• خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل روزانه – USD انتظار کاتالیزور بیشتری دارد

تحلیل روزانه – USD انتظار کاتالیزور بیشتری دارد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل روزانه - USD انتظار کاتالیزور بیشتری داردUSDCAD در تلاش است تا به عقب بازگردد

رمضان پاورقی EN

نمودار USDCAD

دلار کانادا از کاهش نرخ بیکاری در ماه مارس حمایت می کند. در نمودار روزانه، این جفت در منطقه جستجو (1.3400) از رالی اواسط فوریه مقداری حمایت پیدا کرد. یک سری از پایین ترین سطح نشان دهنده افزایش فشار خرید و 1.3530 اولین مانعی است که در مقابل شما قرار دارد و یک شکست قاطع باعث می‌شود برخی از فروشندگان سر و صدا کند و به طرف خرید این فرصت را بدهد که اوضاع را تغییر دهد. در غیر این صورت پایین بیایید 1.3460 پایین ترین سطح 1.3410 را در برابر شکست آسیب پذیر می کند و باعث بازگشت نزولی در میان مدت می شود.

USDCHF در حال آزمایش یک سطح روانی است

نمودار USDCHF

در حالی که معامله گران منتظر گزارش حقوق و دستمزد غیرکشاورزی در بحبوحه نقدینگی فشرده عید پاک بودند، دلار آمریکا کاهش یافت. متقاطع MA نزولی و شکست به زیر سطح حمایت روزانه 0.9100 نشان دهنده شتاب به سمت نزولی است. کسانی که افت قبلی را خریده اند به دنبال افزایش ریباند هستند که بر فشار نزولی می افزاید. سطح روانی 0.9000 شکننده به نظر می رسد با بازگشت RSI به منطقه خنثی، 0.9140 اولین سطحی است که در آن عرضه قوی انتظار می رود و تنها شکستن بالای سطح 0.9200 به دلار کمک می کند تا جذابیت خود را بازیابد.

EURJPY پشتیبانی پیدا می کند

نمودار EURJPY

پس از آن که اقتصاددان ارشد بانک مرکزی اروپا تاکید کرد که تورم مواد غذایی در حال افزایش است، یورو افزایش یافت. شکست آزمایشی بالاتر از اوج مارس 145.50 اولین گام به سمت افزایش صعودی در میان مدت است. این جفت به دنبال حفظ سود خود پس از افزایش قیمت پیشنهادی در حدود ساعت 143.00 است. با بازگشت RSI به منطقه خنثی، یک جهش در حال شکل گیری است 142.60 در منطقه تحویل قبلی نزدیک به بالا 145.50 شتاب خرید را جذب می کند و رالی را از سر می گیرد. 141.00 دومین سطح حمایت گاوی خواهد بود.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USDCAD در برابر Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده