• خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل بازار روزانه – CAD هنوز تحت فشار است

تحلیل بازار روزانه – CAD هنوز تحت فشار است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل بازار روزانه - CAD هنوز تحت فشار استUSDCAD مقاومت کلید را آزمایش می کند

تحلیل بازار روزانه - CAD هنوز تحت فشار است

دلار کانادا در بحبوحه نگرانی های تقاضا در برابر کاهش قیمت نفت مبارزه می کند. در نمودار روزانه، چشم انداز مثبت باقی می ماند و عبور از میانگین های متحرک می تواند نشان دهنده یک شتاب صعودی بالقوه باشد. این جفت به مقاومت در حمایت قبلی در رسید 1.3700 و باعث شد برخی از معامله گران روزانه سود ببرند. شکست به سمت صعودی، سود را تا سقف 1.3800 نوامبر افزایش می دهد، که می تواند نویدبخش بهبودی به بالاترین سطح قبلی 1.3970 باشد. 1.3560 اولین حمایت در یک تردید طولانی مدت است.

EURGBP برای حمایت تلاش می کند

تحلیل بازار روزانه - CAD هنوز تحت فشار است

پوند پس از اینکه تولید ناخالص داخلی بریتانیا در اکتبر از انتظارات پیشی گرفت، تقویت شد. این جفت پس از سقوط به پایین ترین سطح کلیدی (0.8570) که از سپتامبر گذشته برقرار بود، نتوانست پایه حمایتی ایجاد کند. شرایط فروش بیش از حد RSI منجر به جهش محدود شد، اما ممکن است برای نجات این وضعیت کافی نباشد زیرا ممکن است معامله گران بیشتری به سمت بازار کوتاه حرکت کرده باشند. درست نزدیک به بالا 0.8640 گاوهای یورو را در بازی نگه می دارد. در غیر این صورت پایین بیایید 0.8560 فروشندگان مومنتوم را جذب می کند و نرخ ارز را به 0.8500 می فرستد.

جای کلید سنباده SPX 500

تحلیل بازار روزانه - CAD هنوز تحت فشار است

S&P 500 در حالی تثبیت می شود که سرمایه گذاران در انتظار انتشار داده های تورم ایالات متحده در اواخر امروز هستند. پس از چرخش به سمت جنوب در 4100 در نزدیکی اوج سپتامبر، شاخص برای یافتن پیشنهادات بعدی تلاش کرد. کاهش از طریق پایه حرکت صعودی قبلی باعث خروج خریداران و ارزیابی مجدد احساسات مخلوط شد. آخرین جهش به سطح روانی از 4000 تست مهمی است و شکست راه را به بالاترین سطح اخیر در 4100 باز می کند. 3910 یک سطح کلیدی برای حمایت از شاخص است، زیرا نقض آن می تواند منجر به انحلال به سمت 3820 شود.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد CAD در برابر Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده