طلا با کاهش ارزش دلار افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
طلا با کاهش ارزش دلار افزایش یافت


طلا از پایین ترین سطح خود در سال گذشته بهبود یافت و پس از آن به سطح 1670 دلار رسید عقب نشینی از جانب دلار پس از آخرین دور از داده های اشتغال ایالات متحده منتشر شده بالا آمدن از جانب بیکاری درصد به 3.7 درصد، پیش بینی ها را شکست داد. در این گزارش قصد داریم به این موضوع بپردازیم کاتالیزورها رانندگی در فلزات گرانبها قیمت، چشم انداز آینده آن را تخمین بزنید و با a نتیجه بگیرید از نظر فنی تحلیل و بررسی.

فدرال رزرو افزایش چشمگیری نرخ بهره را فراهم می کند

را فدرال رزرو مطابق انتظار تحویل داده شد چهارمین افزایش متوالی نرخ بهره به میزان 75 واحد پایه هفته گذشته، بالا بردن نرخ بودجه دولتی تا 4 درصد به عنوان فشار تورمی پایدار بماند مرتفع در داخل اقتصاد آمریکا بازار به این اطلاعیه واکنش مثبت نشان داد دسترسی بازارها تجمعهمانطور که نتیجه عملا تخمین زده شد اما آنها به سرعت معکوس شد دوره در اسرع وقت لفاظی های جنگ طلبانه پاول، رئیس فدرال رزرو دوباره به نمایش گذاشته شد در او همراه بیانیه بر FOMC اذعان کرد که نگرانی های گسترده ای وجود دارد که سرعت افزایش نرخ ها ممکن است سنگین خسارت بر اقتصاد که می تواند باعث الف شود رکود اقتصادیبیان می کند که در نظر خواهد گرفت تشدید انباشته سیاست پولی آن. پسندیدن فدرال رزرو رئیس پاول او عملاً روی تریبون قرار گرفت حذف شده است هر نوعی امیدها برای محوریفعلا زودهنگام تلقی می شود و مورد استناد قرار خواهد گرفت ادامه افزایش نرخ در حالی که نرخ ها هستند به اندازه کافی محدود کننده. او به طور خاص این را بیان کرد بانک مرکزی ترجیح می دهند بیش از حد سفت کردن به جای کم کردن، زیرا انجام خیلی کم در حال حاضر می تواند شانس را افزایش دهد تورم عمیقاً ریشه دوانده است در اقتصاد برای دوره های زمانی طولانی، باعث بیشتر می شود درد برای کاربران. علاوه بر این، نرخ ترمینال از 4.5٪ پیشنهادی در دومی طرح نقطه ای نمودار سپتامبر 0.5% افزایش یافته و در پایان قابل پیش بینی چرخه به 5% رسیده است. از سوی دیگر، داده های روز جمعه گذشته بهتر از حد انتظار حقوق و دستمزد غیرکشاورزی به بازار اطمینان داد که اقتصاد ایالات متحده همچنان قادر به ایجاد مشاغل جدید در شرایط سخت است، اما آنچه در مورد گزارش مشاغل نگران کننده بود این بود. افزایش غیر منتظره از جانب بیکاری درصد به 3.7٪ در مقایسه با انتظارات 3.5٪، نشان دهنده آن است بانک های مرکزی زور زدن تلاش ها آنها ممکن است شروع کرده باشند دلیل مشکلات در آمریکا کار یدی بازار. به طور کلی، این نرخ بر اساس استانداردهای تاریخی بسیار پایین باقی می‌ماند، که نشان‌دهنده انقباض بازار کار ایالات متحده است، اما با این وجود، این سنج برای هر گونه وخامت بیشتر در انتشار گزارش‌های اشتغال آتی، نه تنها توسط بازار، بلکه از سوی بازار، به دقت زیر نظر خواهد بود. فدرال رزرو همانطور که در محدوده او قرار می گیرد ماموریت دوگانه تعهدات افزایش نرخ بیکاری باعث شد دلار به عقب نشینی تا اینکه دیدیم حمایت از سود گرانبها.

چاپ تورم ایالات متحده در روز پنجشنبه قرار است

را گزارش تورم آمریکا قرار است این پنجشنبه منتشر شود و فعالان بازار به دنبال به روز رسانی در مورد وضعیت هستند فشارهای تورمی مضر که همچنان قدرت خرید مصرف کننده را کاهش می دهد. طبق پیش بینی ها به صورت ماهانه CPI درصد برای ماه اکتبر انتظار می رود بالا آمدن به 0.6% در مقایسه با 0.4% گزارش شده در ماه گذشته و اگر رقم واقعی انتظارات را برآورده کند، افزایش فشارهای تورمی به صورت ماهانه می تواند من دوباره تاکید می کنم بر فدرال رزرو برای ادامه دادن به پایین خشونت آمیز پولی سیاست سفت شدن دستور جلسه و ممکن است دیگری را ببینیم 75 واحد پایه افزایش یافت پیاده روی در دسامبر ملاقاتبلند کردن از نرخ بودجه دولتی تا 4.75٪. از سوی دیگر، با این حال، CPI به صورت سالانه نرخ برای ماه اکتبر، انتظار می رود سبکی به 8.0٪ در مقایسه با سپتامبر 8.2٪. اگر نرخ واقعی انتظارات را برآورده کند، نرخ تورم سالانه به یک کاهش فشارهای تورمیمی تواند فدرال رزرو را به سمت پایه کوچکتر از 50 را انتخاب کنید نکته ها افزایش نرخ بهره در ماه دسامبر با در نظر گرفتن همه موارد، نرخ CPI سالانه پیش‌بینی‌شده 8.0% هنوز بسیار بالاتر است تورم هدف 2 درصد تنظیم به عنوان یک معیار از بانک مرکزی، بنابراین ممکن است وزن کمتری در معادله داشته باشد. از سوی دیگر، FFF در حال حاضر احتمال 63 درصد افزایش 50 واحدی نرخ بهره را در جلسه آتی پیشنهاد می کند، با این حال، باید توجه داشت که فدرال رزرو خواهد به دست و پنجه نرم کردن با موارد جدید داده های دریافتی در رابطه با استخدام، رشد و مصرف، منجر به برگزاری نشست در ماه دسامبر، که نتایج آن می تواند به طور قابل توجهی پیش بینی ها را تغییر دهد. در برآورد ما، طلا ادامه دارد به صورت نامتناسب مستعد به طرف بد در یک سطح اساسی، مانند دلار حمایت می کند یک جریان ثابت از به یک پناهگاه امن سرازیر می شود در میان چشم انداز تاریک اقتصاد جهانی.

سخنرانان FOMC آماده ارائه سخنرانی هستند

سخنرانی های برنامه ریزی شده توسط فرستادگان فدرال رزرو توجه قابل توجهی در این هفته، با توجه به فقدان اطلاعیه های مالی با تاثیر بالاجدای از ردپای تورم و مطالبات بیکاری به عنوان بازار فعال خواهد بود جستجو کردن برای هر نوعی انحرافات از جانب اصلی یک داستان. بنابراین، ما همچنین می‌خواهیم سخنرانی‌های آتی بارکین رئیس فدرال رزرو ریچموند، لوگان رئیس فدرال رزرو دالاس، هارکر رئیس فدرال رزرو فیلادلفیا، رئیس فدرال رزرو کانزاس سیتی جورج و والر فرماندار فدرال رزرو در پنجشنبه ۱۰ را برجسته کنیم.هفتم و ویلیامز رئیس جمهور نیویورک در روز جمعه یازدهمهفتمهمه آنها می توانند بینش ارزشمندی را ارائه دهد در مورد چه چیزی مسیر نرخ بهره بانک مرکزی طرح ها خواهد بود. آیا سخنرانی ها باید حاوی نکات کبوتر، واگرا از جانب پاول رئیس فدرال رزروبا فیلمنامه شاهینما میتوانیم ببینیم دلار ضعیف می شود و حمایت برای گرفتن طلا به دلیل ذاتی آنها همبستگی منفی.

در نهایت، هر چند طلا الف در نظر گرفته می شود شرط بندی مطمئن در زمان عدم اطمینان اقتصادی، افزایش نرخ بهره افزایش هزینه فرصت بر برگزاری بر میله ها. در برآورد ما طلا ادامه خواهد داشت رانده از جانب خلق و خوی که در دلار همچنین بازده – محصول در کوتاه مدت و ضرایب برای طلا بلند کردن به سطوح بالای قبلی دارم تاریک میشمبا توجه به وضعیت فعلی.

تحلیل فنی

نمودار XAUUSD H4

طلا با کاهش ارزش دلار افزایش یافت

دارم نگاه میکنم در XAU/USD نمودار 4 ساعته که در آن شاهد یک روند صعودی هستیم طلایی قیمت نزدیک به سطح مقاومت 1680 (R1) جمعه گذشته و تلاش ناموفق شکستن نزولی بلند مدت خط روند در 15 آغاز شدهفتم از ژوئن یک را نگه می داریم چشم انداز صعودی با توجه به حرکت اخیر، با این حال، باید توجه داشته باشیم کاهش اخیر قیمت طلا قیمت نزدیک به سطح 1670 دلار می تواند باشد سیگنالینگ بر گاوها در حال تمام شدن هستند. این مورد ما را پشتیبانی می کند RSI نشانگر زیر نمودار 4 ساعته ما که به قرائت 65 اشاره دارد که نشان می دهد روندهای صعودی اطراف زن و شوهر باید گاوها کنترل را حفظ می کنندما می توانیم عمل قیمت را ببینیم شکستگی نهایی بیش از 1680 (R1) مقاومت سطح و خط روند نزولی بلند مدت و سد مقاومتی 1700 (R2) را هدف قرار دهید. از سوی دیگر، شما باید خرس ها رهبری می کنند بالاتر از جهت ارزش ما می توانیم عمل قیمت را ببینیم عقب نشینی و شکستگی زیر 1640 (S1) پشتیبانی می کند مرحله.

سلب مسئولیت:
این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.

اشتراک گذاری:

طلا با کاهش ارزش دلار افزایش یافت طلا با کاهش ارزش دلار افزایش یافت