صورت های درآمد | 20-24 فوریه

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
صورت های درآمد | 20-24 فوریه


گزارش‌های سود برای سه ماهه چهارم در حال حاضر آغاز شده است و معامله‌گران در حال زیر نظر گرفتن عملکرد برخی از شرکت‌های مورد علاقه خود هستند.

صورت درآمد چیست؟

این گزارش ها هر سه ماه یک بار توسط شرکت های سهامی عام منتشر می شود و توجه سرمایه گذارانی را که می خواهند بدانند شرکت های بزرگ از نظر مالی چگونه بوده اند را به خود جلب می کند. صورت سود و زیان سود (یا زیان) شرکت برای هر سه ماهه و همچنین اطلاعاتی مانند حجم فروش، درآمد و حاشیه سود را نشان می دهد.

صورت سود و زیان شامل سه صورت مالی اساسی است: ترازنامه، صورت سود و زیان و صورت جریان وجوه نقد. آنها خلاصه ای از فروش، هزینه ها، درآمد خالص و سود هر سهم (EPS) شرکت را به عنوان یک کل ارائه می دهند.

هفته آینده با ما همراه باشید:

تاکنون از شرکت های بزرگ چندملیتی در صنعت فناوری، مالی، غذایی و نفت سود داریم. این هفته گزارش های درآمد سه ماهه از Home Depot، eBay، Coinbase و موارد دیگر را داریم.

با بررسی جامع ما از گزارش هر شرکت، از رویدادهای متحرک بازار جلوتر باشید. برخی از فرصت های تجاری بالقوه را بررسی کنید.

Home Depot Inc (HD)

21 فوریه

انتظار می رود سود سالانه هر سهم 3.28 دلار باشد. پیش بینی می شود درآمد به 36.01 میلیارد دلار برسد.

انتظار می رود که Home Depot، بزرگترین خرده فروش لوازم خانگی در ایالات متحده، کاهش درآمد و درآمد را گزارش کند. علاوه بر این، چالش‌هایی مانند افزایش نرخ‌های بهره، تورم بالا و ضعیف‌تر شدن بازار کار می‌تواند فروش بهبود خانه‌ها را در سال‌های مالی ۲۰۲۳ و ۲۰۲۴ کاهش دهد، بنابراین فشار نزولی را پس از تثبیت نسبی قیمت سهام در نیمه آخر سال ۲۰۲۲ اضافه می‌کند.

صورت های درآمد | 20-24 فوریه

eBay Inc (EBAY)

22 فوریه

انتظار می رود سود سالانه هر سهم 1.06 دلار باشد. پیش بینی می شود درآمد به 2.46 میلیارد دلار برسد.

سرویس حراج آنلاین اطلاعات سود مثبتی را در ماه نوامبر منتشر کرد که از انتظارات تحلیلگران پیشی گرفت. انتظار می رود که سود برای سه ماهه دیگر رشد کند.

با این حال، این شرکت امیدوار است که درآمد همچنان افزایش یابد.

صورت های درآمد | 20-24 فوریه

Coinbase Global Inc (COIN)

22 فوریه

انتظار می رود سود سالانه هر سهم 2.49- دلار باشد. انتظار می رود برآورد درآمد به 589.32 میلیون دلار کاهش یابد.

صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده کاهش درآمد را در سه ماهه سوم سال 2022 گزارش کرد، زمانی که درآمد خالص به 576 میلیون دلار رسید که نسبت به 803 میلیون دلار در سه ماهه قبل 28 درصد کاهش داشت. سهام‌های فناوری در طول سال گذشته آسیب دیده‌اند و کوین‌بیس در مقایسه با سایر شرکت‌های حوزه کریپتو عملکرد بسیار خوبی داشته است.

جی پی مورگان خاطرنشان کرد که کوین بیس شهرت قابل اعتمادی را ایجاد کرده است که به آن کمک کرده تا سهم بیشتری از بازار را به دست آورد. صرافی کریپتو در معرض FTX قرار نداشت و توانست از خود در برابر پیامدهای قانونی پس از فروپاشی و ورشکستگی FTX محافظت کند.

صورت های درآمد | 20-24 فوریه

Airbnb Inc (ABNB)

23 فوریهآقای

انتظار می رود سود سالانه هر سهم 0.2434 دلار باشد. پیش بینی می شود درآمد به 1.85 میلیارد دلار برسد.

Airbnb در سال 2022 نتایج مالی بی‌سابقه‌ای را ارائه کرد و تحلیلگران انتظار دارند که فضایی برای غلبه بر درآمد داشته باشد. با افزایش تقاضا برای سفر و تعداد بیشتری از افراد که از راه دور کار می کنند، محبوبیت Airbnb در حال افزایش است. اگرچه این شرکت با چالش‌هایی در رابطه با نرخ ارز مواجه بوده که بر درآمد آن تأثیر منفی گذاشته است، Airbnb همچنان یکی از شرکت‌های پیشرو است. این شرکت با رکورد 90 میلیون مهمان در سه ماهه گذشته، نشان داده است که می تواند به رشد خود ادامه دهد.

از سوی دیگر، این شرکت انتظار دارد هم درآمد و هم ارقام EPS کاهش یابد که به نوبه خود می تواند تأثیر نامطلوبی بر قیمت سهام داشته باشد.

Moderna Inc (MRNA)

23 فوریه

انتظار می رود سود سالانه هر سهم به 4.59 دلار برسد. پیش بینی می شود درآمد به 5.00 میلیارد دلار برسد.

انتظار می رود که شرکت بیوتکنولوژی نشان دهد که هم درآمد و هم ارقام EPS افزایش یافته است. پلت فرم mRNA این شرکت می تواند نوآوری های محکمی را در آینده ارائه دهد. پس از همه‌گیری که مدرنا را به وضعیت جدیدی ارتقا داد، تحلیلگران امیدوارند که این شرکت پتانسیل بالایی برای ایجاد رشد بیشتر داشته باشد.

سلب مسئولیت:

این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.