• خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل روزانه – دلار همچنان تحت فشار است

تحلیل روزانه – دلار همچنان تحت فشار است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل روزانه - دلار همچنان تحت فشار استUSDJPY برای حمایت تلاش می کند

نمودار USDJPY

دلار آمریکا با تلاش برای جلوگیری از بحران بانکی پس از سقوط SVB که انتظارات برای افزایش نرخ بهره را کاهش داد، کاهش یافت. غلبه بر اوج های دسامبر در حدود 138.00 مانع دشواری بود. شکست بعدی به زیر 135.60 موجی از فروش را برانگیخت و ترکیبی از سود گرفتن و فروش تازه، دامنه انحلال را تقویت کرد. 132.50 سطح بعدی است تا ببینیم آیا خریداران برمی گردند یا خیر. اگر اینطور نباشد، 131.00 می تواند در دید خرس ها باشد. در جهت بالا، 134.70 مقاومت جدیدی شد.

EURGBP نمی تواند به عقب بازگردد

نمودار EURGBP

با کاهش بازده اوراق قرضه این بلوک به دلیل ترس از بحران مالی، یورو سقوط کرد. از دیدگاه نمودار روزانه، این جفت با وجود مسیر پرنوسان همچنان در حال افزایش است. در نمودار ساعتی، شکست زیر 0.8825 همچنان گاوهای درون روزی را در حالت تدافعی قرار می دهد. منطقه جستجو در اطراف 0.8790 در شروع رالی شکست در ماه مارس یک سطح کلیدی برای حفظ سوگیری جهت است. در غیر این صورت، شکست به زیر سطح حمایت روزانه 0.8760 می تواند باعث برگشت نزولی شود. 0.8850 اولین مانع است و تنها بسته شدن بالای 0.8890 احساسات را تغییر می دهد.

SPX 500 در حال آزمایش پشتیبانی حیاتی است

نمودار US500

S&P 500 سقوط می کند زیرا سرمایه گذاران در تلاش برای یافتن اعتماد به اقدامات اضطراری توسط مقامات ایالات متحده هستند. متقاطع نزولی MA در نمودار روزانه نشان می دهد که احساسات محتاطانه باقی مانده است. سپس تحت حمایت روزانه استراحت کنید 3935 به عنوان یک تایید آمد، آخرین پرش را لغو کرد و آن را به یک مقاومت جدید تبدیل کرد. باند پایین تثبیت دسامبر در حدود است 3800 تکیه گاه بعدی است که گاوها ممکن است سعی کنند آن را کنار هم نگه دارند. نقض آن می تواند منجر به ادامه نزولی در میان مدت شود.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده