تحلیل روزانه – ین هنوز تحت فشار است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل روزانه - ین هنوز تحت فشار استUSDJPY در حال تلاش برای بازگشت است

پاورقی وبلاگ برنامه تلفن همراه EN

نمودار USDJPY

ین ژاپن در اثر افزایش شاخص قیمت مصرف کننده در ژوئن مقداری زیان را جبران کرد. پس از سقوط ارزش دلار به زیر سطح حمایت روزانه در 138.50، احساسات محتاطانه شد. واگرایی رو به بالا RSI نشان دهنده کند شدن شتاب فروش است، اما اکثر خریداران به اطمینان بیشتر در مورد پایداری رالی فعلی نیاز دارند. پوشش کوتاه به احتمال زیاد جفت را به سطح روانی 140.00 رساند. 138.80 پشتیبانی تازه است و 140.80 مقاومت کلیدی برای پاک کردن قبل از افزایش کشش جهش.

EURAUD به دنبال پشتیبانی است

نمودار EURAUD

دلار استرالیا جهش کرد زیرا نرخ بیکاری به پایین ترین حد در 50 سال اخیر می تواند خطر افزایش بیشتر نرخ از سوی RBA را به همراه داشته باشد. در نمودار روزانه، سوگیری همچنان به نفع یورو پس از شکستن بالای 1.6500 است. اگرچه افت به زیر 1.6460 خریداران اهرمی را مجبور به وثیقه کرد، ادغام فعلی تا زمانی که بالاتر باشد معتبر خواهد بود. 1.6230. شرایط فروش بیش از حد RSI ممکن است برخی از شکارچیان معامله را جذب کند زیرا قیمت این منطقه جستجو را آزمایش می کند. اولین مانع در 1.6490 پس از آن اوج در 1.6600 سطوحی هستند که باید قبل از اینکه جفت بهبود پیدا کند، بالا برود.

UK 100 مقاومت روزانه را می شکند

نمودار UK100

FTSE در حالی افزایش می‌یابد که محرک چین باعث افزایش سهام ماینینگ می‌شود. پس از معاشقه با کف های مارس 7240، یک جهش بالاتر از مقاومت روزانه 7560 تأیید می کند که گاوها راه خود را به عقب باز کرده اند. نوسانات اخیر ترکیبی از پوشش کوتاه مدت و خرید حرکتی است و می تواند در میان مدت دری را برای جهش پایدار باز کند. اوج ژوئن 7680 سطح بعدی برای مشاهده اینکه آیا حرکت صعودی دست نخورده است و شکست آن باعث انقباض کوتاه مدت گسترده تری می شود یا خیر. 7550 اگر رالی نیاز به اتاق تنفسی داشته باشد، نزدیکترین پشتیبانی است.

استراتژی خود را در مورد عملکرد USDJPY با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده