• خانه
  • وبلاگ
  • طلا برای سومین هفته متوالی در حال کاهش است

طلا برای سومین هفته متوالی در حال کاهش است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
طلا برای سومین هفته متوالی در حال کاهش است


طلا به حرکت ادامه می دهد کوتاههمانطور که به نظر می رسد پیشرفت هایی در زمینه پیشگیری حاصل شده است ایالات متحده از جانب پیش فرض در خود بدهیهمانطور که معامله گران انتظار دارند FOMC می تواند ملاقات دقایق فردا و نرخ های اولیه PCE در روز جمعه. همچنین، در زمان انتشار این گزارش، به نظر می رسد فلز براق روند نزولی داشته باشد. در این گزارش، هدف ما روشن کردن کاتالیزورهای محرک قیمت فلز گرانبها، ارزیابی چشم انداز آینده آن و نتیجه گیری با یک تحلیل فنی است.

تمرکز مذاکرات بدهی آمریکا

از هفته گذشته، رهبران قانونگذاری به نظر می رسد که آنها انجام دادند پیش رفتن در رسیدن به یک توافق برای بالا بردن سقف بدهیهمانطور که ما به سرعت به اصطلاح نزدیک می شویمتاریخ X. علیرغم قانونگذارانی مانند مک کارتی رئیس مجلس نمایندگان و بایدن رئیس جمهور آمریکا هر دو بیان می کنند که ملاقات بین آنها برگزار شد سازندهبا برخی از پیش رفتن انجام می شود رسیدن آ معاملههر دو طرف دارند بیشتر به پیدا می کنم مشترک زمین روی یک کلید اساسی تفاوت. چند نمونه از سوالات اختلاف نظر شامل بلند کردن مالیات و بسته مالیات روزنه ها برای کره و دارویی شرکت ها همراه با هزینه ها توزیع اختصاص داده شده به نظامی عملیات در نتیجه باید مذاکره کنید قطع کردن پایین، ممکن است شاهد ارتفاع بالا باشیم بازار نوسان به واسطه آینده ضرب الاجل به موجب آن ایالات متحده می توان پیش فرض در خود بدهی. یک بار دیگر، سناریوی بالقوه را در صورت لزوم تکرار می کنیم ایالات متحده آنها شکست می خورند برای حفظ خودش مالی تعهداتبه احتمال زیاد خواهد بود من رهبری می کنم به ملت موجود پایین آورد از جانب اعتبار رتبه بندی آژانس هابه دنبال آن Mass می فروشمخاموش شد بر بدهی آمریکا که به طور بالقوه می تواند باعث الف شود سقوط بازار سهام آمریکامانند مالی صنعت روشن باقی می ماند لاغر یخ. در صورت بدهی سقف مخالفت ادامه دارد، ممکن است ببینیم بازار خلق و خوی تغییر مکان دور از خوش بینانه چشم انداز از یک معامله موجود رسیده استمنجر به بازرگانان دریافت مضطرب، بی قرار که آنها می توانند باشند بیش از حد قرار گرفته است در آمریکا بازارها. این ممکن است منجر شود میله ها دریافت بدون خطر پناهندگی ورودی هابا توجه به وضعیت او به عنوان یک پرچین در حین بی ثباتی مالیبنابراین حرکت گرانبها به بلندتر زمین در میان اقتصادی و سیاسی هیاهو.

اعلامیه های مالی ایالات متحده می تواند بازارها را به هر طریقی ارسال کند.

می توان فراموش کرد که در جلسه فردای آمریکا، FOMC آخر ملاقات دقایق باید باشد منتشر شد. بنابراین، با توجه به اخیر کبوتر لفاظی از جانب فدرال رزرو رئیس پاول بیان اینکه “نرخ سیاست بانک فدرال ممکن است برای دستیابی به اهدافمان نیازی به افزایش آنقدر نداشته باشد” می تواند به این معنا باشد که فدرال رزرو شاید در حال نزدیک شدن است خود بالا درصد یا ممکن است پس انداز را در نظر بگیرید علاقه نرخ ها در حال حاضر سطوح. بنابراین با در نظر گرفتن اندکی کبوتر نظرات از فدرال رزرو سیاستمدارانکه ممکن است سعی کنند نظرات آنها را آماده کنند بازارها قبل از انتشار ملاقات دقایقمی توان اشاره می کنم که در حال رشد است فشار به فدرال رزروبه مکث نرخ ها زودتر از دیرتر علاوه بر این، در ترکیب با نرخ های اصلی PCE روز جمعه که انتظار می رود کاهشما میتوانیم ببینیم گرانبها تحصیل در پشت یک ضعیف تر دلاربه طور بالقوه به ارمغان آوردن بر میله ها برعکس در بالا 2000 دلار سطح روانی کلیدی. از سوی دیگر، باید شما FOMC دقایق بیشتر دریافت کنید شاهین لحن با اشاره به ادامه افزایش نرخ بهرهبعلاوه قیمت PCE بالاتر از حد انتظار استما میتوانیم ببینیم گرانبها ضرر – زیان در ادامه زمین در او نبرد در برابر a قوی تر دلار.

تحلیل فنی

نمودار XAUUSD H4

طلا برای سومین هفته متوالی در حال کاهش است

طلایی به نظر می رسد قیمت در حال حرکت است پایین روشداشتن شکسته شده در زیر شما قبلا هستید پشتیبانی می کند که اکنون دارد تبدیل شده است مقاومت در سال 1975 (R1). ما از الف حمایت می کنیم خرس ها چشم انداز برای میله هابا RSI نشانگر زیر نمودار 4 ساعته ما شکست به قطع کردن در بالا بر خواندن از 50 به طور مکرر، که نشان دهنده a ادامه داد خرس ها خلق و خوی دور و بر گرانبهاپسندیدن مذاکرات بدهی آمریکا در حال پیشرفت است. برای ما خرس ها چشم انداز به ادامه دادما دوست داریم a روشن قطع کردن در زیر 1950 (S1) پشتیبانی می کند سطح با بعدی هدف برای خرس ها مانند 1925 (S2) پشتیبانی می کند پایه. از سوی دیگر، برای یک گاو نر چشم انداز، ما دوست داریم a روشن قطع کردن در بالا مقاومت در سال 1975 (R1) خطبا پتانسیل بعدی هدف برای گاو نر به عنوان 2005 (R2) مقاومت مانعکه همزمان با قطع کردن در بالا کلید 2000 دلار از نظر روانی مانع. لطفاً توجه داشته باشید که اگر مذاکرات بدهی ایالات متحده شکست بخورد یا توافقی حاصل شود، ممکن است در مدت کوتاهی شاهد افزایش نوسانات بازار باشیم.

سلب مسئولیت:
این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.