• خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل روزانه – دلار همچنان به مبارزه ادامه می دهد

تحلیل روزانه – دلار همچنان به مبارزه ادامه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل روزانه - دلار همچنان به مبارزه ادامه می دهدEURUSD موقعیت بالایی را حفظ می کند

پاورقی وبلاگ برنامه تلفن همراه EN

نمودار EURUSD

دلار آمریکا همچنان تحت فشار است زیرا معامله گران با پایان چرخه افزایش فدرال رزرو سازگار می شوند. یورو پس از شکستن از قله 1.1080 در ماه می، بدون مانع در حال حرکت است. این جفت به بالاترین حد خود در 17 ماه گذشته رسید 1.1250 و شرایط اضافه خرید مکرر RSI ممکن است منجر به گرفتن سود شود که به طور موقت قیمت را پایین می آورد. از آنجایی که احساسات به شدت صعودی است، پیروان روند به دنبال عقب نشینی بعدی هستند. 1.1130 اولین پشتیبانی است و 1.0980 در SMA 20 روزه یک سطح کلیدی برای دست نخورده نگه داشتن حرکت است.

XAGUSD سودها را تثبیت می کند

نمودار xagusd

نقره جهش کرد زیرا کاهش دلار آمریکا باعث افزایش تقاضا برای این فلز گرانبها شد. جهش بالاتر از اوج 24.50 ژوئن، نشانه فشار خرید قوی است که قیمت را به سطح روانی 25.00 می رساند، که همزمان با حمایت قبلی از فروش اواسط ماه مه است. گاوها ممکن است نیاز داشته باشند که پس از بازگشت RSI به منطقه بیش از حد خرید، نفس بکشند. 24.20 اولین سطحی است که انتظار پیشنهادات بعدی را داریم. پشت را از بالا ببندید ساعت 25.00 منافع فروش باقیمانده را پاک می کند و در را به سمت بالاترین قیمت 26.00 امسال باز می کند.

GER 40 به مقاومت برخورد می کند

نمودار DE40

Dax 40 با افزایش ریسک پذیری در بحبوحه کاهش تورم ایالات متحده، سودها را تثبیت می کند. قیمت ضررهای اوایل این ماه را جبران کرد و مقاومت روزانه قیمت را آزمایش کرد 16200. یک شکست صعودی گاوها را به صندلی راننده بازگرداند و شاخص را به بالاترین رکورد اخیر خود یعنی 16420 برساند و راه را برای ادامه صعودی در میان مدت هموار کند. عدد گرد از 16000 نزدیکترین سطح برای دیدن اینکه آیا خریداران کافی برای شروع یک پرش وجود دارد یا خیر است. پایین تر، 15800 سطح دوم پشتیبانی خواهد بود.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده