• خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل بازار روزانه – کاتالیزور نیازهای USD

تحلیل بازار روزانه – کاتالیزور نیازهای USD

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل بازار روزانه – کاتالیزور نیازهای USDUSDJPY ثابت ماند

تحلیل بازار روزانه – کاتالیزور نیازهای USD

دلار آمریکا پس از پیش‌بینی پیش‌بینی‌های PPI در نوامبر افزایش یافت. پس از معکوس شدن قیمت در 137.80 که حمایت مختصری در تثبیت قبلی بود، احساسات شکننده باقی می ماند. مقداری علاقه به خرید وجود داشته است 135.40 با بازگشت RSI به منطقه خنثی. مکث بالا 137.80 سودها را تا بالای یک جهش محو شده در 139.70 گسترش خواهد داد. فقط موفقیت او می تواند وضعیت را روشن کند و خریداران بیشتری را جذب کند. از منظر نزولی، 133.70 یک آستانه حیاتی برای معتبر نگه داشتن جهش فعلی است.

EURCHF عقب نشینی می کند

تحلیل بازار روزانه – کاتالیزور نیازهای USD

پیش از تصمیم بانک مرکزی اروپا درباره نرخ بهره، یورو عقب نشینی کرد. در نمودار روزانه، ارز واحد پس از شکستن از قله 0.9850 در سپتامبر همچنان در حال تثبیت سودهای خود است. به نظر می رسد منطقه عرضه نزدیک به بالاترین حد اخیر (0.9940) مانعی دشوار برای غلبه بر آن باشد. حرکت نوسان قیمت نشانه ای از نوسان به دلیل کمبود کاتالیزور است. 0.9820 نزدیکترین پشتیبانی است و شرایط فروش بیش از حد RSI ممکن است برخی از شکارچیان معامله را جذب کند. بازگشتی بالاتر از سطح روانی 0.9900 می تواند باعث بهبودی پایدار شود.

GER 40 برای پشتیبانی در تلاش است

تحلیل بازار روزانه – کاتالیزور نیازهای USD

Dax 40 کاهش یافت زیرا معامله گران در آستانه یک هفته پر داده رشد کردند. گاوها تلاش کردند تا قیمت های پیشنهادی خود را در اوج ژوئن 14650 افزایش دهند. در عوض، نزول به زیر 14350، خریداران کوتاه مدت را بر آن داشت تا برخی از تراشه ها را از جدول خارج کنند. منطقه جستجوی سابق در اطراف 14400 عرضه شده است و اگر طرف خرید نتواند آن را بازگرداند، فروشندگان بیشتری به صفوف خواهند پیوست. پایین ترین اخیر از 14150 در میانگین متحرک 30 روزه قرار دارد و پشتیبان اصلی است. در صورت شکسته شدن شاخص ممکن است در برابر یک اصلاح عمیق آسیب پذیر باشد

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده