• خانه
  • وبلاگ
  • در حالی که مذاکرات فدرال رزرو ادامه دارد، طلا همچنان پایین است

در حالی که مذاکرات فدرال رزرو ادامه دارد، طلا همچنان پایین است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
در حالی که مذاکرات فدرال رزرو ادامه دارد، طلا همچنان پایین است


طلا در هفته گذشته نسبتاً جانبی معامله شده اند زیرا به نظر می رسد که عوامل بنیادی متضاد قیمت این جواهر را خاموش نگه داشته است. اعتراضات علیه اقدامات سختگیرانه قرنطینه کووید-19 در شهرهای بزرگ چین، همراه با اظهارات جنگ طلبانه سخنگویان فدرال رزرو، مانع از افزایش قیمت طلا شد. از سوی دیگر، نوامبر لحظاتی از یک ملاقات نشان داد که مقامات فدرال رزرو از افزایش های کوچکتر حمایت می کنند خروجی که تمایل داشت حمایت از قیمت طلا. در این گزارش، هدف ما روشن کردن کاتالیزورهای محرک قیمت فلز گرانبها، ارزیابی چشم انداز آینده آن و نتیجه گیری با یک تحلیل فنی است.

صورتجلسه جلسه به نفع انتقال های کوچکتر

نسخه هفته گذشته صورت جلسه نوامبر فدرال رزرو بر دلار سنگینی کرد باعث عقب نشینی آن به سطوحی شد که قبلاً در اواسط آگوست 2022 دیده شده بود، در حالی که گرانبها از سوی دیگر نتوانست از ضعف دلار استفاده کند و هفته را با افزایش اندک به پایان رساند. در این نسخه آمده است که اگرچه کمیته باقی مصمم در اهلی شدن تورم زا فشارتعداد قابل توجهی از سیاستمداران نگرانی های خود را در مورد اثرات آن ابراز کردند سختگیری بیش از حد بانک مرکزی تلاش ها بر اقتصاد داشته باشد. در نتیجه مشاهده می شود که تعداد قابل توجهی از اعضا الف را ترجیح می دهند 50 امتیاز پایه افزایش نرخ بهره در نشست آتی دسامبر به عنوان محتمل ترین نتیجه و کاهش نرخ رشد نرخ بهره با نزدیک شدن به نرخ نهایی تجدید نظر شده 5٪. همچنین جدیدترین مهر CPI همچنین تأخیر پیشنهادی را تأیید می کند زیرا نتایج به بیشتر اشاره دارد کاهش فشارهای تورمی در اقتصاد ایالات متحده در ماه نوامبر. همانطور که گفته شد، سیاستگذاران فدرال رزرو مانند رئیس فدرال رزرو سنت لوئیس بولارد او در سخنانی که دیروز انجام شد، تکرار کرد لزوم افزایش نرخ بهره بیشتر و سپس آنها را در سال 2023 متوقف کنید تا تورم تحت کنترل باشد. در یادداشت مشابه، رئیس فدرال رزرو نیویورک ویلیامزهمچنین گفت: بانک باید با بزرگنمایی فشار دهید در مورد احتمال کاهش نرخ بهره در سال 2024. به طور کلی، نظرات حاوی همان پیام اصلی هستند که بانک هنوز انجام نشده است، اما کند شدن به نظر می رسد مورد پایه حرکت کردن در نهایت، ما باید برنامه ریزی شده را برجسته کنیم سخن، گفتار از جانب فدرال رزرو رئيس هیئت مدیره پاول در جلسه فردا و بازار سخنان او را از نزدیک نظاره خواهد کرد. اگر سخنرانی محتوای گزارش صورتجلسه آبان ماه را تایید کند، ممکن است ببینیم دلار ضعیف می شود بیشتر و برعکس، ببینید درخشش گرانبها که در بر چشم ها بر سرمایه گذاران.

گزارش استخدام آزمون بعدی طلاست

علاوه بر سخنرانی از پاول رئیس فدرال رزرو انتظار می رود فردا توجه بازار به راه اندازی معطوف شود گزارش مهم اشتغال برای ماه نوامبر که این جمعه منتشر می شود. نتایج هم برای بازار و هم برای بازار اهمیت ویژه ای خواهد داشت فدرال رزرو همانطور که زیر آن می افتد محدوده اختیارات دوگانه بانک مرکزی. با توجه به آخرین گزارش اشتغال نشان می دهد که ایالات متحده بازار کار نسبتاً تنگ استنشان دادن توانایی خود در ایجاد مشاغل جدید در میان شرایط سخت مالیجنبه انتقادی گزارش به نظر ما خواهد بود نرخ بیکاری پس از افزایش از 3.5 درصد به 3.7 درصد در ماه گذشته، باعث شد خروج دلار. بر اساس برآوردها، دستمزد غیر کشاورزی انتظار می رود این رقم در مقایسه با 261 هزار گزارش شده در ماه گذشته به 200 هزار کاهش یابد میانگین سال به سال هفتگی سود پیش بینی می شود تا 4.6 درصد نسبت به 4.7 درصد کاهش یابد و در نهایت نرخ بیکاری انتظار می رود در 3.7 درصد باقی بماند. اگر نرخ ها و اعداد واقعی انتظارات را برآورده کنند، ممکن است ببینیم دلار تحت فشار قرار می گیرد، زیرا نتایج به معنای کاهش جزئی انقباض اقتصاد ایالات متحده است. این در نتیجه می تواند صیقل دادن بر براق فلزات درخواست به واسطه همبستگی معکوس این دارد با بر دلار.

تحلیل فنی

نمودار XAUUSD H4

در حالی که مذاکرات فدرال رزرو ادامه دارد، طلا همچنان پایین است

دارم نگاه میکنم XAUUSD نمودار 4 ساعته ما قیمت آن را مشاهده می کنیم گرانبها موجود محدود بین 1728 (S1) پشتیبانی می کند و 1760 (R1) مقاومت سطوح برای هفته گذشته ما مال خود را حفظ می کنیم جانبداری برای تمدید گذشته از جنبش بین سطوح فوق الذکر و در حمایت از مورد ما می باشد RSI زیر نمودار 4 ساعته ما که در حال حاضر به عدد 53 اشاره دارد که نشان دهنده عدم تصمیم گیری در اطراف است فلز براق. باید خرس ها سلطنت می کند، ممکن است ببینیم قطع کردن تحت 1728 (S1) پشتیبانی می کند سطح و به سمت پایین به 1700 حرکت کنید (S2) پشتیبانی می کند پایه. از سوی دیگر، شما باید کالا پیدا می کنم سفارشات خرید گسترده در راه ممکن است شاهد شکست بالای 1760 (R1) باشیم. مقاومت اقدام سطح و قیمت به سمت و احتمالا شکستن مقاومت 1785 (R2) در حال حرکت است. مانع.

سلب مسئولیت:
این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.