• خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل روزانه – طلا موقعیت های بالایی را حفظ می کند

تحلیل روزانه – طلا موقعیت های بالایی را حفظ می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل روزانه - طلا موقعیت های بالایی را حفظ می کندUSDCHF جهش کوچکی را مشاهده می کند

نمودار USDCHF

با بازگشت ریسک پذیری در میان خوش بینی بانک ها، دلار آمریکا با مشکل مواجه می شود. در نمودار روزانه، شکست به زیر 0.9170 و متقاطع MA نزولی نشان می دهد که سوگیری پس از فروش چهار ماهه همچنان ضعیف است. این جفت در کوتاه مدت پس از توقف جهش قبلی در حدود 0.9340 تحت فشار باقی ماند. پایین ترین قیمت برای ماه فوریه 0.9080 آخرین سنگر خریداران است و شکست آن ضرر را به 0.89 ثانیه افزایش می دهد. در جهت بالا، 0.9240 اولین مانع است و تنها شکست بالای 0.9340 همه چیز را تغییر می دهد.

XAUUSD سود خود را حفظ می کند

نمودار XAUUSD

طلا با حمایت از کاهش شاخص دلار آمریکا افزایش یافت. قیمت به دنبال حفظ بالاترین سطح خود در 11 ماه گذشته است 2000 با RSI روزانه که وضعیت خرید بیش از حد را نشان می دهد. بالا بودن دوتایی در این سطح روانشناختی پایه، نفس دیگری از خستگی پس از یک صعود سهموی است. احساسات صعودی هنوز دست نخورده باقی مانده است، اگرچه عقب نشینی ممکن است به این دلیل باشد که به گاوها نفس بکشد. نوسان قبلی پایین در 1935 اولین سطحی است که می بینیم آیا پیشنهادات دوباره ظاهر می شوند یا خیر. در غیر این صورت، 1886 بالاتر از SMA 20 روزه پشتیبانی دوم خواهد بود.

UK 100 انتظار شکست را دارد

نمودار UK100

شاخص FTSE 100 با افزایش در بخش انرژی افزایش می یابد. پس از انحلال شدید در اوایل ماه جاری، شاخص همچنان در تلاش است تا جایگاه خود را پیدا کند. جهش بالاتر از اولین مقاومت در 7500، فروشندگان را بر آن داشت تا موقعیت ها را محدود کنند و فشار نزولی را کاهش دهند. گاوها باید دستاوردهای خود را در بالای منطقه جستجوی 7200 تثبیت کنند7330 سپس اوج اخیر را از 7580 برای شروع بهبودی گسترده تر اگر اینطور نباشد، این یک گربه مرده خواهد بود و این شاخص می تواند به زیر 7100 برسد.

استراتژی خود را در مورد عملکرد طلا با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده