درآمد 2023 – Q2 | مرحله ی 1

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
درآمد 2023 - Q2 | مرحله ی 1


این است #فصل کسب درآمد در اینجا آنچه باید از این شرکت ها انتظار داشت آمده است:

ولز فارگو

ولز فارگو: انتظار می رود سود سالانه هر سهم به 1.19 دلار برسد که نسبت به 1.23 دلار قبلی کاهش یافته است. انتظار می رود درآمد تخمینی به 20.11 میلیارد دلار برسد که کمتر از 20.73 میلیارد دلار گزارش شده در سه ماهه گذشته است. ولز فارگو یک شرکت خدمات مالی چندملیتی آمریکایی و یکی از پنج بانک بزرگ در ایالات متحده است.

شرکت Alcoa

شرکت Alcoa: انتظار می رود سود سالانه هر سهم به 0.35- دلار برسد که نسبت به 0.23- دلار قبلی کاهش یافته است. انتظار می رود درآمد تخمینی به 2.71 میلیارد دلار برسد که از 2.67 میلیارد دلار گزارش سه ماهه گذشته بیشتر است. Alcoa یک شرکت آمریکایی است که در سال 1888 تأسیس شد و دفتر مرکزی آن در پیتسبورگ است.

پنسیلوانیا و یکی از تولیدکنندگان پیشرو آلومینیوم است.

سیتی گروپ

سیتی گروپ: انتظار می رود سود سالانه هر سهم به 1.46 دلار برسد که نسبت به 1.86 دلار قبلی کاهش یافته است. انتظار می رود درآمد تخمینی به 19.72 میلیارد دلار برسد که کمتر از 21.4 میلیارد دلار گزارش شده در سه ماهه گذشته است. شرکت سیتی گروپ یا سیتی یک بانک سرمایه گذاری چند ملیتی آمریکایی و شرکت خدمات مالی است.

جی پی مورگان

جی پی مورگان: انتظار می رود سود سالانه هر سهم به 3.98 دلار برسد که نسبت به 4.1 دلار قبلی کاهش یافته است. انتظار می رود درآمد تخمینی به 39.24 میلیارد دلار برسد که از 38.3 میلیارد دلار گزارش شده در سه ماهه گذشته بیشتر است. جی پی مورگان، یکی از بزرگترین بانک های جهان، یک شرکت خدمات مالی چند ملیتی آمریکایی است که دفتر مرکزی آن در نیویورک است.

سلب مسئولیت:

این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.

مشترک شدن در خبرنامه ما

لطفا توجه داشته باشید که ایمیل شما فقط برای اهداف بازاریابی استفاده خواهد شد. لطفا برای اطلاعات بعدی قوانین خصوصی ما را مطالعه کنید