صورت های درآمد | 3-17 فوریه

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
صورت های درآمد | 3-17 فوریه


Q4 برگه درامد در حال حاضر در حال انجام است و معامله گران از نزدیک در حال مشاهده هستند تا دریابند که برخی از شرکت های مورد علاقه آنها چگونه عمل کرده اند.

صورت درآمد چیست؟

گزارش های سود به صورت فصلی توسط شرکت های سهامی عام منتشر می شود و سلامت مالی آنها را نشان می دهد. صورت سود و زیان سود (یا زیان) یک شرکت در یک فصل مشخص و همچنین داده هایی مانند حجم فروش، درآمد و حاشیه سود را نشان می دهد.

ترازنامه، صورت سود و زیان و صورت جریان وجوه نقد سه صورت مالی اصلی هستند که در صورت سود و زیان گنجانده شده اند. آنها یک نمای کلی از فروش، هزینه ها، درآمد خالص و سود هر سهم (EPS) را در کنار هم ارائه می دهند.

این هفته در راه است

تاکنون از شرکت های بزرگ چند ملیتی در صنعت فناوری، مالی، خودروسازی، غذا و نفت سود داریم. این هفته ما گزارش های درآمد سه ماهه ای از کوکاکولا، AIG و Dropbox داریم.

با بررسی جامع ما از گزارش درآمد هر شرکت، از رویدادهای متحرک بازار جلوتر باشید. برخی از فرصت های تجاری بالقوه را بررسی کنید.

صورت های درآمد | 3-17 فوریه

شرکت کوکاکولا (CO)

14 فوریه

شرکت کوکاکولا (CO): انتظار می رود سود سالانه هر سهم 0.4456 دلار باشد. انتظار می رود برآورد درآمد به 9.96 میلیارد دلار برسد.

این شرکت چند ملیتی آمریکایی بزرگترین شرکت نوشیدنی در جهان است. در 61 سال گذشته سود سهام خود را افزایش داده است. جیمز کوینسی، مدیرعامل، کوکاکولا را در مسیر درست سوق داد و شرکت بیشتر بر روی سودآوری و کمتر بر حجم محصول تمرکز کرد.

صورت های درآمد | 3-17 فوریه

American International Group Inc (AIG)

15 فوریه

American International Group Inc (AIG): با وجود کاهش پیش بینی شده درآمد به 11.85 میلیارد دلار، انتظار می رود سود سالانه هر سهم تقریباً دو برابر شده و به 1.28 دلار برسد.

انتظار می‌رود که تجارت بیمه امریکن اینترنشنال به دلیل بهبود تجارت سفر و گارانتی آن رشد کرده باشد. همچنین انتظار می‌رود که درآمد این بیمه‌گر جهانی برای سه ماهه چهارم سال 2022 با افزایش حق بیمه عمر و بازنشستگی افزایش یابد.

صورت های درآمد | 3-17 فوریه

Dropbox Inc (DBX)

16 فوریه

Dropbox Inc (DBX): انتظار می رود سود سالانه هر سهم 0.3964 دلار باشد. انتظار می رود برآورد درآمد به 594.53 میلیون دلار برسد.

ارائه‌دهنده خدمات ابری درآمد و درآمدی بالاتر از حد انتظار را برای سه ماهه سوم سال 2022 گزارش کرده است. توجه داشته باشید که این شرکت سابقه شکست دادن انتظارات بازار، حتی اندکی، در EPS و درآمد را دارد، بنابراین معامله گران Dropbox ممکن است شگفت زده شوند.

سلب مسئولیت:

این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.