رشد طلا در بحبوحه کاهش ارزش دلار

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
رشد طلا در بحبوحه کاهش ارزش دلار


را با ارزش رالی اخیر از پایین ترین حد سالانه را می توان به آن نسبت داد ضعف گسترده تر دلار اگرچه در هفته گذشته مشاهده شد بالا باقی می ماند نزدیک به او رکوردهای 20 سالهدر مقابل چاپ تورم مورد انتظار ایالات متحده باید امروز بیرون بیاید هر چه فلز براق به نظر می رسد رشد متوسط ​​به دلیل چشم انداز نرخ های بهره بالاتر برای دوره های زمانی طولانی محدود شده است. مواضع جنگ طلبانه در مورد سیاست پولی از جانب بانک های مرکزی در سراسر هیئت مدیره، a عمیق تر شدن بحران انرژی به ویژه برجسته در اروپایی قاره و گسترده است ترس ها بر اقتصادی تاخیرها در سراسر جهان. در این گزارش قصد داریم تا کاتالیزورهای محرک را روشن کنیم قیمت فلز گرانبهاچشم انداز آینده خود را ارزیابی کرده و با تحلیل تکنیکال نتیجه گیری کنید.

مهر تعیین کننده بر تورم ایالات متحده امروز سررسید است

را پول سبز برای چهارمین روز متوالی لغزید، پیش داده های تورم و همه چشم ها از نزدیک تماشا می کنند که آیا فدرال رزرو اراده نرم کردن خود موضع سیاست پولی. امروز می خواهیم به انتشار آن اشاره کنیم مهر CPI ایالات متحده برای ماه آگوست، که اطلاعات به روزی را در مورد وضعیت ارائه می دهد مشکل تورم در ایالات متحده ایستاده است. بر اساس داده‌های پیش‌بینی، انتظار می‌رود نرخ ماهانه CPI ماه آگوست نسبت به نرخ صفر درصد در ماه قبل -0.1 درصد کاهش یابد و نرخ سالانه CPI در ماه آگوست مجدداً به 8.1 درصد در مقایسه با 8.5 کاهش یابد. درصد از ماه قبل. اگر نرخ های واقعی با انتظارات مربوطه مطابقت داشته باشد، ممکن است ببینیم دلار آمریکا تحت فشار استهمانطور که نتایج حاکی از آن است فشار تورمیاگرچه آنها دائماً تبلیغ می شوند، اما واقعاً دارند اوج گرفت در ماه جولای، و بنابراین بر خلاف میله ها می توانید از یک موج تازه لذت ببرید به یک پناهگاه امن سرازیر می شودبه واسطه همبستگی منفی بین دو دارایی از یک طرف، فدرال رزرو ممکن است نتایج را اطمینان بخش ببیند و این را با هم ترکیب کند گزارش اشتغال پایدار نتایج هفته قبل منتشر شد و بنابراین برای افزایش نرخ کمتر از 75 واحد پایه در 21 سپتامبر انتخاب شد.St ملاقات. از سوی دیگر، به نظر می رسد بازار از آن استقبال می کند کار فدرال رزرو هنوز به پایان نرسیده است به پایان رسید و علیرغم استقبال از کاهش احتمالی تورم، وی می بیند که بانک در جلسه بعدی خود ادامه دارد. افزایش نرخ تهاجمی. همچنین باید توجه داشته باشیم که FFF در حال حاضر 87 درصد احتمال افزایش 75 واحدی نرخ را دارد، همانطور که نظرات جنگ طلبان از پاول رئیس فدرال رزرو و او همکار سیاستمداران به نظر می رسد بازار را متقاعد کرده اند که نیات آنها و عزم برای مهار تورم، جدی هستند و نباید به نظرات آنها بی توجه بود. بنابراین با گفتن اینکه هر کدام نتیجه گیری می کنیم بالا حرکات که در با ارزش قیمت می تواند باشد کوتاه مدتبا نزدیک شدن به تصمیم فدرال رزرو برای نرخ کلیدی 21St سپتامبر. در نهایت، هر چند طلا الف در نظر گرفته می شود یک شرط مطمئن در زمان عدم اطمینان اقتصادی، افزایش نرخ بهره هزینه فرصت نگهداری شمش را افزایش می دهد. در این مرحله مایلیم بر این موضوع تاکید کنیم بازدهی خزانه داری آمریکا به نظر می رسد در حال افزایش است، بنابراین ایجاد یک جایگزین جذاب به فلز زرد بدون بهرهاز این رو محدودیت سمت بالایی آن است. در برآورد ما طلا همچنان توسط مدیریت خواهد شد خلق و خوی که در دلار در کوتاه مدت، و با توجه به وضعیت فعلی، احتمال افزایش طلا به بالاترین سطح قبلی کاهش می یابد. بطور کلی، داستان یک شاهین انتظار می رود که دوباره نشان داده شود زیرا نتایج گزارش اشتغال به بازار کار نسبتاً انعطاف پذیر اشاره می کند، که به نوبه خود اجازه می دهد تا فدرال رزرو به فقط تمرکز بر محدود کردن فشارهای تورمی و سعی کنید در مقابلتورم دریچه ای از بلند شدن عمیقا ریشه دار در داخل اقتصاد.

سلب مسئولیت:
این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.

اشتراک گذاری:

رشد طلا در بحبوحه کاهش ارزش دلار رشد طلا در بحبوحه کاهش ارزش دلار