• خانه
  • وبلاگ
  • خرده فروشی ماه جولای برای انگلستان، کانادا

خرده فروشی ماه جولای برای انگلستان، کانادا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
خرده فروشی ماه جولای برای انگلستان، کانادا


خرده فروشی به معمای اقتصاد و در نتیجه حرکت ارز تبدیل شده است. همچنین، آنها می توانند احساسات بازار را تغییر دهند، به خصوص اگر گزارش یک اقتصاد بزرگ باشد. فردا دو ارز اصلی وجود دارند که آخرین داده ها را گزارش می کنند و ممکن است جفت های مربوطه آنها را کمی متزلزل کند.

اکنون که قیمت سوخت در حال کاهش است، داده‌های خرده‌فروشی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. مؤلفه های اصلی نشان می دهد که چگونه طرف مصرف کننده اقتصاد تحت تأثیر تورم قرار می گیرد. بانک‌های مرکزی – به‌ویژه فردای مرتبط با داده‌ها، BOE و BOC – در حال مبارزه با تورم هستند. تقاضا یکی از محرک های تورم است.

ایجاد تعادل بین عوامل

یکی از مواردی که در شرایط کنونی می تواند باعث سردرگمی شود این است که برخی کشورها در نظرسنجی های خود با تورم سازگار می شوند و برخی دیگر این کار را نمی کنند. به عنوان مثال، بریتانیا ارقام خرده فروشی تعدیل شده بر اساس تورم را منتشر می کند، در حالی که کانادا (مانند همسایه خود در جنوب) این کار را نمی کند. با توجه به بالا بودن نرخ تورم در میان کشورهای گزارش‌دهنده، این امر می‌تواند منجر به ارقام بسیار نابرابر شود که باید مورد توجه قرار گیرند.

مشکل اصلی در حال حاضر حجم است. آیا مصرف کنندگان بیشتر خرید می کنند یا فقط بیشتر هزینه می کنند؟ اگر مصرف کنندگان بیشتر خرج می کنند، حتی اگر حجم رشد نداشته باشد، ممکن است به این معنی باشد که وضعیت چندان وخیم نیست. و اگر تورم مهار شود، حجم ممکن است افزایش یابد و اقتصاد در سمت راست قرار گیرد. اما اگر خرده‌فروشی کاهش یابد و حجم آن کاهش یابد، می‌تواند به این معنی باشد که مصرف‌کنندگان به سادگی پول خود را تمام کرده‌اند و این می‌تواند به این معنی باشد که یک رکود قریب‌الوقوع است. همانطور که BOE قبلاً هشدار داده است.

چه چیزی در داده ها وجود دارد؟

انتظار می‌رود فروش خرده‌فروشی بریتانیا در ماه جولای کاهش -0.2 درصدی را نسبت به ماه به ماه نشان دهد. نسبت به -0.1 درصد در ماه قبل. با این حال، انتظار می‌رود که به صورت سالانه، کاهش به -3.3 درصد در مقایسه با -5.8 درصد قبلی کاهش یابد. اما این احتمالاً با کاهش فروش در سال گذشته توضیح داده می شود، زیرا نسخه دلتا در تابستان پابرجا بود. شتاب نزولی در رقم ماهانه ممکن است سرمایه گذاران را بیشتر نگران کند.

همچنین انتظار می‌رود فروش خرده‌فروشی بریتانیا در ماه ژوئیه بدون احتساب سوخت – 0.2٪ باشد. نسبت به 0.4 درصد افزایش در ژوئن کاهش یافته است. به عبارت دیگر، تأثیر هزینه فوری سوخت در حال کاهش است. بر اساس سال به سال، پیش‌بینی می‌شود خرده‌فروشی بدون احتساب سوخت 3.3- درصد در مقایسه با 5.8- درصد در قرائت قبلی باشد.

کانادا چگونه مقایسه می کند؟

اعداد مورد انتظار برای کانادا به طور چشمگیری متفاوت است، زیرا آنها برای تورم تعدیل نشده اند، که آخرین نرخ سالانه 7.6٪ و نرخ ماهانه 0.1٪ بود.

انتظار می رود خرده فروشی ماهانه کانادا 0.3 درصد افزایش یافته باشد. نسبت به 2.2 درصد در ماه قبل (منعکس کننده بهبود وضعیت تورم). پیش‌بینی می‌شود خرده‌فروشی سالانه 9 درصد افزایش داشته باشد، در مقایسه با 14.1 درصد در گزارش قبلی. باز هم، مقایسه سال به سال احتمالاً بیشتر به دلیل تأثیرات کووید در سال گذشته است تا وضعیت فعلی.

استراتژی خود را در مورد چگونگی عملکرد GBP آزمایش کنید! حساب Orbex خود را باز کنید و اکنون تجارت را شروع کنید.