• خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل بازار روزانه – دلار همچنان تحت فشار است

تحلیل بازار روزانه – دلار همچنان تحت فشار است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل بازار روزانه - دلار همچنان تحت فشار استUSDJPY سودها را رها می کند

نمودار USDJPY

ین ژاپن پس از اینکه BoJ امیدها را در مورد کاهش سیاست محرک خود از بین برد، سقوط کرد. با این حال، افزایش کوتاه مدت دلار به سمت جنوب به منطقه جستجوی قبلی چرخید 131.50 که مصادف با میانگین متحرک 20 روزه است. این نشانه آن است که احساسات در حال حاضر محتاطانه باقی مانده است و خرس ها این جهش را فرصتی برای فروش قدرت می دانستند. پایین ترین اخیر از 127.30 یک پشتیبانی کلیدی است. شکست نزولی ارزش دلار را در معرض نزول بیشتر به زیر سطح 126.50 در ماه می گذشته قرار می دهد.

GBPUSD در حال آزمایش مقاومت عمده است

نمودار GBPUSD

دلار آمریکا به دلیل خرده فروشی ضعیف در ماه دسامبر کاهش یافت. این جفت همچنان از جهش خود از پایین ترین سطح روزانه 1.1840 سود می برد و بیشتر زیان های حاصل از فروش دسامبر را جبران می کند. بسته شدن بالای 1.2300 شتاب بیشتری را به خود جلب کرد و کابل را به بالاترین حد خود در 5 هفته گذشته رساند. 1.2450. شکستن آن به معکوس شدن صعودی کمک می کند تا کشش پیدا کند. از آنجایی که RSI وضعیت خرید بیش از حد را نشان می‌دهد، کاهش به 1.2260 ممکن است از طرفداران روند کوتاه مدت حمایت شود. 1.2160 سطح پشتیبانی دوم خواهد بود.

XAUUSD مقاومت آسیاب می کند

نمودار XAUUSD

پس از اینکه مقامات فدرال رزرو بار دیگر احساسات جنگ طلبانه را تکرار کردند، طلا کاهش یافت. در نمودار روزانه، قیمت از زمان فروش آوریل گذشته، منطقه عرضه اصلی را در حدود سال 1930 شکسته است. RSI دوباره وارد منطقه اشباع خرید شده است و ممکن است خریداران را ترغیب کند که تراشه ها را از میز خارج کنند. 1895 اولین پشتیبانی در نمودار ساعتی و یک جهش در بالا است 1930 فشار صعودی را از سر می گیرد و شمش را به سمت سال 1975 می فرستد، که فقط از بالاترین سطح 9 ماهه آن در سال 1995 فاصله دارد. 1870 حمایت دیگری در صورت تمام شدن فلز خواهد بود.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده