• خانه
  • وبلاگ
  • داده های مشاغل مارس کانادا – وبلاگ تجارت فارکس Orbex

داده های مشاغل مارس کانادا – وبلاگ تجارت فارکس Orbex

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
داده های مشاغل مارس کانادا - وبلاگ تجارت فارکس Orbex


دو اصل اساسی وجود دارد که USDCAD را در جهت مخالف سوق می دهد. اینکه کدام یک از آنها قوی تر است و چه کسی برنده خواهد شد به توسعه داده های اقتصادی و رویدادهای سیاسی بستگی دارد. بنابراین، ممکن است در ماه های آینده شاهد افزایش نوسانات در جفت ارز باشیم. و فردا برخی از داده های اقتصادی مهم منتشر می شود که ممکن است بر انتظارات آینده تأثیر بگذارد.

رمضان پاورقی EN

سؤالات اساسی در دست که می تواند دیوانه را در ماه های آینده راهنمایی کند را می توان تقریباً به این صورت خلاصه کرد:

  • سیاست: به طور خاص، شکاف سیاست پولی رو به افزایش بین BOC و فدرال رزرو، زیرا بانک مرکزی کانادا نرخ بهره را ثابت نگه می دارد در حالی که انتظار می رود همتای آمریکایی آن همچنان به افزایش خود ادامه دهد. این جنبه احتمالاً در بلندمدت سنگین‌تر خواهد بود زیرا سرمایه‌گذاران با انتظارات مختلف در مورد نرخ بهره و چشم‌انداز اقتصادی سازگار می‌شوند.
  • کره: قیمت نفت خام اخیراً پس از اعلام کاهش داوطلبانه تولید اوپک پلاس به میزان قابل توجهی افزایش یافت. با این حال، خریدار اصلی کانادا ایالات متحده است و انتظارات برای تقاضای سوخت در جنوب مرز بستگی زیادی به نحوه رشد اقتصاد در ماه های آینده دارد.

از آنجایی که اعتقاد بر این است که وارد شدن یا نشدن ایالات متحده به رکود تا حد زیادی به میزان تهاجمی فدرال رزرو با افزایش های خود بستگی دارد، این دو جنبه به طور قابل توجهی با هم مرتبط هستند. با توجه به گستردگی تجارت فرامرزی بین کشورها، اگر فدرال رزرو بتواند تورم را به میزان قابل توجهی کاهش دهد، BOC در موقعیت بهتری برای کاهش نرخ ها برای حمایت از اقتصاد خواهد بود.

ما منتظر چه چیزی هستیم؟

داده‌های مشاغل کانادا به شدت در نوسان است، بنابراین تأثیر بازار فوری تعداد مشاغل ایجاد شده را می‌توان با توجه به زمینه نادیده گرفت. آنچه سرمایه‌گذاران احتمالاً به آن نگاه می‌کنند نشانه‌هایی از کندی رشد اقتصادی است که بانک مرکزی را وادار می‌کند از موقعیت توقف فعلی خود به موقعیت کاهشی حرکت کند. این می تواند لونا را ضعیف کند.

گزینه دیگر عملکرد بهتر در بازار کار است که می تواند باعث نگرانی BOC در مورد افزایش مجدد تورم شود. با این حال، این احتمالاً بیشتر در نسبت‌ها دیده می‌شود تا در تعداد مشاغل ایجاد شده، زیرا دومی تمایل به نوسانات قابل توجهی دارد. آنچه معامله گران احتمالاً بیشتر به آن علاقه دارند، نشانه ای از فشارهای غیرمنتظره بازار کار است که می تواند هزینه های نیروی کار را افزایش دهد. بنابراین احتمالاً روی نرخ بیکاری و مشارکت تمرکز کنید.

ارقام در فوکوس

توافق بر این است که کانادا 10000 شغل در ماه گذشته اضافه کرد که کمتر از نیمی از 21.8000 شغل اضافه شده در فوریه بود. با این حال، انتظار می رود که این امر به طور کامل ناشی از افزایش اشتغال پاره وقت باشد، به طوری که انتظار می رود تعداد مشاغل تمام وقت کاهش 5.0K را نشان دهد.

انتظار می رود نرخ بیکاری از 5.0 درصد به 5.2 درصد افزایش یابد، علیرغم کاهش پیش بینی شده در نرخ مشارکت به 65.5 درصد از 65.7 درصد. برخلاف رویدادهای قبلی که در آن داده‌های مشاغل کانادا با NFP ایالات متحده همزمان بود، این بار اطلاعات مشاغل ایالات متحده یک روز بعد هنگامی که بازارها به دلیل تعطیلات تعطیل هستند، منتشر می‌شوند.

اخبار معاملاتی مستلزم دسترسی به تحقیقات بازار گسترده است – و این همان کاری است که ما بهترین کار را انجام می دهیم. اکنون حساب Orbex خود را باز کنید.

باز کردن یک حساب زنده