• خانه
  • وبلاگ
  • در حالی که معامله گران منتظر تصمیم فدرال رزرو هستند، طلا متوقف شد

در حالی که معامله گران منتظر تصمیم فدرال رزرو هستند، طلا متوقف شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
در حالی که معامله گران منتظر تصمیم فدرال رزرو هستند، طلا متوقف شد


طلا راحت شد به سطح 1650 دلار در جلسه امروز، به عنوان چشم انداز جامبو علاقه افزایش نرخ بهره از جانب فدرال رزرو باشه افزایش بازده اوراق قرضه دولتی نزدیک به بالاترین سطح 14 ساله، کلاه لبه دار بر پتانسیل صعودی از جانب میله ها. همچنین، اگرچه فلز زرد به عنوان عمل می کند تورم پوششی در زمان های عدم اطمینان اقتصادینگهداری از دلار مقتدر نزدیک به بالاترین سطح بیست ساله، پتانسیل را می دزدد به یک پناهگاه امن سرازیر می شود از جانب گرانبها. در این گزارش قصد داریم تا کاتالیزورهای محرک را روشن کنیم فلزات گرانبها قیمت، چشم انداز آینده آن را ارزیابی کرده و با یک تحلیل فنی نتیجه گیری کنید.

تورم داغ آمریکا درخشش طلا را خدشه دار می کند

این داغتر از انتظار چاپ CPI ایالات متحده اساساً این دیدگاه را تقویت کرد که فدرال رزرو می تواند با الف راهپیمایی کند جهش 75 واحدی در نرخ بهره در نشست نوامبر خود به عنوان نتایج حاکی از افزایش در فشار تورمی هم به صورت ماهانه و هم سالانه. به طور خاص، نرخ CPI ماهانه به 0.4٪ در مقایسه با برآورد 0.2٪ افزایش یافت که نشان دهنده افزایش سریعتر از حد انتظار بود، و نرخ CPI سالانه 8.2٪ در مقایسه با رتبه بندی 8.1٪ بود که نشان می دهد که فشار تورمی هستند نه کاهش وزنبا اينكه سرعت رادیکال بر بانک مرکزی بوده است افزایش نرخ ها. این در نتیجه انتظار می رود فشار دادن بر دلار و در نتیجه کاهش تقاضا در خارج از کشور برای فلز گرانبهاکه باعث گرانی آن به عنوان سرمایه گذاری می شود. همه موارد در نظر گرفته شده، با توجه به نتایج اخیر CPI، بهتر از حد انتظار است گزارش اشتغال نتایج منتشر شده در اوایل سپتامبر و انبوه به تازگی سخن، گفتار از جانب فدرال رزرو سیاست تولید کنندگان با تاکید مجدد بر لزوم مهار تورم از طریق ادامه افزایش نرخ بهره، تاکید می کنیم که فدرال رزرو من واقعا تهاجمی حرکت می کنداز طریق گردشگری برای چهار دیدار متوالی 75 واحد پایه در لحظه از F F F به احتمال 91 درصد بانک مرکزی با افزایش 75 واحدی نرخ بهره در نشست نوامبر خود پیش خواهد رفت. بنابراین، در برآورد ما، طلا ادامه دارد مستعد نامتناسب به طرف بد بر اساسی مرحلهپسندیدن دلار ادامه پیدا میکند تا دریافت می کنم بدون خطر پناهندگی ورودی هاکه تمایل دارد مرطوب کردن بر جذابیت از جانب فلز براق.

صورتجلسه FOMC سخنان جنگ طلبانه فدرال رزرو را پخش کرد

وجود داشت بدون شگفتی در مورد مطالب سپتامبر صورتجلسه FOMCجایی که متحد شده است چشم انداز برای محدود کننده سیاست دوباره به نمایش گذاشته شد انتشار این را نشان داد فدرال رزرو سیاستمداران متعهد به افزایش نرخ بهره تا سطح قابل قبولی است تا نشانه های روشنی در این مورد وجود داشته باشد فشار تورمی هستند تضعیفی اساسا، قبل از در نظر گرفتن کاهش سرعت انتقال. وابستگی به داده‌ها یکی دیگر از جنبه‌های کلیدی بود که هم در صورتجلسات جلسات و هم در سخنرانی‌های مختلف سیاست‌گذارانی مانند برینارد، نایب رئیس فدرال رزرو در هفته گذشته به آن اشاره شد. تشخیص امکان که بانک مرکزی تهاجمی است نیات من میتوانم اقتصاد را وارد رکود کرد از جانب کشش بیش از حد. علاوه بر این، شایان ذکر است که رد ایده الف چرخش زودرس در این مرحله که فراهم می کند دلار بیشتر ▼ پشتیبانی می کندبه قیمت گرانبها. همچنین می‌خواهیم به سخنرانی‌های برنامه‌ریزی‌شده بوستیک، رئیس فدرال رزرو آتلانتا در اواخر امروز، سخنرانی فردا توسط کاشکاری، رئیس فدرال رزرو مینیاپولیس و اواخر این هفته به شرکت در سخنرانی رئیس فدرال رزرو شیکاگو، ایوانز، رئیس فدرال رزرو فیلادلفیا، هارکر، اشاره کنیم. جفرسون، رئیس فدرال رزرو و در نهایت، ویلیامز، رئیس فدرال رزرو نیویورک، پایان چرخه سخنرانی FOMC را قبل از جمع شدن سیاستگذاران برای نشست اوایل نوامبر نشان می دهد. اگر گفته ها همچنان مطابق انتظار باشد ته رنگ شاهینیانتظار داریم ببینیم در ادامه پشتیبانی می کند برای دلار و طلا به ماندن شیب دار برای طرف بد جنبش به دلیل ذاتی بودنشان همبستگی منفی.

تحلیل تکنیکال

نمودار XAUUSD H4

در حالی که معامله گران منتظر تصمیم فدرال رزرو هستند، طلا متوقف شد

دارم نگاه میکنم XAUUSD نمودار 4H ما مراقب حرکت رو به پایین باشید از جانب گرانبها در طول هفته گذشته نشان داده شده توسط خط روند نزولی در 6 آغاز شدهفتم از اکتبر با این اوصاف، ما همچنین به موارد اخیر توجه می کنیم حرکت جانبی با طلا تلاش برای تثبیت بین سطوح حمایتی 1640 (S1) و سطوح مقاومتی 1669 (R1). یک را نگه می داریم پیش بینی های نزولی برای ادامه اقدام قیمت شمش، تا زمانی که اکشن قیمت در زیر خط روند نزولی باقی بماند. این مورد ما را پشتیبانی می کند نشانگر RSI زیر نمودار 4 ساعته ما که در حال حاضر به خوانش 43 اشاره دارد احساسات نزولی خفیف دور و بر کالا. باید خرس ها ادامه دهید من سلطنت می کنم ما می توانیم عمل قیمت را ببینیم شکستگی فینال زیر 1640 (S1) پشتیبانی می کند پایه و به سطح حمایت 1614 (S2) نزدیک می شود که پایین ترین سطح طلا را در سال گذشته نشان می دهد. از سوی دیگر، شما باید گاو نر تسلط پیدا می کندما میتوانیم ببینیم قطع کردن در بالا خط روند نزولی و اکشن قیمت بالا می رود و 1669 را می شکند (R1) مقاومت سطح و نزدیک شدن به سد مقاومتی 1695 (R2).

سلب مسئولیت:
این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.

اشتراک گذاری:

در حالی که معامله گران منتظر تصمیم فدرال رزرو هستند، طلا متوقف شد
در حالی که معامله گران منتظر تصمیم فدرال رزرو هستند، طلا متوقف شد