• خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل روزانه – طلا در حال تلاش برای بهبود است

تحلیل روزانه – طلا در حال تلاش برای بهبود است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل روزانه - طلا در حال تلاش برای بهبود استGBPUSD در حال افزایش است

پاورقی وبلاگ برنامه تلفن همراه EN

نمودار GBPUSD

پس از آن که رشد مستمر دستمزد بریتانیا بر بانک انگلستان برای تشدید سیاست فشار آورد، پوند افزایش یافت. بالاترین سطح جدید بالای 1.2850 نشان دهنده ادامه روند صعودی پس از یک تثبیت تقریباً چهار هفته ای است. چنین تأیید خوش بینانه ای از احساسات بازار می تواند پیروان روند بیشتری را جذب کند. منطقه عرضه تشکیل شده توسط سطح روانی از 1.3000 و بالاترین سطح 15 ماهه 1.3050 در مرحله بعدی است که مقاومت احساس می شود. با ورود مجدد RSI به منطقه اشباع خرید، 1.2880 نزدیکترین تکیه گاه در صورت عقب نشینی است.

XAUUSD به عقب باز می گردد

نمودار XAUUSD

با اشاره مقامات فدرال رزرو به پایان نزدیک چرخه انقباض، طلا دوباره بازگشت. به نظر می رسد قیمت پایه محکمی بالاتر از سطح روانشناختی سال 1900 پیدا کرده است، جایی که گاوها امیدوارند کف فلزات گرانبها به پایان برسد. شکست قاطع بالاتر از نوسان اخیر در سال 1935 باعث شد خرس های بیشتری از ترس یک انقباض کوتاه که می تواند راه را برای یک رالی طولانی تا اوج ژوئن 1982 بپوشاند. 1955 به عنوان یک مانع میانی 1924 یک پشتیبانی جدید برای دست نخورده نگه داشتن حرکت برگشتی است.

USOIL مقاومت کلیدی را می شکند

نمودار USOIL

قیمت نفت خام WTI پس از اظهارنظر آژانس بین المللی انرژی مبنی بر اینکه بازار در نیمه دوم سال ممکن است کاهش یابد، افزایش یافت. بسته شدن بالاتر از اوج نوسان قبلی یعنی 72.50 و سپس بالاترین سطح 6 هفته اخیر 74.50 می تواند در میان مدت راه را برای بهبود گسترده تر باز کند و بازارهای کوتاه مدت را مجبور به کاهش زیان خود کند. ضربدر MA صعودی در نمودار روزانه فشار معکوس را پیچیده می کند 76.80 به عنوان هدف بعدی بالا بودن دوبل RSI در منطقه اشباع خرید ممکن است باعث محدود شدن ذخیره و پایه حرکتی شود 73.00 سطحی برای ارزیابی پیشنهادات بعدی است.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد GBPUSD با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده