• خانه
  • وبلاگ
  • داده های ضعیف ایالات متحده بر WTI تأثیر می گذارد

داده های ضعیف ایالات متحده بر WTI تأثیر می گذارد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
داده های ضعیف ایالات متحده بر WTI تأثیر می گذارد


WTI تو آن را دیدی رگه پیروزی کلیک می کنم دیروز، پس از داده های ناامید کننده نشات گرفته از ایالات متحده نگرانی ها در مورد یک رکود قریب الوقوع. از سوی دیگر، خوش بینی مداوم برای افزایش سطح مصرف از چین به نظر می رسید الف زیر قیمت نفت خام، با وجود افزایش موارد COVID و چشم انداز تیره رشد. بزرگ دیگر، تجمع غیر منتظره ممکن است ذخایر نفت خام فشاری بر WTI وارد کرده باشد و امروز معامله گران انرژی منتظر به روز رسانی از آن هستند سهام EIA. در این گزارش، هدف ما روشن کردن کاتالیزورهای محرک قیمت WTI، ارزیابی چشم‌انداز آینده آن و نتیجه‌گیری با تحلیل فنی است.

نگرانی‌های مربوط به رکود بر خوش‌بینی نسبت به گشایش چین برتری داشت

نفت خام رشد اولیه را کاهش داد در جلسه دیروز به دنبال داده های ضعیف اقتصادی در مورد مصرف کننده هزینه ها و صنعتی تولید بلکه به دلیل تکراری بودن اظهارات جنگ طلبانه سیاستگذاران فدرال رزرو. با اينكه خرده فروشی برای ماه دسامبر بیش از حد انتظار کاهش یافتبه نحوی ثابت می کند که تلاش‌های سخت‌گیرانه فدرال رزرو واقعا هستند نیاز مخربآنها نیز در حال رشد است بر احتمال از ما وارد شدن آ دوره رکود. همچنین به طرز نگران کننده ای فراتر بود زوال از جانب صنعتی تولید نرخ برای ماه دسامبر، گزارش دومین ماه متوالی خود را در قرمز و در عین حال بزرگترین کاهش از سپتامبر 2021، در عمل. ترس های تشدید شده از یک کند کردن که در بزرگترین اقتصاد جهان. نمک بیشتری به جراحت اضافه کردند شاهین نظرات سنت لوئیس رئیس فدرال رزرو بولاردکه ادامه دارد تکرار می کنم نیاز به افزایش نرخ بیشتربر لزوم افزایش آن تاکید کرد نرخ ترمینال شمال 5% برای کاهش تورم، نزدیک به بانک های مرکزی هدف 2 درصد. او بعداً اضافه کرد: “ما تقریباً در منطقه ای هستیم که می توانیم تماس بگیریم محدود کننده – ما هنوز آنجا نیستیم و اینکه بانک نباید قبل از رسیدن به منطقه پایانی متوقف شود. سخنرانی کلیولند مستر، رئیس فدرال رزرو، ویژگی های مشابهی دارد و به سمت آن متمایل است شاهین کشور، اما از افشای مقیاس افزایش بیشتر خودداری کرد. بطور کلی، افزایش اضطراب برای ممکن رکود اقتصادی و نظرات تند برای اطلاعات بیشتر تشدید تهاجمی سیاست پولی گاوهای انرژی را از خود دور نگه داشت و آنها را وادار کرد تا در چشم انداز کوتاه مدت خود تجدید نظر کنند. را FOMC سیاستمداران در تاریخ 1 ملاقات خواهند کردSt فوریه و الان قراردادهای آتی صندوق های فدرال احتمال 92% a را نشان می دهد 25 امتیاز پایه سناریوی افزایش نرخ برای تحقق

ذخایر نفت خام همچنان در حال افزایش است

دیروز API Crude Oil Stocks سومین هفته متوالی این رشته را رقم زد انباشته هاهمانطور که آژانس دیگری گزارش داد تجمع غیر منتظره 7.6 میلیون بشکه، بالاتر از انتظارات. را هفتگی EIA ذخایر نفت خام این گزارش در انتظار است و انتظار می‌رود تا اواخر امروز به بازار عرضه شود. برآوردها انتظار داشتند که این رقم کاهش 0.5- میلیون بشکه ای را نشان دهد، اما تحلیلگران هشدار دادند که این نتیجه می تواند نشان دهنده باشد. شگفتی معکوس، منعکس کننده نتایج API دیروز است. هفته گذشته EIA سومین ذخیره بزرگ نفت خام خود را گزارش کرداما ما متذکر شدیم که تأثیر این گزارش توسط قاطع مردم از بین رفت چشم انداز خوش بینانه برای چین در حال بازگشایی استکه باعث سوخت بیشتر می شود WTI هفته گذشته بالا رفت باید داده ها به دیگری اشاره کنند انباشت زیاد در نفت خام موجودی ها در اواخر امروز، ممکن است ببینیم WTI کمی عقب نشینی کرد و پایین آمد.

تحلیل فنی

WTI Cash H4

داده های ضعیف ایالات متحده بر WTI تأثیر می گذارد

دارم نگاه میکنم WTICash نمودار 4 ساعته ما در حال تماشای آن هستیم قیمت نفت نمی تواند ادامه یابد آنها بالا رفتن بلندتررسیدن به سطح 82.60 (R2)، شکستن به زیر خط روند صعودی در 11 آغاز شدهفتم ژانویه و بعد از آن به پایین زمین برگرد. یک را نگه می داریم سوگیری جانبی برای کالامحدود بودن بین 80.00 (R1) مقاومت و 76.60 (S1) پشتیبانی می کند سطوح. این مورد ما را پشتیبانی می کند نشانگر RSI زیر نمودار 4 ساعته ما که در حال حاضر مقدار 47 را ثبت می کند، علامت بلاتکلیفی محیط اطراف WTI. ما همچنین توجه داشته باشید که عمل قیمت می تواند پیدا کند پشتیبانی می کند نزدیک به دوره 100 و 200 میانگین های متحرککه می تواند به عنوان سیگنال دیگری برای موقت تثبیت و افزونه بر گذشته از قیمت جنبش. باید گاو نر ابتکار عمل در جهت نفت خام، ممکن است شاهد افزایش قیمت و قطع کردن 80.00 (R1) و نزدیک به 82.60 (R2) مقاومت مانع برای تلاش برای نفوذ باید در دست باشد خرس ها ممکن است شاهد شکست قیمت به زیر 76.60 (S1) باشیم. پشتیبانی می کند سطح و به طور قاطع به پایین 73.50 (S2) حرکت کنید پشتیبانی می کند پایه.

اگر سؤال یا نظری کلی در مورد این مقاله دارید، لطفاً مستقیماً به تیم تحقیقاتی ما به آدرس [email protected] ایمیل بزنید.

سلب مسئولیت:

این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.