• خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل بازار روزانه – پوند تحت فشار باقی می ماند

تحلیل بازار روزانه – پوند تحت فشار باقی می ماند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل بازار روزانه - پوند تحت فشار باقی می ماند


تحلیل بازار روزانه - پوند تحت فشار باقی می ماند

GBPUSD به دنبال پشتیبانی است

تحلیل بازار روزانه - پوند تحت فشار باقی می ماند

با افزایش تورم بریتانیا به 10.1 درصد در سپتامبر، پوند ثابت ماند. از منظر نمودار روزانه، این جفت پس از کاهش شدید اخیر، الگوی پرچمی شکل می گیرد. در حالی که استرلینگ مقداری ضرر را جبران کرد، جهت‌گیری در میان مدت نزولی باقی می‌ماند که می‌تواند پیروان روند بیشتری را جذب کند. 1.1500 سقف مهمی است و شکستن آن می تواند قیمت پیشنهادی را به بالاترین قیمت سپتامبر در 1.1700 برساند. 1.1070 زیربنای تجمع اخیر حمایت کلیدی است. شکست نزولی قیمت را به 1.0760 بازگرداند.

USDCAD سودها را تثبیت می کند

تحلیل بازار روزانه - پوند تحت فشار باقی می ماند

دلار کانادا پس از کاهش CPI سالانه به 6.9 درصد در سپتامبر کاهش یافت. پرایس اکشن سودهای اخیر خود را پس از رسیدن به بالاترین سطح بالای 1.3840 تثبیت کرد. نزول به زیر 1.3700 دست برخی ضعیف را تکان داد، اما احساسات کلی همچنان صعودی است. گاوها ممکن است آرامش فعلی را فرصتی برای پیوستن به رالی ببینند. 1.3660 اولین حمایت است، در حالی که 1.3500 در میانگین متحرک 30 روزه یک سطح کلیدی برای مشاهده سود بعدی است. به سمت بالا، نزدیک به بالا 1.3900 روند صعودی را از سر خواهد گرفت.

USOIL در حال تلاش برای بهبود است

تحلیل بازار روزانه - پوند تحت فشار باقی می ماند

پس از اینکه ذخایر ایالات متحده کاهش غیرمنتظره ای را نشان داد، WTI افزایش یافت. در حالی که رالی بالای 86.00 و 90.00 مقداری از فشار را کاهش داد، قیمت در شروع (93.50) در اواخر ماه اوت فروش مقاومتی را تجربه کرد و برای تضمین پیشنهادات تلاش کرد. این نشان می دهد که خرس ها ممکن است دو برابر شده باشند. 81.50 حمایت فوری است و شکست آن باعث آزمایش مجدد 77.00 می شود که در آن نفت خام می تواند در برابر دور دیگری از انحلال آسیب پذیر باشد. 87.00 اولین مانع در صورت ریباند است و فقط رالی بالای 90.00 می تواند احساسات را تغییر دهد.

استراتژی خود را در مورد چگونگی عملکرد GBP آزمایش کنید! حساب Orbex خود را باز کنید و اکنون تجارت را شروع کنید.

پست تحلیل بازار روزانه – پوند تحت فشار باقی می ماند اولین بار در وبلاگ معاملاتی فارکس Orbex ظاهر شد.