• خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل روزانه – طلا همچنان تحت فشار است

تحلیل روزانه – طلا همچنان تحت فشار است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل روزانه - طلا همچنان تحت فشار استUSDCHF انتظار شکست را دارد

کلاس کارشناسی ارشد 728 در 90 [EN]

نمودار USDCHF

فرانک سوئیس پس از افزایش تولید ناخالص داخلی در سه ماهه اول، مقداری زیان را جبران کرد. از آنجایی که این جفت از 0.8830 نزدیک به پایین ترین حد ژانویه 2021 صعود می کند، متقاطع صعودی MA در نمودار روزانه نشانه ثبات است. سری اخیر پایین‌ترین قیمت‌ها حاکی از افزایش علاقه خریداران است، اما آنها باید پیشنهادات خود را در منطقه عرضه افزایش دهند 0.9080-0.9120 قبل از اینکه یک بهبود قابل توجه شکل بگیرد. سطح روانی 0.9000 برای دست نخورده نگه داشتن مومنتوم کلیدی است و شکست آن باعث بازگشت به نوسان پایین در 0.8940 می شود.

AUDUSD برای بازیابی تلاش می کند

نمودار AUDUSD

دلار استرالیا در تلاش است تا پس از اینکه CPI پیش بینی ها را در آوریل پیشی گرفت، خود را حفظ کند. این زوج برای ماندن در بالا تلاش می کنند 0.6450 که مصادف با آغاز رالی شکست در نوامبر گذشته است. وضعیت اشباع فروش مکرر RSI برخی از شکارچیان را به خود جلب کرده است، اما آنها باید بر مقاومت فوری غلبه کنند. 0.6560 قبل از اینکه جهش بتواند کشش پیدا کند و جفت را به سمت مقاومت روبرو در 0.6610 بفرستد. در جهت نزولی، شکست نزولی منجر به دور دیگری از فروش زیر 0.6400 می شود.

XAUUSD در حال آزمایش منطقه تقاضا است

نمودار XAUUSD

طلا در برخی از پوشش های کوتاه نزدیک به پایین ترین سطح 9 هفته اخیر افزایش یافت. فلز منطقه جستجو را آزمایش می کند 1930-1940 در نزدیکی پایه شکست اواسط مارس. جهش اولیه نشانه ای از سود گرفتن توسط فروشندگان کوتاه مدت در این حوزه قابل توجه است که فشار نزولی در این فرآیند را کاهش می دهد. 1965 نزدیکترین مانع است و سال 1985 در بالای بازگشت محو شده قبلی یک سقف بزرگ است و نقض آن باعث می شود که سود فروش باقی مانده را مجبور به خروج کرده و در را به روی یک رالی پایدار باز کند.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USDCHF با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده