تحلیل روزانه – دلار در حال سقوط است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل روزانه - دلار در حال سقوط استUSDCHF کاهش یافته است

رمضان پاورقی EN

نمودار USDCHF

دلار آمریکا با کاهش تورم در ماه مارس سقوط کرد. عملکرد قیمت پس از سقوط به زیر سطح حمایت روزانه در 0.9070 تحت فشار باقی ماند. یک جهش محدود شاهد فشار فروش قوی در 0.9120 بود و یک ستاره در حال سقوط نشان دهنده علاقه خرید ضعیف بود. چنین الگوی معکوس در یک منطقه عرضه قابل توجه است و آن را به سقف اصلی در کوتاه مدت تبدیل می کند. این جفت از ژوئن 2021 به پایین ترین سطح خود رسیده است 0.8940 و نقض آن می تواند نرخ ارز را تا 0.8900 کاهش دهد. حمایتی که تبدیل به مقاومت شد 0.9030 یک مانع جدید است

پشتیبانی از آزمون USDCAD

نمودار USDCAD

دلار کانادا در برابر همتای آمریکایی خود ثابت ماند زیرا بانک مرکزی آمریکا کاهش نرخ بهره را برای سال جاری رد کرد. در نمودار روزانه، این جفت منطقه جستجو (1.3400) را در شروع رالی فوریه آزمایش کرد. با این حال، متقاطع نزولی MA حاکی از افزایش فشار نزولی است، به این معنی که قیمت قبل از اینکه شکست حرکت بعدی را دیکته کند، در یک تثبیت گسترده است. 1.3410 یک طبقه کلیدی آخرین جهش است و شکست آن باعث ادامه نزولی می شود. 1.3510 اولین مقاومتی است که باید قبل از تحقق بازیابی پاک شود.

USOIL مقاومت عمده را می شکند

نمودار USOIL

قیمت نفت خام WTI افزایش یافت زیرا کاهش CPI ایالات متحده ممکن است نشان دهنده پایان چرخه انقباض باشد. پس از تثبیت سود پس از یک رالی سهموی، گاوها توانستند بالاترین قیمت ژانویه 82.20 را کاهش دهند که راه را برای یک رالی پایدار تا 88.00 هموار می کند. 85.00 به عنوان یک مقاومت میانی احساسات میان مدت ممکن است معکوس شود. همانطور که RSI به منطقه بیش از حد خرید شلیک می کند، گاوها ممکن است نیاز به نفس کشیدن با مقاومت قبلی در 81.40 به عنوان یک تکیه گاه تازه پایین تر، 79.30 یک طبقه کلیدی خواهد بود.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USDCAD در برابر Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده