکلات داخلی و می تواند به عنوان یک نشان داده شود اعتبار نگرانی در چشم بازار

تحلیل فنی

نمودار XAUUSD H4

طلا پیش از تصمیم گیری کلیدی سقوط کرد
  • پشتیبانی: 1765 (S1)، 1728 (S2)، 1700 (S3)
  • مقاومت: 1810 (R1)، 1840 (R2)، 1870 (R3)

دارم نگاه میکنم XAUUSD نمودار 4 ساعته ما در حال تماشای آن هستیم میله ها او را گسترش می دهد گذشته از حرکت در بیشتر دو هفته گذشته بین 1765 محدود شده است (S1) پشتیبانی می کند و 1810 (R1) مقاومت سطوح ما خودمان را حفظ می کنیم سوگیری پرسپکتیو جانبی برای گرانبهاافزایش قیمت بین دو سطح فوق الذکر کالاو ما را وادار به تغییر ارزیابی خود کنند. از پرونده ما پشتیبانی می کند نشانگر RSI زیر نمودار 4 ساعته ما، که در حال حاضر 52 تظاهرکننده را به ثبت رسانده است بلاتکلیفی دور و بر فلز براق. باید خرس ها حاکم است، ما می توانیم عمل قیمت را ببینیم شکستگی در زیر 1765 (S1) پشتیبانی می کند سطح و به سمت پایین تر از پایه پشتیبانی 1728 (S2) بروید. از طرف دیگر آیا باید گاو نر بعهده گرفتن ابتکار عمل بالاتر از جهت طلا، ممکن است شاهد افزایش قیمت و افزایش قیمت باشیم قطع کردن 1810 (R1) مقاومت سطح و نزدیک شدن به سد مقاومتی 1840 (R2).

سلب مسئولیت:
این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.