• خانه
  • وبلاگ
  • در حالی که دلار ثابت است، طلا حرکت خود را از دست می دهد

در حالی که دلار ثابت است، طلا حرکت خود را از دست می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
در حالی که دلار ثابت است، طلا حرکت خود را از دست می دهد


طلا شما آن را دیدید چشمگیر روی یک رگه برد کلیک کنید هفته گذشته پس از دلار آمریکا بازگشت از کاهش اخیر آن به عنوان اظهارات سیاستگذاران فدرال رزرو خشمگین شد و در دولت چین افراد الف از سرگیری موارد کووید در بسیاری از شهرهای بزرگ آن، خیس کردن فلز گرانبها درخواست. در این گزارش، هدف ما روشن کردن کاتالیزورهای محرک قیمت فلز گرانبها، ارزیابی چشم انداز آینده آن و نتیجه گیری با یک تحلیل فنی است.

صورتجلسه فدرال رزرو فردا انتظار می رود

فردا چهارشنبه توجه بازار به جدیدترین هاست لحظاتی از یک ملاقات از جانب فدرال رزرو از آنجایی که انتظار می رود محتویات گزارش، چگونگی چگونگی آن را روشن کند بانک مرکزی می تواند به خودی خود ادامه دهد جلسه بعدی در 14هفتم از دسامبر به تازگی، سخن، گفتار از جانب FOMC سیاستمداران برخی را نشان می دهد انحراف از روایت اصلی تکرار شده توسط پاول رئیس فدرال رزرو در جلسه نوامبر که اخراج شد بر یک ایده در مکث، نه به ذکر است محوری در بانک مرکزی مسیر انقباض پولی از آنجایی که وجود داشت هیچ مدرک روشنی وجود ندارد که فشار تورمی هستند تضعیفی. با این حال، در هفته های پس از تصمیم، شاخص های عمده قیمت مصرف کننده نشان داد از بین بردن بر تورم زا فشار به 7.7% سالانه، کمتر از 8% که بطور گسترده مورد انتظار بود هدایت کرد بر بازار به کاهش اندازه بر ضرایب برای دیگری افزایش نرخ تهاجمی همانطور که داده ها نشان می دهد که فشار تورمی در اقتصاد آمریکا به اوج خود رسیده اند و در حال عقب نشینی هستند، در حالی که به طور غیرمستقیم تأیید می کند که افزایش نرخ بهره فدرال رزرو در واقع برای مهار تورم کار می کند. اکنون، قراردادهای آتی فدرال رزرو احتمال 81% را نشان می دهد که بانک به مسیر افزایش نرخ خود ادامه می دهد افزایش 50 واحدی نرخ بهرهبا این حال، ورودی های انتشارات مالی کلیدی مانند حقوق و دستمزد غیر کشاورزیبر PCE پایه، مطالبات بیکاری، تولید ISM و نهمدیران خرید بخش تولید و همچنین دیگری مهر تعیین کننده CPI می تواند نظر بازارها را تحت تأثیر قرار دهد و ارزش آن را به طور قابل توجهی تغییر دهد. به طور کلی، به اندازه کافی بازدهی 10 ساله خزانه داری آمریکا امتیازات برای پایین آوردن زمین یا تثبیت در اطراف سطح 3.8 درصد که در حال حاضر در بسیار مورد انتظار برای ادامه دادن به دریافت می کنم ورودی ها و آن را ببینید قیمت در حال حرکت در ادامه شمالهمانطور که کاهش بازده اوراق قرضه هموار می شود جذابیت فلزات براق در چشم سرمایه گذاران به عنوان یک جایگزین، حتی اگر چنین باشد بدون بهره.

سیگنال های متفاوت از نظرات سیاست گذاران فدرال رزرو

هفته گذشته St. رئیس جمهور لوئیس فد بولارد یک بار دیگر در تیتر خبرها قرار گرفت زیرا دیدگاه او در مورد اینکه قیمت نهایی کجا باید تعیین شود، بازارها را شگفت زده کرد. این یک شاهین معروف FOMC نشان داد که فدرال رزرو باید به افزایش نرخ ادامه دهید همانطور که «تاکنون به نظر می رسد که تغییر در موضع سیاست پولی تنها بوده است اثرات محدود بر مشاهده شده تورم“. وی در ادامه اظهار داشت که برای دستیابی به یک سطح محدود کننده کافی، یک پلیسy درصد باید باشد بیشتر افزایش یافتاشاره به 5 تا 5.25 درصد به عنوان حداقل سطحی که می تواند از سناریویی که تورم تبدیل می شود جلوگیری کند. عمیقا ریشه دار در داخل اقتصاد آمریکا. نظرات او عملاً منعکس شده است پاول رئیس فدرال رزرو اظهارات در روز اعلام جلسه در ماه نوامبر. در نتیجه، انشعابات به دلار شروع به عجله کرد و طلایی از سوی دیگر قیمت از بالاترین سطح 4 ماهه خود به دلیل آنها کاهش یافت همبستگی درونی منفی. علاوه بر این و مهمتر از آن، دامن فدرالcymaker همچنین اظهار نظر کرد که نرخ ترمینال باید جایی در این بین افزایش یابد حداقل 5% و 7% طبق محاسبات خودش به همین ترتیب سان فرادالی رئیس فدرال رزرو همچنین گفت که «بین 4.75 تا 5.25 درصد به نظر جای منطقی برای فکر کردن است» در مورد سطحی که مقامات باید تا چه حد نرخ ها را افزایش دهند و سپس منتظر بمانند. از سوی دیگر، کلیولند مستر رئیس فدرال رزرو نظر داد که او علاقه کمتری را ترجیح می دهد درصد مراحل پیاده روی از ماه آینده به بعد احتمال را محدود خواهد کرد آ کاهش قابل توجهی که در عملکرد اقتصاد آمریکابا تاکید بر خطرات بر کشش بیش از حد.

تحلیل فنی

نمودار XAUUSD H4

در حالی که دلار ثابت است، طلا حرکت خود را از دست می دهد
  • پشتیبانی: 1728 (S1)، 1700 (S2)، 1670 (S3)
  • مقاومت: 1760 (R1)، 1785 (R2)، 1810 (R3)

طلایی قیمت در هفته گذشته کاهش یافته است دلار شروع به دریافت کرد به یک پناهگاه امن سرازیر می شود عمدتا توسط داستان های شاهین فدرال رزرو و در افزایش مجدد موارد کووید در چین. یک را نگه می داریم گذشته از جانبداری برای عمل قیمت ارزشمند که بین سطوح حمایتی 1728 (S1) و سطوح مقاومت 1760 (R1) محدود شده است. نسخه فردا از جانب صورتجلسه فدرال رزرو مورد انتظار. RSI زیر نمودار 4 ساعته ما در حال حاضر به قرائت 42 اشاره می کند که نشان می دهد کمی خرس روندها دور و بر کالا. باید خرس ها من سلطنت می کنم در بالا، ممکن است ببینیم قطع کردن تحت 1728 (S1) پشتیبانی می کند سطح و به سمت پایین به 1700 حرکت کنید (S2) پشتیبانی می کند پایه. از سوی دیگر، شما باید کالا گسترده پیدا کنید خریداری کردن سفارشات در راهش می توانیم ببینیم قطع کردن بالاتر از سطح مقاومت 1760 (R1) و حرکت قیمت به سمت و احتمالاً حرکت می کند شکستگی 1785 (R2) مقاومت مانع.

سلب مسئولیت:
این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.