• خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل بازار روزانه – طلا همچنان تحت فشار است

تحلیل بازار روزانه – طلا همچنان تحت فشار است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل بازار روزانه - طلا همچنان تحت فشار استXAUUSD در حال تلاش برای بهبودی است

تحلیل بازار روزانه - طلا همچنان تحت فشار است

پس از اینکه افزایش نرخ بهره فدرال رزرو مطابق با انتظارات بود، طلا افزایش یافت. ناتوانی قیمت در بالاتر از سطح بحرانی 1680 ممکن است باعث یک سفر طولانی به جنوب شود. شرایط فروش بیش از حد RSI منجر به کسب سود توسط معامله گران در طول روز شد. اما در منطقه جستجوی قبلی در اطراف، می توان فروش قوی را انتظار داشت 1700. گاوها، در صورت باقی ماندن، باید 1735 را قبل از اینکه جهش محقق شود، بلند کنند. در غیر این صورت، فلز گرانبها ممکن است به سمت خود حرکت کند 1640 از پایه گاو نر در آوریل 2020.

SPX 500 در حال آزمایش پشتیبانی حیاتی است

تحلیل بازار روزانه - طلا همچنان تحت فشار است

S&P 500 پس از یک افزایش چشمگیر دیگر نرخ بهره آمریکا سقوط کرد. شکست به زیر 3900 جهش اخیر را باطل کرد و طرف خریدار را در حالت تدافعی قرار داد. با بدتر شدن احساسات، فشار فروش قوی ممکن است ادامه یابد. شکستن به زیر سطح 3820 در آغاز شکست صعودی ژوئیه گذشته نشان می دهد که علاقه خرید کمی باقی مانده است و شاخص می تواند به کاهش سطح حمایت روزانه ادامه دهد. 3725 که یک طبقه بحرانی برای جلوگیری از برگشت نزولی است. حمایتی که تبدیل به مقاومت شد 3920 اولین مانع در صورت ریباند است.

USOIL انتظار یک پیشرفت را دارد

تحلیل بازار روزانه - طلا همچنان تحت فشار است

نفت خام WTI به دلیل دورنمای اقتصادی تیره و تار در بحبوحه شرایط مالی سخت‌تر تضعیف می‌شود. احساسات از زمان سطح روانشناختی شکننده باقی مانده است 90.00 ثابت کرد که در حال حاضر شکستن سطح دشواری است. ادغام فعلی بالا 81.50 موقتی است و درگیری از هر دو طرف مسیر را در روزهای آینده دیکته خواهد کرد. فقط یک رالی بالاتر از 90.00 می تواند در کوتاه مدت احساسات را تغییر دهد. سوگیری نزولی ممکن است حاکم شود و شکست روند نزولی را از سر بگیرد و WTI را به 78.00 برساند.

استراتژی خود را در مورد عملکرد طلا با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.