• خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل بازار روزانه – USD در Selloff متوقف می شود

تحلیل بازار روزانه – USD در Selloff متوقف می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل بازار روزانه - USD در Selloff متوقف می شودUSDJPY به پایین نگاه می کند

تحلیل بازار روزانه - USD در Selloff متوقف می شود

پس از اینکه مقامات فدرال رزرو نسبت به کاهش زودهنگام افزایش نرخ بهره هشدار دادند، دلار آمریکا افزایش یافت. این زوج در اوایل حمایت پیدا کردند (138.00) در یک رالی شکست در اواخر اوت. یک روند صعودی در RSI در این منطقه جستجوی کلیدی نشان دهنده کاهش سرعت فروش است. تثبیت حرکت قیمت نشان می دهد که برخی از خریداران شروع به انباشتگی کرده اند. 142.40 اولین مانع پیش روی شماست گاوها باید قبل از اینکه بتوانند احساسات کوتاه مدت را معکوس کنند، به بالای 145.00 بشکنند. شکست زیر حمایت ذکر شده منجر به 136.00 می شود.

NZDUSD سودها را تثبیت می کند

تحلیل بازار روزانه - USD در Selloff متوقف می شود

دلار نیوزیلند با کاهش ریسک ریسک در بحبوحه بهبود بازده اوراق قرضه دولتی آمریکا کاهش یافت. شکست بالاتر از اوج سپتامبر 0.6150 گام دیگری در مسیر برگشت کیوی است که باعث افزایش فشار روی سمت کوتاه می شود. با این حال، 0.6200 یک منطقه عرضه اصلی است که جفت ممکن است تحت فشار فروش جدید قرار گیرد. 0.6060 اولین حمایت است و شکست آن می تواند باعث سود گرفتن موقعیت های اهرمی طولانی شود. پایین تر، 0.5950 دومین خط دفاعی گاوها خواهد بود. یک جهش موفق می تواند راه را به بالای 0.6300 باز کند.

NAS 100 به دنبال پشتیبانی است

تحلیل بازار روزانه - USD در Selloff متوقف می شود

نزدک 100 کاهش یافت زیرا تعداد کمی از ادعاهای بیکاری نشان می داد که بازار کار همچنان باریک است. هجوم های متعدد RSI به منطقه ای که بیش از حد خرید شده و واگرایی نزولی آن نشان دهنده فرسودگی احتمالی در آخرین صعود است. از آنجایی که احساسات در میان مدت نزولی باقی می ماند، شاخص به جای ایجاد یک رالی پایدار، مقاومت را تجربه می کند. منطقه حول سطح روانی 12000 و 12100 مانع قبل از اوج سپتامبر 12800 است. شکستن زیر 11550 باعث اصلاح می شود 11200.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USDJPY با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.