• خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل روزانه – دلار همچنان تحت فشار است

تحلیل روزانه – دلار همچنان تحت فشار است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل روزانه - دلار همچنان تحت فشار استEURUSD مقاومت را آسیاب می کند

کلاس کارشناسی ارشد 728 در 90 [EN]

تحلیل روزانه - دلار همچنان تحت فشار است

یورو به خوبی حفظ شده است زیرا انتظار می رود بانک مرکزی اروپا نرخ بهره را 25 واحد پایه افزایش دهد. در نمودار روزانه، این جفت همچنان در تلاش است تا سود خود را بالاتر از بالاترین سطح 1.1000 امسال نگه دارد. اقدام جانبی حول این سطح کلیدی، حمایت SMA 30 روزه را در 1.0940 یافت و احساسات کلی را صعودی نگه داشت. جهش بالای 1.1040 باعث کاهش فشار و مومنتوم فروش می شود، اگر گاوها موفق شوند بالاترین قیمت اخیر را از بین ببرند، می تواند جفت را به 1.1150 برساند. 1.1090. به سمت پایین، پایین بیایید 1.1020 1.0940 را در معرض دید قرار خواهد داد.

XAUUSD به بالاترین حد خود می رسد

تحلیل روزانه - دلار همچنان تحت فشار است

پس از اینکه فدرال رزرو از توقف افزایش نرخ بهره خبر داد، طلا در برابر دلار آمریکا جهش کرد. علیرغم تلاش های مکرر نزولی، سال 1970 خود را به عنوان یک منطقه تقاضای بحرانی معرفی کرد. آخرین جهش بالاتر از اوج نوسان قبلی 2048 و بالاترین رکورد 2070 آخرین مانع را برطرف کرد و خرس ها را نجات داد. اکنون درب برای افزایش صعودی در میان مدت بالا باز است 2080. پس از اینکه RSI به منطقه اشباع خرید شلیک کرد، مقاومت به حمایت تبدیل شد 2020 اولین سطحی است که انتظار پیشنهادات بعدی را داریم.

USOIL تعمیر و نگهداری روزانه را آزمایش می کند

تحلیل روزانه - دلار همچنان تحت فشار است

نفت خام WTI به دلیل ترس از رکود در بحبوحه بحران سقف بدهی ایالات متحده کاهش یافت. قیمت تمام دستاوردهای خود از رالی مارس را رها کرده است و حرکت نزولی می تواند علاقه فروش بیشتری را به خود جلب کند. یک سایه پایین تر از پایین ترین نرخ امسال 64.50 این یک علامت هشدار دهنده است که خرس ها هنوز در کنترل هستند و می تواند منجر به اصلاح عمیق تر در هفته های آینده شود. همانطور که RSI از وضعیت فروش بیش از حد خود بهبود می یابد، برخی از شکارچیان معامله وارد عمل شده اند. 71.60 اولین مقاومت است و برگشت فقط با شکست بالای 76.00 می تواند اتفاق بیفتد.

استراتژی خود را در مورد چگونگی عملکرد شاخص دلار آمریکا با Orbex آزمایش کنید

اکنون یک حساب باز کنید