• خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل بازار روزانه – دلار همچنان به مبارزه ادامه می دهد

تحلیل بازار روزانه – دلار همچنان به مبارزه ادامه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل بازار روزانه - دلار همچنان به مبارزه ادامه می دهدGBPUSD به دنبال پشتیبانی است

GBPUSD

پوند عملکرد ضعیفی داشت زیرا فعالان بازار در مورد اقتصاد بریتانیا در سال 2023 نگران بودند. این جفت ارز همچنان به کاهش خود ادامه داد زیرا خریداران از افزایش دو ماهه سود بردند و فروشندگان جدید وارد بازی شدند.

تبلیغات NFP از 6 ژانویه

سطح روانی 1.2000 در قلب تجمع دسامبر گذشته قرار دارد و حرکت جانبی سیگنالی برای خرید اندک است. اگرچه قیمت تا زمانی که پایین تر باشد پایین خواهد ماند 1.2140، احساسات فقط در صورتی می توانند معکوس شوند که گاوها دوباره 1.2280 را دنبال کنند. 1.1900 یک سطح حیاتی برای حفظ استرلینگ است.

AUDUSD زیان ها را بازیابی می کند

نمودار AUDUSD

دلار استرالیا در حالی افزایش می یابد که معامله گران از دارایی هایی مانند دلار آمریکا دوری می کنند. این زوج بسیاری از ضررهای خود را از انحلال در اواسط دسامبر جبران کردند. گاوها تمرکز خود را به اوج قبلی تغییر داده اند 0.6900. صعود به سمت بالا، بهبود میان مدت ارز استرالیا را افزایش می دهد. در همین حال، آنها ممکن است حفظ خود را در بالای 0.6800 تثبیت کنند 0.6760 به عنوان نزدیکترین پشتیبانی این باعث می شود علاقه بیشتری برای خرید جلب شود. 0.6710 سطح دوم حفاظت در صورت نوسانات بیشتر است.

ایالات متحده 30 در انتظار پیشرفت است

نمودار US30

زمانی که سرمایه گذاران ریسک اشتها را در ابتدای سال بررسی می کنند، داو جونز کاهش می یابد. این شاخص در تلاش است تا کف بحرانی را حفظ کند 32500. ادغام افقی نشانه ترازنامه شکننده است و شکست منجر به افزایش نوسانات ناشی از افزایش فشار دو طرف می شود و محدوده معاملاتی جدیدی را برای روزهای آینده تشکیل می دهد. نزدیک به بالا 33450 می تواند شاخص را به 34100 بازگرداند. با این حال، شکست نزولی می تواند دور دیگری از فروش را به سمت 31500 آغاز کند و خریداران بیشتری کشتی را رها کنند.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده