طلا با اصلاح بازار مواجه است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
طلا با اصلاح بازار مواجه است


را بالا نوسان خلق شده توسط مینی بحران که در بانکداری بخش به نظر می رسد ساکت شد این هفته و طلا راحت شد از خودش یک سال بالا. ذیل طلا سریع است سنگ نوردی به آسمان ها بعد از بانکداری ترس ها قیف ورودی ها که در گرانبهااکنون به نظر می رسد که براق فلز تجربه الف بازار تصحیح. در این گزارش، هدف ما روشن کردن کاتالیزورهای محرک قیمت فلز گرانبها، ارزیابی چشم انداز آینده آن و نتیجه گیری با یک تحلیل فنی است.

تنش فروکش در بخش بانکی ارزش را تقویت می کند

پهن عدم قطعیت که در جهانی است بانکداری بخش با اينكه ساکت شد در هفته گذشته به عنوان مرکزی بانک ها عجله کرد به آرام سرمایه گذاران اعصاب، ادامه بده بازار روی پا، ماندن لبه، لبه با وجود چند متناقض نظرات از جانب سیاستمداران دور و بر جهان.

هفته گذشته فدرال رزرو داشتیم از بولارد سخنرانی که می گوید «استرس مالی در روزهای اخیر افزایش یافته است“، به این معنی که با وجود به وزیر دارایی یلن تلاش برای ثابت او قبلی ملاحظات برای سازگاری با موارد پاول رئیس فدرال رزرو با توجه بیمه کافی نقدینگی به بانک هاهنوز هم هست نظر بر فد بولارد که “این تحولات منجر به نوسان معاملات سهام بانکی و افزایش شاخص های استرس مالی شد

این تاکید می کند بر ساختاری در مقابلموجود چالش ها و مسائل در داخل مالی صنعتانباشته شدن در ترس که فدرال رزرو شاید میترسم به ادامه هید با بلندتر علاقه قیمت ها در ترس از “شکستگی” بر بانک ها. علاوه بر این، براق فلز قیمت بود مثبت متأثر، تحت تأثیر، دچار، مبتلا به شرح زیر ملاحظات از جانب فدرال رزرو کشکاری که لحن به نظر می رسید تغییر دادن به بیشتر کبوتر چشم انداز، اشاره که تعادل بر قدرت در داخل FED اکنون است جابجایی به این ترتیب آنها ممکن است تصمیم بگیرند صبر کن نرخ ها نسبت به. تا در حال رشد است که در بعدی ملاقات اگر ترس ها بر سرایت نگه میدارم توزیع.

علاوه بر این، گرانبها میتوانست به طور بالقوه در حال رشد است در قیمت به عنوان بدون برنامه ریزی اضطراری ملاقات از جانب هیئت نظارت بر ثبات مالی، ترکیب شده با یک فاش نشده بانک یک نوازش بر فدرال رزرو برای 60 میلیارد دلار که در نقدینگی بیشتر از آن حمایت می کند بخش بانکی ایالات متحده قوی و مقاوم نیست.

بازار منتظر حرکت بعدی فدرال رزرو است: تاثیر بالقوه بر قیمت طلا

بعد از نوسانات وحشی هفته گذشتهبر انتظارات بازار به نظر می رسد نسبت فامیلی مطمئن شد پایین مانند بازارها من پیش بینی می کنم بعدی پاسخ یا اخبار از جانب مقامات که می تواند برخی را فراهم کند بینش، بصیرت، درون بینی در آینده پولی سیاست جلسات. احتمال فدرال رزرو، گردشگری علاقه نرخ ها در ادامه می توانید من وزن کم می کنم قیمت از طلاداده شده منفی همبستگی بر طلایی قیمت با دلار آمریکا. باید فدرال رزرو لفاظی برگشت به اغلب شاهینمی توانستیم ببینیم پشتیبانی می کند برای دلار آمریکامنجر به خروجی ها از جانب گرانبها.

تحلیل فنی

نمودار XAUUSD H4

طلا با اصلاح بازار مواجه است
  • پشتیبانی: 1935 (S1)، 1900 (S2)، 1865 (S3)
  • مقاومت: 1970 (R1)، 2000 (R2)، 2050 (R3)

قیمت طلا: تحلیلی از دیدگاه خنثی

طلایی به نظر می رسد قیمت در حال حرکت است گذشته از کانال بعد از یک تصحیح کوتاه از جانب قله ها از سال 2000 (R1) مقاومت خط و به عنوان شکسته شده بر بالا خط روند. ما عموماً تمایل داریم من حفظ می کنم آ خنثی چشم انداز تا زمانیکه قیمت عمل باقی می ماند بین سطوح 1935 (S1) و 1970 (R1) s RSI اندیکاتور روی 50 ثابت می ماند نقض بر مقاومت خط 1970 (R1) که می تواند اجازه دهد طلایی هزینه آزمایش مقاومت در سطح 2000 (R2) علامت a قطع کردن در بالا بر در وسط بولینگر دسته دامنه بنابراین به طور بالقوه در حال حرکت زوج بلندتر. از سوی دیگر، شما باید طلایی قیمت پایدارسازی بودن نگهداری ما می توانیم ببینیم که یک را انجام می دهد تمیز قطع کردن از جانب پایین 1935 (S1) پشتیبانی می کند هدف خط اگر نه شکستگی همچنین 1900 (S2) پشتیبانی می کند سطحی که در این مرحله ممکن است انتظار داشته باشیم گرانبها به همچنین قطع کردن زیر کوتاه دسته از جانب بولینگر گروه ها بنابراین ما می توانیم a پایین خط روند تشکیل اجازه می دهد a خرس ها سناریو ظاهر شدن.

سلب مسئولیت:
این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.