• خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل بازار روزانه – دلار همچنان به عقب نشینی ادامه می دهد

تحلیل بازار روزانه – دلار همچنان به عقب نشینی ادامه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل بازار روزانه - دلار همچنان به عقب نشینی ادامه می دهدNZDUSD بالاتر می رود

تحلیل بازار روزانه - دلار همچنان به عقب نشینی ادامه می دهد

دلار نیوزلند با افزایش انتظارات تورمی افزایش یافت. آخرین عقب نشینی حمایت ثابتی را در بالای 0.5740، نزدیک به پایه شکست گاوی پیدا کرد. بالاتر از 0.5900 نشان می دهد که گاوها کنترل جهت را حفظ کرده اند. صلیب صعودی MA در نمودار روزانه یک شتاب رو به بالا را خبر می دهد. سطح روانی 0.6000 یک مانع کلیدی در آینده است. شکست آن می تواند یک رالی پایدار به سمت 0.6160 ایجاد کند. 0.5820 در صورتی که کیوی به کمی فضای تنفسی نیاز داشته باشد اولین تکیه گاه است.

EURGBP سودها را تثبیت می کند

تحلیل بازار روزانه - دلار همچنان به عقب نشینی ادامه می دهد

یورو ثابت ماند زیرا یک نظرسنجی نشان داد روحیه سرمایه گذاران در منطقه یورو بهبود یافته است. افزایش شدید نشانه ای از پوشش کوتاه مدت است و بسته شدن بالای منطقه عرضه در حدود 0.8760 ممکن است فشار بر ارز واحد را کاهش داده باشد. این می تواند گاوها را امیدوار کند که روند صعودی همچنان در میان مدت دست نخورده است. افزایش دو برابری RSI در منطقه بیش از حد خرید باعث عقب نشینی شد زیرا خریداران روزانه از این مزیت استفاده کردند. 0.8650 سطح مهمی برای انتظار منافع بعدی است. رالی از بالا 0.8780 ادامه صعودی را تایید می کند.

30 آمریکا بالاتر می رود

تحلیل بازار روزانه - دلار همچنان به عقب نشینی ادامه می دهد

شاخص داوجونز 30 در حالی افزایش می یابد که جمهوری خواهان برای پیروزی در انتخابات میان دوره ای مورد علاقه هستند. این شاخص در آغاز فروش اواخر ماه اوت نزدیک به 33000 باقی ماند. آزمایش سود برای پایین آوردن قیمت کافی نبود و نشان دهنده فشار قوی خریدار بود. نزدیک به بالا 33000 منافع فروش باقی مانده را از بین خواهد برد و راه را برای صعود به قله اوت در 34200 که مرز بین بازار نزولی و بازار گاوی است، هموار خواهد کرد. در همین حال، RSI بیش از حد خرید ممکن است صعودی را محدود کند 32400 به عنوان نزدیکترین پشتیبانی

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.