• خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل بازار روزانه – XAU روند صعودی را از سر می گیرد

تحلیل بازار روزانه – XAU روند صعودی را از سر می گیرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل بازار روزانه - XAU روند صعودی را از سر می گیردXAUUSD به یک محدوده بالاتر حرکت می کند

تحلیل بازار روزانه - XAU روند صعودی را از سر می گیرد

پس از کاهش شاخص قیمت مصرف کننده در آمریکا در ماه گذشته، طلا افزایش یافت. پس از صعود به بالاترین حد اوت 1805، یک تثبیت کوتاه شاهد حمایت در 1765 درست بالاتر از میانگین متحرک 20 روزه بود. با کاهش دامنه معاملات، فشار قبل از شکست افزایش یافت. این به شکل یک حرکت قوی در بالای 1810 بود که می تواند منجر به یک تجمع غیرقابل مقاومت در بالا شود. 1850. از آنجایی که RSI به منطقه بیش از حد خرید وارد شده است، ممکن است یک عقب نشینی به دنبال داشته باشد و پایه شکست در 1790 یک سطح کلیدی برای حفظ روند صعودی است.

USOIL شاهد بازگشت ترسناکی است

تحلیل بازار روزانه - XAU روند صعودی را از سر می گیرد

نفت خام WTI پس از اینکه اوپک اعلام کرد انتظار رشد تقاضا را از سیاست‌های کاهش‌یافته چین در مقابله با کووید دارد، جهش کرد. قیمت به پایین ترین سطح 12 ماهه خود و سطح روانی 70.00 رسید. اما گاوها قبل از اینکه بتوانند احساسات نزولی را معکوس کنند، به یک حرکت قوی و متقاعد کننده بالاتر از این ماه در ساعت 82.00 نیاز دارند. قبل از آن، حمایت به مقاومت تبدیل شد 77.00 اولین مانعی است که می توان انتظار فروش مجدد را داشت، در حالی که RSI نشان دهنده وضعیت بیش از حد خرید است. 73.30 یک ساپورت جدید و طبقه بحرانی 70.00 است.

UK 100 پشتیبانی پیدا می کند

تحلیل بازار روزانه - XAU روند صعودی را از سر می گیرد

در حالی که کاهش تورم در ایالات متحده، امیدها به موضع ضعیف فدرال رزرو را تقویت کرد، سهام افزایش یافت. در نمودار روزانه، FTSE 100 پس از شکست بالاتر از اوج 7,560 در اوت، به رشد خود ادامه داد، در حالی که تحت فشار از اوج های امسال در حدود 7,640 باقی ماند. 7420تقاطع بین پایه شکست گاو نر قبلی و میانگین متحرک 30 روزه. 7550 اولین مقاومت است و بسته شدن بالای 7615 روند صعودی را از سر می گیرد. با این حال، شکست نزولی باعث اصلاح 7290 می شود.

استراتژی خود را در مورد عملکرد طلا با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده