• خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل بازار روزانه – دلار همچنان به افزایش خود ادامه می دهد

تحلیل بازار روزانه – دلار همچنان به افزایش خود ادامه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل بازار روزانه - دلار همچنان به افزایش خود ادامه می دهدUSDCAD مقاومت را می شکند

تحلیل بازار روزانه - دلار همچنان به افزایش خود ادامه می دهد

دلار کانادا با کاهش خرده فروشی در ماه ژوئن کاهش یافت. این جفت قبلاً تحت فشار 1.2980 قرار داشت. بسته شدن بالای این منطقه عرضه، معادل مقاومت روزانه، هر گونه سود فروش باقیمانده را از بین می برد و دری را برای جهش پایدار باز می کند. دلار حمایت بالای 1.2880 را تضمین کرد که نشانه ای از تعهد خریدار است. 1.3100 در صورت تقویت رالی، هدف بعدی زیر اوج جولای است. شکست آن می تواند روند صعودی را در میان مدت از سر بگیرد. 1.2930 نزدیکترین پشتیبانی است

GBPJPY به دنبال پشتیبانی است

تحلیل بازار روزانه - دلار همچنان به افزایش خود ادامه می دهد

با فراگیر شدن ترس از رکود در بریتانیا، پوند عقب نشینی می کند. جهش اخیر با فشار فروش قوی در مقاومت روزانه مواجه شد (163.50) که در میانگین متحرک 30 روزه نیز قرار دارد. این شکست در رسیدن به اوج جدید نشان می دهد که مسیر کمترین مقاومت پایین خواهد آمد. 161.60 پس از اینکه خریداران از سود خود در 162.30 دست کشیدند، حمایت می شود. در زیر، 160.30 یک سطح کلیدی برای دست نخورده نگه داشتن جهش است. شکست می تواند پوند را در برابر دور دیگری از فروش زیر 159.50 آسیب پذیر کند.

XAGUSD کف بحرانی را آسیاب کرد

تحلیل بازار روزانه - دلار همچنان به افزایش خود ادامه می دهد

نقره در حال سقوط است در حالی که دلار آمریکا در همه جا در حال بهبود است. در نمودار روزانه، حرکت قیمت در مقاومت تبدیل به حمایت (20.80) مسیر خود را معکوس کرد. سقوط به پایین‌تر از پایین‌ترین سطح قبلی در 19.60 نشان‌دهنده عدم علاقه متعاقب به فلز بود و موجی از سود را به راه انداخت. 18.80 زیربنای شکست صعودی ماه گذشته سطح مهمی است تا ببینیم آیا هنوز خریدارانی باقی مانده اند یا خیر. در غیر این صورت، خرس ها ممکن است به زیر 18.20 برسند. همانطور که RSI در قلمرو فروش بیش از حد فروخته می شود، ساعت 19.50 یک مقاومت جدید در صورت جهش است.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.