طلا در برابر دلار قوی تر کاهش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
طلا در برابر دلار قوی تر کاهش یافت


طلا مواجه شد باد دم از ابتدای این هفته، کنار گذاشتن از سطح 1800 دلار پس از ثبت آن چهارم استوار هفتگی سودعمدتا به دلیل قدرت اخیر دلاربعد از غمگین داده ها داره میاد از چین دوشنبه صبح زود که احیا شد ترس ها از یک جهانی است کند کردن و تزریق شده است تازه دوز بر عدم قطعیت در داخل بازارها. در این گزارش قصد داریم به این موضوع بپردازیم کاتالیزورها رانندگی در با ارزش قیمتبه خودتان امتیاز دهید آینده چشم انداز و به پایان برسد از نظر فنی تحلیل و بررسی. بیایید درست شیرجه بزنیم

ذیل برجسته ایالات متحده استخدام گزارش ها برای ماه جولای، جایی که دو برابر شدن از جانب شاخص ایجاد اشتغال همچنین حاشیه ای کاهش از جانب بیکاری درصد تاکید کرد تنگی از جانب نیروی کار آمریکا، تقویت شده بازار انتظارات برای فدرال رزرو برای ادامه دادن به افزایش نرخ تهاجمی تلاش او برای حاوی تورم سرکش. در نتیجه مشاهده کردیم دلار کاهش وزن و طلایی قیمت به عنوان یک نتیجه، گرفتن a فشار دادن به خاطر آنها منفی همبستگی. متعاقبا هفته گذشته ایالات متحده تورم چاپ وارد بازار شد و بهتر از حد انتظار عمل کرد کند کردن از جانب تورم زا فشارهم به صورت سالانه و هم ماهانه و سیگنالینگ به فدرال رزرو که تلاش آنها برای محدودیت تورم شاید کارآمد. در نتیجه بازارها عجله کرد به ارزیابی مجدد بر فدرال رزرو آینده پولی سفت شدن پاسخ برای او سپتامبر جلسه شرط بندی که در فدرال رزرو توانست، می تواند سبکی بر سرعت و اندازه در بعدی افزایش نرخ بهرهدست کشیدن a 50 امتیاز پایه افزایش نرخ بهره بجای از جانب 75 پایه نکاتی که قبلا به آنها اشاره شد نسخه های CPI. این عملاً آن را به حرکت درآورد دلار کوتاه و در گرانبها تفریح ​​کردن آ تازه موج بر بدون خطر پناهندگی ورودی ها کمک می کند تا به سطح 1800 دلار صعود کند. با این حال، ما از آن زمان از یک شنیده ایم انبوه بر فدرال رزرو سخنگویان که با توجه به اخبار مثبت اخیر هر دو در سفت شدن از جانب ایالات متحده استخدام بازارهمچنین از نظر پدیدارشناسی اوج و از بین بردن از جولای 40اوج تورم سالانهرویکرد فدرال رزرو به تخلیه اضافی نقدینگی از بازار ادامه خواهد داشت، حتی در هزینه بر نکته بر اقتصاد در یک رکود اقتصادی. فردا ما اهمیت دادن شماره جولای FOMC صورت جلسه و رئیس فدرال رزرو از بومن سخنرانی اندکی بعد دنبال شد و به دنبال سرنخ هایی بود که چه چیزی ممکن است فدرال رزرو نشست بعدی سیاست پولی ممکن است نتیجه دهد. لازم به ذکر است که در کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته فدرال رزرو فرماندار بومن این را به وضوح بیان کرد تورم باید پایین بیاید دلخواه سطح 2% و به دنبال آن فردا نسخه هابازار خواهد بود من نگاه می کنم از نزدیک برای هر انحرافات که در یک داستان. بر جهانی است سطح نیز ارزش پیگیری نحوه انجام آن را دارد یک چیز دیگر مرکزی بانک ها پاسخ خواهد داد فدرال رزرو پاسخهمانطور که متوجه شدیم a تقلید مدل در حال ظهور که در آن پایه دیگر مرکزی بانک ها یک آینه آنها درصد پیاده روی تلاش برای همگام سازی با ایالات متحده از آن زمان دلار قدردانی بر روی آنها سنگینی می کند خانگی ارزها، که آنها را به سقوط پشت بر یک منحنی.

حالا همین اخیر کنار گذاشتن بر طلایی قیمت از سطح 1800 دلار می تواند باشد نسبت داده به دلار استحکام – قدرت پس از یک حرکت غافلگیر کننده از بانک مرکزی چین به برش خود کلید امانت دادن نرخ هاپیش از این در نشست آسیایی روز دوشنبه در تلاش برای احیای جستجو کردن در داخل چینی ها اقتصاد بعد از یک بد مرحله ی داده ها. سالانه صنعتی تولید این رقم برای ماه جولای مطابق است پیش بینی هابا این حال انتظار می رود به 4.6 درصد برسد. واقعی شکل گزارش شده است 3.8 درصد بود که این نیز بود کوتاه از جانب قبلی ماه رقمی 3.9 درصد است که نه تنها نشان می دهد کند کردن اما همچنین کنار گذاشتن از جانب صنعتی بخش ها خروج از جانب چینی ها اقتصاد، بلند کردن نگرانی ها که در بازار. چهره های تاریک نشان می دهد دومین اقتصاد بزرگ جهان تقلا می کند تا خودش را بزند رشد اهداف پسندیدن سخت گیرانه صفر کووید سیاست محدودیت ها تحمیل شده در نیمه اول سال به نظر می رسد تولید صنعتی فلج شدهبلکه در طرح بازیابی پس از قرنطینه از زمان افتتاح شتاب خود را از دست داده است. در نتیجه، پاسخ به بانک خلق چین بله بود وارد شدن و پشتیبانی می کند بر اقتصاد از جانب کاهش نرخ بهره اصلی وام به منظور. واسه اینکه. برای اینکه تحریک بر اقتصادی فعالیت در داخل کشور و جلوگیری کردن در ادامه اقتصادی ضعف. اضافه کردن نمک به صدمهرشد سالانه خرده‌فروشی در ماه جولای به 2.7 درصد افزایش یافت که پیش‌بینی بازار 5 درصد را از دست داد و در مقایسه با ژوئن 3.1 درصد. نشان می دهد ضعف در فضای داخلی بازار جستجو کردن از جانب چینی ها بازار.

تحلیل تکنیکال

نمودار XAUUSD H4

دارم نگاه میکنم XAUUSD نمودار 4H که در حال مشاهده هستیم شکستگی زیر صعودی خط روند آغاز شده است از 21 امSt جولای، ص قیمت عمل با این حال است محدود در 1800 (R1) مقاومت خط و 1760 (S1) پشتیبانی می کند مرحله. بنابراین، ما تمایل داریم من حفظ می کنم آ جانبداری برای گذشته از جنبش از جانب گرانبها فلز قیمت بین موارد فوق الذکر مرز ها. البته باید توجه داشت که RSI نشانگر زیر نمودار 4 ساعته ما به زیر 50 کاهش یافته است اما همچنان باقی مانده است نسبت فامیلی اپارتمان درست زیر سطح 42 که توانست، می تواند اشاره می کنم کوتاه مدت بلاتکلیفی محیط اطراف بر گرانبها فلز. همچنین شایان ذکر است که همگرایی از جانب 20 عادت زنانه در حال حرکت میانگین و در 200 عادت زنانه در حال حرکت میانگینو ما منتظر سرنخ های بیشتر در مورد مکان هستیم روند توانست، می تواند من رهبری می کنم بعدی. باید گاو نر من سلطنت می کنم بر فراز و برای تغییر برآورد خود باید ببینیم قطع کردن بیش از 1800 (R1) مقاومت خط و سهولت حرکت در نزدیکی 1839 (R2) مقاومت مرحله. باید خرس ها بعهده گرفتن در بالا، ممکن است ببینیم قطع کردن زیر 1760 (S1) پشتیبانی می کند خط و حرکت نزدیک به 1723 (S2) پشتیبانی می کند خط

سلب مسئولیت:
این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.

اشتراک گذاری:

طلا در برابر دلار قوی تر کاهش یافت
طلا در برابر دلار قوی تر کاهش یافت