• خانه
  • وبلاگ
  • خرده فروشی در ایالات متحده و پایان وقفه

خرده فروشی در ایالات متحده و پایان وقفه

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
خرده فروشی در ایالات متحده و پایان وقفه


در چند روز گذشته، انتظارات مبنی بر عدم توقف فدرال رزرو در جلسه بعدی افزایش یافته است. داده‌های کلان همچنان تصویری متفاوت از اقتصاد ایالات متحده را ترسیم می‌کنند، که می‌تواند به معنای واکنش بیش از حد بازارها به داده‌های خاص باشد. در شرایط فعلی تورم، خرده فروشی می تواند یکی از محرک های بزرگ باشد.

کلاس کارشناسی ارشد 728 در 90 [EN]

جمعه گذشته، نظرسنجی احساسات مصرف‌کننده دانشگاه میشیگان مسیری کاملاً متفاوت داشت. هنوز هم گسترش را نشان می دهد، اما به طور قابل توجهی نسبت به ماه قبل کاهش یافته است. تحلیلگران حتی انتظار افزایش داشتند. سپس دیروز، اعداد تولید Empire منتشر شد، بدترین تا کنون (کووید به کنار). شرکت‌های آمریکایی کاهش شدید سفارش‌های جدید را گزارش کردند که نشان‌دهنده ضعف در اقتصاد است.

چه چیزی می تواند بازار را هدایت کند

پس از بررسی احساسات مصرف کننده در میشیگان، بازار احساس ریسک خود را از دست داد. مصرف کنندگان بزرگترین موتور اقتصاد ایالات متحده هستند که باعث تورم و رشد می شوند. با همه گمانه زنی ها در مورد رکود قریب الوقوع در اواخر امسال، همه به دنبال اولین نشانه ها هستند. کاهش هزینه های مصرف کنندگان، به ویژه در فصل بهار، می تواند یکی از این نشانه ها باشد.

تحلیلگران نسبت به r خوشبین هستندانتظار می رود گزارش خرده فروشی ماه آوریل 0.7٪ جهش داشته باشد در مقایسه با -0.6 درصد کاهش در ماه مارس. اما این سود می تواند ماهیت فنی بیشتری داشته باشد، مانند انتظار می رود بدون احتساب فروش خودرو و سوخت، فروش خرده فروشی 0.2 درصد افزایش یابد. در مقایسه با -0.3٪ در ماه مارس. جهش قیمت نفت خام پس از محدود کردن تولید داوطلبانه توسط اعضای کلیدی اوپک پلاس، قیمت پمپ را بالاتر برد و به افزایش انتظاری در خرده فروشی تبدیل شد.

این برای فدرال رزرو چه معنایی دارد؟

با توجه به خوش بینی بیش از حد تحلیلگران، فضای بیشتری برای ناامیدی وجود دارد. در این راستا، نظرسنجی هزینه‌های کارت اعتباری و بدهی مؤسسه Bank of America نشان می‌دهد که کاهش -1.2 درصدی هزینه‌ها را در همان ماه نشان می‌دهد. ماه آوریل معمولاً شاهد افزایش هزینه است زیرا بسیاری از آمریکایی ها در این دوره معافیت های مالیاتی دریافت می کنند.

اخیراً، معامله گران بیشتری شروع به بررسی این انتظار کرده اند که فدرال رزرو در جلسه بعدی عملاً متوقف نشود. هنوز هم اکثریت تقریباً محکمی – فقط کمتر از 80٪ – که فکر می کنند نرخ ها بدون تغییر باقی می مانند. اما تعداد کسانی که روی افزایش نرخ شرط بندی می کنند به آرامی در حال افزایش است. سرعت ثابت در خرده فروشی به این معنی است که هنوز اشتهای قوی در بین مصرف کنندگان ایالات متحده وجود دارد که می تواند به افزایش تورم ادامه دهد. این امر ترازو را بیشتر به سمت یک افزایش دیگر نرخ سوق می دهد و می تواند از دلار حمایت کند.

من به زمین برمی گردم

یک شکست خرده‌فروشی بسته به میزان بزرگی آن، بازارها را متحیر می‌کند. یک اشتباه جزئی می‌تواند باعث کندی دلار شود، زیرا کسانی که اخیراً به حامیان احتمال افزایش نرخ تبدیل شده‌اند به شرط‌بندی‌های موقت باز می‌گردند. از دست دادن بزرگتر می تواند بر احساسات ریسک تأثیر بگذارد زیرا سرمایه گذاران نگران هستند که این می تواند اولین نشانه رکود باشد. به طور متضاد، این می تواند با حرکت معامله گران به پناهگاه های امن، ارزش دلار را کمی بالاتر ببرد.

اخبار معاملاتی مستلزم دسترسی به تحقیقات بازار گسترده است – و این همان کاری است که ما بهترین کار را انجام می دهیم.

باز کردن یک حساب زنده