• خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل بازار روزانه – دلار دوباره قدرت خود را به دست می آورد

تحلیل بازار روزانه – دلار دوباره قدرت خود را به دست می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل بازار روزانه - دلار دوباره قدرت خود را به دست می آوردAUDUSD برای مناقصه مبارزه می کند

تحلیل بازار روزانه - دلار دوباره قدرت خود را به دست می آورد

با وجود افزایش 50 واحدی RBA، اشتهای ریسک همچنان در بازارها رو به کاهش است. متقاطع MA نزولی در نمودار روزانه نشان دهنده بدتر شدن احساسات است. سقوط به زیر منطقه جستجو نزدیک به 0.6800، استرالیا را آسیب پذیر کرده است. عدم علاقه به خرید می تواند جفت را به پایین ترین سطح اخیر برساند 0.6680که یک آستانه حیاتی برای حمایت از قیمت در میان مدت است. 0.6830 یک مانع جدید است، اما جهش های تا کنون فرصت هایی برای فروش با قیمت بهتر بوده است.

USOIL کف بحرانی را آزمایش می کند

نفت خام WTI به دلیل نگرانی‌های مداوم تقاضا ضعیف می‌شود. جهش اخیر نتوانست مقاومت روزانه را در 109.00 پاک کند، در عوض تمام دستاوردهای خود را با آزمایش مجدد پایه در بازگرداند. 91.50. از آنجایی که احساسات همچنان نزولی است، مسیر کمترین مقاومت ممکن است همچنان پایین باشد. یک شکست نزولی گاوها را مجبور به نجات و جذب فروشندگان شتاب می‌کند و نوسانات در این فرآیند را تشدید می‌کند. سقوط به زیر سطح روانی 90.00 می تواند زیان را به بالای 85.00 برساند. بهبودی می تواند کوتاه باشد 97.20 به عنوان اولین مقاومت

UK 100 در بازیابی محدود

تحلیل بازار روزانه - دلار دوباره قدرت خود را به دست می آورد

FTSE 100 با مشکل مواجه است زیرا ممکن است منابع مالی بریتانیا به دلیل بحران انرژی تحت فشار قرار گیرد. در نمودار روزانه، شاخص بین دو حد 7000 و 7640 به سمت و سویی حرکت می‌کند. شکست از هر طرف مسیر بعدی را در هفته‌های آینده دیکته می‌کند. در همین حال، range trading ممکن است نام بازی باشد. بهبودی کوتاه مدت به سمت آن پیش می رود 7380، اما 7480 از یک پرش محو شده می تواند سطح سختی برای شکستن باشد. از سوی دیگر، 7180 پشتیبانی فوری و سطح کلید 7050 برای آزمایش عزم گاوها است.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.