• خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل بازار روزانه – CAD به تضعیف خود ادامه می دهد

تحلیل بازار روزانه – CAD به تضعیف خود ادامه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل بازار روزانه - CAD به تضعیف خود ادامه می دهدUSDCAD برای تست مقاومت کلید

تحلیل بازار روزانه - CAD به تضعیف خود ادامه می دهد

دلار کانادا پس از اینکه تولید ناخالص داخلی سه ماهه دوم انتظارات را از دست داد، کاهش یافت. رالی بالای 1.3060 فروشندگان را بر آن داشت تا شرط های خود را پوشش دهند و راه را برای بهبودی طولانی مدت هموار کرد. مجموعه‌ای از پایین‌ترین نرخ‌ها نشان می‌دهد که علاقه زیادی به عقب راندن دلار آمریکا به بالاترین سطح ماه جولای دارد 1.3220، جایی که شکست صعودی می تواند روند صعودی را در هفته های آینده از سر بگیرد. شرایط خرید بیش از حد RSI ممکن است در حال حاضر دامنه صعودی را محدود کند. مقاومت به حمایت تبدیل شده است 1.3060 اولین سطح برای پیشنهادات تحقیق است.

EURGBP در حال افزایش است

تحلیل بازار روزانه - CAD به تضعیف خود ادامه می دهد

یورو در آستانه افزایش تهاجمی بانک مرکزی اروپا افزایش یافت. جهش بالاتر از مقاومت روزانه در 0.8580 ممکن است پس از یک اصلاح دو ماهه احساسات را تغییر داده باشد. 0.8680 در شروع فروش در ماه ژوئیه یک منطقه عرضه اصلی است. شکست صعودی می‌تواند قیمت‌ها را به مقاومت روزانه 0.8720 برساند. از آنجایی که واگرایی نزولی RSI نشان‌دهنده از دست دادن مومنتوم در رالی است، این جفت ممکن است در معرض سود گرفتن و فشار فروش مجدد قرار گیرد. 0.8570 زیربنای آخرین شکست اولین پشتیبانی در صورت عقب نشینی است.

USOIL به زمین خورد

تحلیل بازار روزانه - CAD به تضعیف خود ادامه می دهد

نفت خام WTI از کاهش بیش از حد انتظار در ذخایر آمریکا حمایت کرد. قیمت با فشار فروش در منطقه عرضه در حوالی 97.50 و افت به زیر 93.50، خریداران کوتاه مدت را مجبور به وثیقه کرد و نوسانات را در این فرآیند افزایش داد. 86.50 سطح بحرانی است و نقض آن جهش اخیر را باطل می کند و کالا را در برابر دور دیگری از فروش آسیب پذیر می کند. RSI بیش از حد فروش می‌تواند منجر به مقداری سود شود، اما با توجه به محتاط بودن احساسات، این بازگشت می‌تواند کوتاه مدت باشد. 92.60 اگر این اتفاق بیفتد یک مقاومت جدید است.

به نظر شما CAD در هفته های آینده چگونه خواهد بود؟ حساب Orbex خود را باز کنید و اکنون تجارت کنید!