• خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل بازار روزانه – یورو به دنبال بهبود است

تحلیل بازار روزانه – یورو به دنبال بهبود است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل بازار روزانه - یورو به دنبال بهبود است


تحلیل بازار روزانه - یورو به دنبال بهبود است

EURUSD مقاومت را آزمایش می کند

تحلیل بازار روزانه - یورو به دنبال بهبود است

یورو زیان را جبران کرد زیرا معامله گران به احتمال زیاد افزایش نرخ بهره از بانک مرکزی اروپا قیمت گذاری کردند. ارز واحد در تلاش است تا در آستانه برابری باقی بماند. اطراف را دید 1.0080 فشار فروش قوی را پیشنهاد کرد، اما طرف طولانی توانست آخرین اصلاح موجود در را نگه دارد 0.9910. شکست به سمت صعودی، جهش را به مقاومت تبدیل شده به حمایت در 1.0220 گسترش می دهد، جایی که می توان انتظار داشت که تمایل فروش مجدد داشته باشد زیرا احساسات میان مدت نزولی است.

GBPUSD پایین است

تحلیل بازار روزانه - یورو به دنبال بهبود است

پوند به دلیل ترس از رکود اقتصادی با افزایش قبوض انرژی در بریتانیا کاهش می یابد. پس از یک تثبیت کوتاه در ماه جولای، یک متقاطع MA نزولی در نمودار روزانه نشان دهنده ادامه روند نزولی است. شرایط فروش بیش از حد RSI باعث جذب برخی خریدها در نزدیکی 1.1650 شد. اما ناکامی خریداران در حفظ سودهای ترسو خود، اتاق های بیشتری را در مسیر کاهش نشان می دهد. یک قطره پایین تر 1.1600 در را به پایین مارس 2020 نزدیک به 1.1400 باز می کند. 1.1750 تبدیل به مقاومت شده است و احتمالاً جهش بعدی را محدود می کند.

GER 40 به مقاومت برخورد می کند

تحلیل بازار روزانه - یورو به دنبال بهبود است

Dax 40 همچنان تحت فشار قرار دارد زیرا بحران انرژی در حال افزایش است که ECB جنگ طلب را تقویت می کند. این شاخص از پایه شکست صعودی در اواسط ژوئیه (12700) جهش کرد. ترکیبی از سود گرفتن و خرید جدید منجر به بهبود پس از سقوط RSI به منطقه اشباع فروش شد. با این حال، پیروان روند مشتاق فروش نزدیک به قدرت بودند 13300 از آخرین مرحله فروش فقدان قدرت خرید ممکن است به کاهش قیمت ها ادامه دهد. پایین بیایید 12700 این شاخص را به پایین ترین نقطه (12400) در نمودار روزانه ارسال می کند.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد یورو با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.

پست تحلیل بازار روزانه – یورو به دنبال بازیابی است اولین بار در وبلاگ تجارت فارکس Orbex ظاهر شد.