• خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل بازار روزانه – رالی دلار متوقف شد

تحلیل بازار روزانه – رالی دلار متوقف شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل بازار روزانه - رالی دلار متوقف شد


تحلیل بازار روزانه - رالی دلار متوقف شد

USDJPY به مقاومت برخورد کرد

تحلیل بازار روزانه - رالی دلار متوقف شد

ین ژاپن با پیش‌بینی پیش‌بینی‌های توکیو در سپتامبر بهبود یافت. قیمت بیشتر ضررهای حاصل از فروش قبلی را جبران کرده است، نشانه ای از این که علیرغم رکود موقت، احساسات همچنان خوش بین هستند. نزدیکی بالاتر از بالاترین سطح اخیر در 145.80 می تواند شتاب خرید را جذب کند و روند صعودی را در هفته های آینده از سر بگیرد. سپس بالاترین رقم اوت 1998 147.50 هدف بعدی خواهد بود. با صعود RSI به منطقه ای که بیش از حد خرید می شود، انتهای پایینی یک تثبیت کوتاه مدت (143.90) اولین پشتیبانی در صورت انصراف است.

EURGBP برای حمایت تلاش می کند

تحلیل بازار روزانه - رالی دلار متوقف شد

پس از اینکه لیز تراس نخست وزیر بریتانیا از پیشنهاد کاهش مالیات خود عقب نشینی کرد، پوند افزایش یافت. شکست زیر پایه آخرین رالی در 0.8720 نشان دهنده تقاضای قوی برای پوند در سراسر صفحه است. 0.8640 در شروع جهش بالاتر از اوج ژوئن (0.8700) حمایت حیاتی از نمودار روزانه است. نقض آن، بازگشت مجدد را باطل می کند و یورو را به یک مسیر اصلاحی سوق می دهد. 0.8830 مقاومت فوری است و گاوها باید 0.8970 را پس بگیرند تا بتوانند دوباره به کنترل خود امیدوار باشند.

XAGUSD مقاومت روزانه را آزمایش می کند

تحلیل بازار روزانه - رالی دلار متوقف شد

نقره پس از اینکه داده‌های ضعیف‌تر از حد انتظار تولید ایالات متحده باعث کاهش بازدهی خزانه‌داری شد، جهش کرد. شکست بالای 19.00 باعث شد که فروشندگان کوتاه مدت شرط های خود را پوشش دهند و فشار نزولی را کاهش دهند. یک جهش به بالای سطح روانی 20.00 شتاب خرید را جذب کرد. این فلز گرانبها در حال آزمایش مقاومت روزانه خود است 20.80، به گاوها فرصتی برای عقب راندن می دهد. شکست صعودی می‌تواند راه را برای بازگشت در هفته‌های آینده هموار کند. مقاومت چرخش حمایت در ساعت 19.50 اولین سطحی است که جمع می شود.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.

The post تجزیه و تحلیل بازار روزانه – توقف های رالی دلار اولین بار در وبلاگ معاملاتی فارکس Orbex ظاهر شد.