• خانه
  • وبلاگ
  • در حالی که معامله گران منتظر نشست اوپک پلاس هستند، قیمت نفت کاهش می یابد

در حالی که معامله گران منتظر نشست اوپک پلاس هستند، قیمت نفت کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
در حالی که معامله گران منتظر نشست اوپک پلاس هستند، قیمت نفت کاهش می یابد


WTI نقل مکان کرد کوتاه برای 4هفتمیک هفته در یک ردیف، افتادن به پایین ترین سطح یک ماهه. به نظر می رسد چشم انداز تقاضا و سطح تولید آتی در کانون توجه فعالان بازار باقی بماند و احساسات بازار و قیمت نفت را هدایت کند. در این گزارش، هدف ما روشن کردن عوامل محرک قیمت WTI، ارزیابی چشم‌انداز آینده آن و نتیجه‌گیری با تحلیل فنی است.

بازار نفت آمریکا همچنان در حال کاهش است.

به نظر می رسد بازار نفت ادامه داشته است سفت کردن جمعه گذشته که سکوی نفتی آمریکا بیکر هیوز شمردن ترک تحصیل کرد تا آخرین سطوح مشاهده گردید که در ژوئن 2020. ادامه ی کاهش در سکوهای نفتی، به نظر می رسد که به این کمک می کند یک داستان این روغن تولید کنندگان با هم بازار انتظار جهانی دارد اقتصادها برای ورود a رکود اقتصادی. علاوه بر این، ترس از الف کاهش در جهانی جستجو کردنجایی که مرتفع پس از انتشار از چین NBS تولید PMI ارقام که نشانگر الف بود انقباض که در تولید فعالیت جهان بزرگترین کره وارد کننده. با این حال، چینی کایکسین تولید PMI ارقاماشاره کرد الف ناهمسان عکساز آنجایی که این رقم نسبت به 49.5 قبلی به 50.9 افزایش یافت که حاکی از گسترش آن است تولید فعالیت. با توجه به اینکه این دو به نظر در مورد اینکه آیا فعالیت تولیدی چین وجود دارد یا خیر، اختلاف نظر دارند توافق شده یا تمدید شدهاما این نظر شخصی ماست فعالیت تولیدی در چین پتانسیل دارد رد پسندیدن مونتاژ ولتاژها به نظر می رسد بین چین و ایالات متحده وجود دارد مهار شده بلند مدت سرمایه گذاری ها از ایالات متحده آمریکا شرکت ها.

به نظر می رسد نگرانی های ایالات متحده در مورد پیش فرض کاهش یافته است.

کره شركت كنندگان نور را در انتهای تونل ببینید ذیل گذر از سقف بدهی آمریکا صورت حساب توسط مجلس نمایندگان بر چهار شنبهبا صورت حساب اکنون ارسال شده است سنا جایی که انتظار می رود باشد رای دادند از طریق. این مثبت توسعه ممکن است لازم باشد ارائه شده است مقداری پشتیبانی می کند برای قیمت نفت، مانند خطر از ایالات متحده آمریکا پیش فرض وجود دارد به طور قابل ملاحظه کاهش. بنابراین، از اجتناب آ رکود اقتصادیتولیدکنندگان در حال بازیابی برخی هستند اعتماد به نفس که جستجو کردن برای کره خواهد شد ادامه داداز این رو موقت متوقف کردن طلای مایع نجیب. با این حال، در مفرط فرصت ما می توانیم ببینیم که از سنا عبور نمی کند کره در ادامه کاهش وزن. در نهایت، از گذر سقف بدهی صورت حساب، کره اعتماد بازار ممکن است بیشتر باشد خوش بینانه که در طولانی دارم میدومهمانطور که لایحه شامل آن نیز می شود سیاست ملی محیط زیست عمل خواهد شد محدود فقط دو سال برای پروژه های فدرال و به همین ترتیب می تواند فراهم شود در ادامه پشتیبانی می کند برای کره قیمت در آیندهزیرا موانع نظارتی کمتری ممکن است بر سر راه پروژه های جدید باشد.

نشست اوپک پلاس در آخر این هفته

آخرین اما نه کم اهمیت، ما تاکید می کنیم اهمیت بر اوپک پلاس ملاقات در طی این تعطیلات آخر هفته. با کمال تعجب چنین است گزارش شده است که متفاوت است گروه های رسانه ای بوده اند ممنوع است از جانب حاضر بر ملاقاتحرکتی که هست به شدت بی رویه و به این ترتیب ممکن است وجود داشته باشد افزایش یافت بازار نوسان. به دنبال نظرات هفته گذشته از وزیر انرژی عربستان سعودی که هشدار داد دلالان به “مراقب باش“، ما من پیش بینی می کنم که عربستان سعودی عربستان اراده فشار دادن برای در ادامه تولید برش می دهدبه طور بالقوه حمایت کننده کره قیمت. همچنین، در طرح بزرگتر از چیزها، به قیمت قطره روغن به طور قابل ملاحظه ما فرضیه این باید اوپک پلاس کاهش نفت را اعلام کردآنها ممکن است کوچکتر در قدر و بیشتر از a نمادین بریدن، اما هنوز هم می تواند پشتیبانی می کند کره قیمت. با این حالاز سوی دیگر باید شما در حال رشد است یا من حفظ می کنم تولیدسپس ما می توانیم ببینیم کره در ادامه کاهش وزن همانطور که وجود خواهد داشت در حال رشد است که در تحویل که در کره بازار، در نتیجه ساخت کره، ارزان تر برای خریداران

تحلیل تکنیکال

نمودار WTI Cash 4H

در حالی که معامله گران منتظر نشست اوپک پلاس هستند، قیمت نفت کاهش می یابد
  • پشتیبانی: 67.65 (S1)، 65.05 (S2)، 62.05 (S3)
  • مقاومت: 69.75 (R1)، 72.00 (R2)، 75.15 (R3)

به نظر می رسد WTI به روند نزولی خود در هفته ادامه دهد و به زیر خط حمایت که اکنون به مقاومت 69.75 (R1) تبدیل شده است، شکسته شود. به‌رغم کاهش ترس از نکول آمریکا، قیمت‌های نفت رشد دو هفته‌ای این هفته را از بین برد، اما محرک اصلی قیمت‌های نفت احتمالاً نشست اوپک پلاس در آخر هفته خواهد بود. اگرچه شاخص RSI زیر 50 و نزدیک به 30 باقی می ماند که نشان دهنده تمایلات نزولی قوی در بازار است، اما انتظار داریم که اوپک پلاس کاهش تولید را افزایش دهد و در نتیجه چشم انداز صعودی خود را حفظ کند. برای اینکه چشم انداز صعودی ما اتفاق بیفتد، مایلیم یک شکست واضح بالاتر از سطح 72.00 (R2) با حرکت به سمت مقاومت بالقوه، اگر نگوییم شکست در 75.15 (R3) مشاهده کنیم. از سوی دیگر، اگر خرس‌ها به سلطنت خود ادامه دهند، ممکن است شاهد شکست به زیر سطح حمایت 67.65 (S1) باشیم که هدف احتمالی بعدی برای خرس‌ها پایه حمایتی 65.05 (S2) است. ما بر اهمیت نشست این هفته اوپک پلاس تاکید می کنیم که به دلیل اهمیت و توانایی آن در دیکته کردن تولید جهانی نفت، پتانسیل غصب بازار را دارد.

سلب مسئولیت:
این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.

مشترک شدن در خبرنامه ما