طلا در برابر دلار قوی تر کاهش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
طلا در برابر دلار قوی تر کاهش یافت


گرانبها گسترده را تجربه کرد نشت پناهگاه امن طی هفته گذشته در حالی که سرمایه گذاران دوباره ارزیابی کردند پاول رئیس فدرال رزرو شاهین نظرات جمعه گذشته در جکسون هول که به آن دامن زد قدرت دلار به عنوان یک نتیجه. در این گزارش، هدف ما روشن کردن کاتالیزورهای محرک قیمت فلزات گرانبها، ارزیابی چشم‌انداز آینده آنها و نتیجه‌گیری با تحلیل فنی است.

سخنرانی تندروانه پاول، رئیس فدرال رزرو

پس از کنفرانس سالانه مورد انتظار در جکسون هول، سخنرانی پاول رئیس فدرال رزرو یک ضربه بزنید شاهین با صدای بلند و با افتخار اعلام کرد که فدرال رزرو ادامه خواهد داد افزایش نرخ تهاجمی در تلاش برای تسکین تورم دائمی بالابا درک این واقعیت که اقدامات قهری آنها می تواند به نوبه خود، اقتصاد را وارد رکود کرد. نه تنها این، بلکه نظرات همچنین نشان داد که نرخ ها در بیشتر سال 2023 بالا باقی خواهند ماند و این واقعیت را برجسته می کند که هدف گذاری زودهنگام کاهش نرخ بهره، ممکن است تورم را از سر بگیرد. در حالی که نه سرعت و نه مقیاس افزایش نرخ به طور خاص مورد بحث قرار نگرفت، به نظر می‌رسید که بازارها پیام فدرال رزرو را دریافت کرده‌اند، زیرا شاهد تقویت دلار در میان نظرات تندروها بودیم. کشکاری رئیس فدرال رزرو مینیاپولیس در سخنرانی اخیر خود در مورد اینکه بازارها در نهایت به روایت خرید می کنند و واکنش “مناسب” به نیات فدرال رزرو نشان می دهند، اشاره کرد. همگرایی بر بازار چشم انداز به بانک نیات. به صورت عملی سخنرانی کنید حذف شده هر نوعی امیدها در بازار برای یک کبوترخانه به نمایندگی از فدرال رزرو، که به نوبه خود به شدت به بازارهای سهام ایالات متحده ضربه زد و با ادامه سفت شدن سیاست های پولی، باعث فروش گسترده شد. علاوه بر این، ما نیز دیدیم همبستگی منفی طلا با دلار وارد عمل می شودترشحات محترقه از فلز براق. اگر چه طلا در نظر گرفته شده است شرط بندی مطمئن در زمان عدم اطمینان اقتصادی، افزایش نرخ بهره افزایش دادن هزینه های فرصت از انجام میله ها. در این مرحله ما می خواهیم تاکید کنیم که ایالات متحده بازده اوراق قرضه به نظر می رسد که در حال افزایش هستند، بنابراین جذاب به نظر می رسند یک جایگزین به فلز زرد بدون بهره. از نظر ما، طلا در کوتاه‌مدت تحت تأثیر احساسات دلار قرار خواهد گرفت و با توجه به وضعیت فعلی، شانس صعود طلا به بالاترین سطح قبلی در حال کاهش است. FFF در حال حاضر احتمال 70 درصدی افزایش 75 واحدی نرخ را در نشست سپتامبر پیشنهاد می‌کند، در حالی که بازار منتظر گزارش‌هایی درباره تورم و اشتغال است.

آمار اشتغال ایالات متحده روز جمعه منتشر می شود

بنابراین، ما همچنین می خواهیم انتشار را برجسته کنیم گزارش اشتغال برای ماه آگوست که قرار است این جمعه منتشر شود، که یک به روز رسانی وضعیت بر سلامتی از جانب قدرت بازار کار آمریکا و مقامات فدرال رزرو به دقت زیر نظر خواهند داشت و ارزیابی خواهند کرد که آیا تنگنای بازار کار امکان افزایش نرخ بهره را فراهم می کند. طبق پیش بینی ها، دستمزد غیر کشاورزی انتظار می رود این رقم در مقایسه با رقم استثنایی ماه قبل که 525 هزار نفر بود، به 300 هزار کاهش یابد. نرخ بیکاری انتظار می رود نسبت به ماه قبل 3.5 درصد راکد بماند رقم متوسط ​​سود انتظار می رود در مقایسه با 0.5 درصد در ماه قبل به 0.4 درصد کاهش یابد. اگر نرخ های واقعی با انتظارات مطابقت داشته باشند، ممکن است شاهد آن باشیم دلار تحت فشار قرار می گیرد همانطور که اعداد نشان می دهد سفت شدن شل از جانب نیروی کار آمریکاهر چه پایدارسازی از جانب نرخ بیکاری در سطوح نسبتاً پایین می تواند ارائه دهد اعتماد فدرال رزرو برای ادامه راه افزایش نرخ تهاجمی. علاوه بر این، کند کردن از جانب متوسط ​​رشد سود سرعت می تواند به این معنی باشد فشار تورمی هستند هنوز حاضر که در اقتصاد، قدرت خرید مصرف کنندگان آمریکایی را کاهش می دهد و می تواند به فدرال رزرو انگیزه بیشتری برای ادامه کار بدهد. از اهمیت مادی نیز برخوردارند مطالبات اولیه بیکاری هفتگی اطلاعات یک روز قبل از گزارش های اشتغال روز جمعه منتشر شد.

اظهارات بانک مرکزی اروپا بازار را شگفت زده کرد

در یادداشت دیگری، بانک مرکزی اروپا قانون گذار ایزابل اشنابل همچنین مورد را برای بیشتر ساخته شده است پاسخ تهاجمی در برابر تورم در جکسون هول، با بیان اینکه بانک مرکزی اروپا در حال بررسی سناریوی افزایش 75 واحدی نرخ بهره در جلسه سپتامبر است که بازار را شگفت زده کرد و همچنین می تواند کمک کند میله ها کاهش قیمت در چند روز گذشته مشاهده شده است.

در نتیجه، همانطور که دلار باقی مرتفع نزدیک به او رکوردهای 20 سالهپشتیبانی شده توسط گسترده ترس ها بر اقتصادی رکودها سراسر دنیا، افزایش هزینه های انرژی، تورم ثابت و چشم انداز نرخ بهره بالا در طول دوره های زمانی طولانی، ما بر این عقیده هستیم که طلا ادامه خواهد داد من از روی لطف می افتم از سرمایه گذاران و بر خلاف جریان های ورودی به ارز ذخیره جهان را می توان حفظ کرد.

تحلیل فنی

نمودار XAUUSD H4

دارم نگاه میکنم XAUUSD نمودار 4H که ما مشاهده می کنیم خط روند نزولی در 15 آغاز شدهفتم اوت، برجسته کردن سیر نزولی از جانب میله ها. در برآورد ما، قدرت دلار دلیل قیمت است طلا به پایین 1 ماهه سقوط همراه با شاهین نظرات ارائه شده توسط پاول رئیس فدرال رزرو در جکسون هول جمعه گذشته 26 امهفتم از اوت یک را نگه می داریم خرس ها سوگیری چشم انداز برای فلزات گرانبها اقدام قیمت همانطور که توسط خط روند نزولی. از پرونده ما نیز پشتیبانی می کند RSI نشانگر زیر نمودار 4 ساعته ما در حال حاضر به قرائت 40 اشاره دارد و تأیید می کند خلق و خوی نزولی دور و بر گرانبها. علاوه بر این، شایان ذکر است که صلیب مرگ تشکیل شده در 17thهفتم آگوست، جایی که دوره 100 میانگین متحرک از میانگین متحرک دوره 200 عبور کرده است طلایی قیمت فعلی ضعف. باید گاو نر را بگیرید و برای تغییر تخمین خود باید فاصله بالا را مشاهده کنیم نزولی خط روند، شکست خط مقاومت 1750 (R1) و حرکت نهایی نزدیک به سطح مقاومت 1772 (R2). باید خرس ها همچنان به سلطنت ادامه می دهد، ممکن است شاهد شکستن زیر خط حمایت 1723 (S1) و حرکت نزدیک به خط حمایتی 1700 (S2) باشیم، سطحی که قبلاً در 21 دیده شده بود.St از جولای لطفا توجه داشته باشید، با این حال، برای چشم انداز نزولی برای حفظ آن، ما باید پایین بعدی را زیر خط حمایت 1723 (S1) قرار دهیم که نشان دهنده آخرین قیمت پایین است.

سلب مسئولیت:
این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.

اشتراک گذاری:

طلا در برابر دلار قوی تر کاهش یافت طلا در برابر دلار قوی تر کاهش یافت