• خانه
  • وبلاگ
  • طلا از نگرانی های رشد جهانی حمایت می کند

طلا از نگرانی های رشد جهانی حمایت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
طلا از نگرانی های رشد جهانی حمایت می کند


طلا 2022 تکمیل شد عملا مسطح پس از یک سال پر فراز و نشیب، با دیدن قیمت او پرش به همه زمان ها در حدود آغاز تهاجم روسیه به اوکراین، اما به عنوان فدرال رزرو برای مهار تورم سرکش عجله کرد افزایش شدید قیمت ها قیمت آن به سرعت به پایین ترین حد چند ساله سقوط کرد. امسال تا اینجای کار، گرانبها موفق به شروع در سبزها و از ضعف دلار استفاده می کندزدن 6-بالاترین سطح ماهانه در جلسه امروزبا حمایت از نگرانی از رکود جهانی. در این گزارش، هدف ما روشن کردن کاتالیزورهای محرک قیمت فلز گرانبها، ارزیابی چشم انداز آن و نتیجه گیری با یک تحلیل فنی است.

فردا بازار منتظر عرضه خواهد بود صورتجلسه نشست دسامبر فدرال رزرو که ممکن است حاوی سرنخ های ارزشمندی در مورد دیدگاه ها و نظرات FOMC سیاستمداران تحلیلگران از طریق داده هایی که به دنبال چنین اطلاعاتی هستند، غربال می کنند علامت واگرایی در داستان، و همچنین در دیدگاه های کمیسیونبه عنوان یک انحراف احتمالاً می تواند پیش بینی کند که تعهد یکپارچه بانک می تواند شکسته شود و ایجاد کند تهدید به خودش اعتبار در چشم بازار در آخرین جلسه از بانک مرکزی به افزایش 50 واحدی نرخ پایه دست یافت و عملاً مسیر افزایش تهاجمی نرخ خود را پس از چهار افزایش متوالی 75 واحد پایه کاهش داد زیرا اثر تجمعی تلاش‌های انقباضی آن در نظر گرفته شد. این بانک بر اهمیت ادامه افزایش بیشتر به عنوان تاکید کرد ریسک تورم فشار است در اقتصاد ایالات متحده در حال حاضر بسیار بیشتر از سناریوی بازگشت احتمالی از بانک است. را نمودار نقطه ای به روز شده همچنین نشان داد که فدرال رزرو خود را می بیند پایانه درصد به اوج 5 درصد در پایان چرخه انقباض پیش بینی شده و جزئیات بیشتر در پیش بینی های اعضای FOMC نیز تعیین کننده خواهد بود. نتایج دلگرم کننده در مورد تنگی زایمان بازار همانطور که در آخرین گزارش اشتغال نشان داده شده است. این جمعه، کمیته باید با یک مبارزه کند دور جدید داده های اشتغال و پیش‌بینی‌های خود را بر این اساس اصلاح کنند دستمزد غیر کشاورزی، بیکاری سرعت و متوسط ​​درآمد به روز رسانی وضعیت را ارائه می دهد سلامت بازار کار آمریکا. به طور خاص، تخمین زده می شود که رقم NFP از 263،000 در ماه قبل به 200000 کاهش یافته باشد، انتظار می رود نرخ بیکاری همچنان در 3.7٪ باقی بماند و انتظار می رود میانگین درآمد نیز از سطح 5.1٪ در ماه گذشته به 5٪ کاهش یابد. به طور کلی، برآوردها نشان می دهد که بازار کار آمریکا باقی بادوام در میان یک محیط چالش برانگیز علیرغم افزایش ترس از یک احتمال رکود اقتصادی. در سناریویی که شاهد یک شگفتی صعودی در نرخ بیکاری و کاهش بیش از حد انتظار در رقم NFP هستیم، انتظار داریم دلار به صورت باد دم و در براق فلز ادامه هید پیشرفت بلندتر به دلیل ذاتی آنها همبستگی منفی

چشم انداز سخت صندوق بین المللی پول برای سال 2023

سر از صندوق بین المللی پول کریستالینا جورجیوا در یک مصاحبه اخیر در شب سال نو چشم انداز تاریک جهانی را برای سال 2023 ارائه کرد. مدیر عامل صندوق گفت: سال جدید “سخت تر از سالی که پشت سر می گذاریم” و این را پیش بینی می کند یک سوم از کشورهای اقتصاد جهانی قربانی خواهد شد رکودها. منطق پشت چشم انداز غم انگیز مبتنی بر بدتر شدن و کند کردن بر اقتصادی فعالیت نشات گرفته از سه بزرگترین در جهان است نیروگاه ها یعنی در ایالات متحده، چین و اروپابه عنوان سرسخت فشار تورمی، نرخ بهره بالادر حال انجام است جنگ در اوکراین و عدم اطمینان در اطراف خروج چین از سیاست کووید صفر، کاتالیزورهای اصلی بر چشم انداز رشد جهانی هستند. در نتیجه، نظرات تند همراه با کاهش اخیر دلارکمک کرد زیر قرار دادن قیمت طلا که در معاملات امروز توانست به بالاترین حد خود در ۶ ماه گذشته صعود کند.

سلب مسئولیت:
این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.