• خانه
  • وبلاگ
  • در حالی که معامله گران منتظر تصمیم فدرال رزرو هستند، طلا متوقف شد

در حالی که معامله گران منتظر تصمیم فدرال رزرو هستند، طلا متوقف شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
در حالی که معامله گران منتظر تصمیم فدرال رزرو هستند، طلا متوقف شد


طلا قیمت به 1700 دلار افزایش یافت سطح اوایل امروز، با گرانبها او را گسترش می دهد رالی کوتاه مدتبعد از بازده اوراق قرضه” اخیر تیز سقوط و در از بین بردن از جانب دلار از جدید شما رکوردهای 20 ساله. علاوه بر این، برنامه ریزی سخنرانی های مختلف فدرال رزرو مقامات در نگاه اول برای تحریک ناکافی به نظر می رسند دلار بالاتر، با وجود آنها ماهی تن پوزه عقابیو بازار در حال حاضر صبورانه منتظر است داده های اشتغال در روز جمعه. در این گزارش، هدف ما روشن کردن کاتالیزورهای محرک قیمت فلز گرانبها، ارزیابی چشم انداز آینده آن و نتیجه گیری با یک تحلیل فنی است.

بدتر از حد انتظار داده های تولیدی آمریکا دلار را کاهش می دهد

پول سبز کنار گذاشتن از خودت دورتر قله ها دیروز، پس از نرم تر از حد انتظار ISM مدیران خرید بخش تولید نتایج بالا رفت ترس ها که ایالات متحده مجتمع تولیدی کاهش اخیر قربانی شد نیات تهاجمی فدرال رزروبنابراین این سوال را مطرح می کند که آیا فدرال رزرو پایش را از روی پدال خواهد برد. کاهش غیرمنتظره شاخص کلیدی به الف اشاره کرد کاهش رشد کارخانه های ایالات متحده، در زدن بر دلار برعکس از اوج 20 ساله خود نه تنها این، بلکه آخرین ها نیز سقوط شدید oاست بازدهی 10 ساله خزانه داری آمریکا از قله های آن نیز سنگین شد دلار و جا داد گرانبها به تجمع پس از یک دوره کاهش ارزش طولانی مدت کاهش می تواند به این معنی باشد که سرمایه گذاران در این مورد تردید دارند بانک مرکزی قادر خواهد بود به سفت کردن ادامه دهد سیاست پولی تهاجمیهمانطور که نشانه هایی وجود دارد که فعالیت اقتصادی است تاخیر انداختن پایین. یکی دیگر از عوامل موثر آرام شدن از جانب پول سبز بود احیای از جانب استرلینگ از پایین ترین سطح خود، پس از آشفتگی هفته گذشته که شاهد واکنش منفی بازار به اعلام بریتانیا بودیم. مینی بودجهبر بانک انگلستاننقدینگی است عملیات اعلامیه در میان چرخه سفت شدن، به دنبال خرید اوراق قرضه طلایی بلندمدت در تلاش برای محافظت از پوند کم خون، و چرخش دیروز توسط دولت بریتانیا، حفظ بالاترین نرخ مالیات بر درآمد پس از واکنش عمومی. همه چیز در نظر گرفته شد، دلار حمایت می شود نقش او در راه دارایی محافظت شدهدر حال حاضر و طلایی دویدن می تواند باشد کوتاه مدت در برآورد ما بعدی کاتالیزور که ممکن است به طور غیر مستقیم بر ارزش تاثیر بگذارد میله ها است گزارش اشتغال انتظار می رود این جمعه وارد بازار شود که مورد توجه خواهد بود فدرال رزرو همانطور که در اختیار او قرار می گیرد حفظ سفتی که در بازار کار آمریکا.

نمایندگان فدرال رزرو خواستار افزایش بیشتر نرخ بهره هستند

ویلیامز رئیس فدرال رزرو نیویورک طی سخنرانی دیروز گفت که اگرچه برخی نشانه های حاشیه ای بر تورم خنک کننده مشاهده می شوند، در فشار عمده قیمت با مصرف کنندگان مواجه است ماندن مرتفعدلالت بر آن دارد فدرال رزرو هنوز دارد کار بسیار بیشتری برای انجام دادن برای بازیابی ثبات قیمت در داخل بازار ویلیامز در عین حال خاطرنشان کرد: واضح است که تورم بسیار بالاست و تورم بالا مداوم توانایی اقتصاد ما را برای کار با پتانسیل کامل خود تضعیف می کند. رویکرد سخت فدرال رزرو در افزایش شدید نرخ ها در تلاش برای مهار تورم، حتی به بهای آن کج شدن اقتصاد در یک رکود اقتصادی. در مورد اینکه آیا بین فعالان بازار اختلاف نظر وجود دارد فدرال رزرو تلاش خواهد کرد تا ادامه دهد 75 امتیاز پایه دیگر درصد پیاده روی در جلسه نوامبر، و FFF در حال حاضر 66 درصد احتمال تحقق چنین سناریویی را پیشنهاد می کند، با این حال، خاطرنشان می کند که قبل از تصمیم گیری، بازار باید با کار مورد انتظار داده ها نتایج برای سپتامبر، قرار است این هفته، و Ann تمبر تورم هفته آینده انتظار می رود با این حال، ما همچنین می خواهیم به سخنرانی های برنامه ریزی شده امروز توسط دالاس لوگان، رئیس فدرال رزرو، کلیولند مستر، رئیس فدرال رزرو، دیلی رئیس فدرال رزرو سانفرانسیسکو و بوستیک رئیس فدرال رزرو آتلانتا، توجه داشته باشیم که همگی در این سخنرانی خواهند بود. نظارت شد برای هرچی انحراف از جانب اصلی یک داستان. اگر گفته ها همچنان مطابق انتظار باشد ته رنگ شاهینیانتظار داریم ببینیم پشتیبانی می کند برای دلار و طلا ماندن شیب دار برای طرف بد به دلیل ذاتی آنها همبستگی منفی.

تحلیل تکنیکال

نمودار XAUUSD H4

xau-usd-4h-chart-4-10-2022-technical-analysis

دارم نگاه میکنم XAUUSD نمودار 4H شاهد بازگشتی از پایین ترین سطح سال تا به امروز در 28 ام هستیمهفتم سپتامبر، تجمع به 1700 دلارسطحی که در حال حاضر در آن معامله می شود. با توجه به اجرای اخیر، ما یک چشم انداز صعودی جانبداری همچنین به دلیل خط روند صعودی و حمایت از پرونده ما است نشانگر RSI در زیر نمودار 4 ساعته ما، که مقدار 69 را ثبت کرده است، برجسته شده است قوی گاو نر روندها دور و بر گرانبها. با این حال باید توجه داشته باشیم که طلایی جابجایی ممکن است به دلیل الف باشد تصحیح با توجه به قطعی اخیر باند بولینگر بالایی و RSI از بالای 70 عبور می کند آستانه اشباع خرید باید گاو نر من حفظ می کنم کنترلممکن است شاهد شکست بالای 1712 (R1) باشیم مقاومت سطح و حرکت نزدیک به مانع مقاومت 1734 (R2). باید خرس ها در دست گرفتن هستندممکن است شاهد شکستی به زیر 1687 باشیم (S1) پشتیبانی می کند سطح و عملکرد قیمت به پایه پشتیبانی 1660 (S2) نزدیک می شود.

سلب مسئولیت:
این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.

اشتراک گذاری:

در حالی که معامله گران منتظر تصمیم فدرال رزرو هستند، طلا متوقف شد در حالی که معامله گران منتظر تصمیم فدرال رزرو هستند، طلا متوقف شد