تحلیل روزانه – WTI همچنان تحت فشار است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل روزانه - WTI همچنان تحت فشار استUSDCHF پایین اخیر را خرد می کند

کلاس کارشناسی ارشد 728 در 90 [EN]

نمودار USDCHF

دلار آمریکا در حال مبارزه است زیرا سفارشات ضعیف برای کالاهای سرمایه ای نشان دهنده کندی رشد اقتصادی است. این جفت در وضعیتی نامطمئن با شکست های مشروط در پایین ترین سطح اخیر قرار دارد 0.8860. خرس‌ها ممکن است این بازگشت را فرصتی برای فروش قدرت بدانند. 0.8950 نزدیکترین مقاومت در این زمینه است. فقط یک کاهش خالص بالاتر از سطح روانی 0.9000 می تواند احساسات بازار را بهبود بخشد و یک بلوک ساختمانی را به عقب نشینی اضافه کند. در غیر این صورت، مومنتوم فروش می تواند مجدداً مسلط شود و دلار را به پایین ترین حد ژانویه 2021 در 0.8760 برساند.

GBPUSD مقاومت کلید را آزمایش می کند

نمودار GBPUSD

با کاهش تقاضای معامله‌گران برای دارایی‌های امن، پوند افزایش می‌یابد. در نمودار روزانه، قیمت سودهای خود را در محل تلاقی منطقه عرضه تبدیل به تقاضا و SMA 30 روزه تثبیت کرد، که نشان می‌دهد این واگرایی همچنان صعودی است. پس از پیدا کردن پشتیبانی بیش از 1.2380بسته شدن بالاتر از نوسان قبلی بالا 1.2540 در جایی که مقاومت قوی احساس می شود، می تواند هر گونه سود فروش باقی مانده را از بین ببرد و راه را برای صعود به 1.2600 هموار کند. شرایط خرید بیش از حد RSI ممکن است به طور موقت روند صعودی را محدود کند.

USOIL برای حمایت می جنگد

نمودار USOIL

نفت خام WTI با غلبه بر محدودیت های عرضه، نگرانی های رکود اقتصادی کاهش یافت. از دیدگاه نمودار روزانه، اصلاح فعلی شکاف از اوایل آوریل را بیش از حد بسته است و هنوز با شکست قاطع زیر 75.00 نزدیک به شروع موج آوریل تثبیت نشده است، که نشان دهنده تداوم ضعف است. 72.70 پشتیبانی بعدی است زیرا RSI دوباره فروش بیش از حد دارد. گاوها نیاز به تمیز کردن دارند 77.10 و اوج رالی کوتاه در ساعت 79.00 قبل از اینکه یک بهبود پایدار تحقق یابد یا کالا در برابر دور دیگری از فروش آسیب پذیر باشد.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USDCHF با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده