• خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل بازار روزانه – دلار تحت فشار باقی می ماند

تحلیل بازار روزانه – دلار تحت فشار باقی می ماند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل بازار روزانه - دلار تحت فشار باقی می ماندGBPUSD بالا نگه می دارد

تحلیل بازار روزانه - دلار تحت فشار باقی می ماند

پوند افزایش یافت زیرا تورم داغ بریتانیا خواستار افزایش بیشتر نرخ بهره از BoE است. شکست بالاتر از اوج سپتامبر از 1.1740 باعث شد برخی از خرس‌ها موقعیت خود را پوشش دهند و فشار نزولی را از منظر نمودار روزانه کاهش دهند. یک مکث کوتاه در بالای این مقاومت تبدیل به حمایت نشان می‌دهد که هنوز در ریکاوری آب وجود دارد. در صورتی که جهش از گذشته شتاب بیشتری داشته باشد، سقف دوگانه اوت در 1.2250 بعدی خواهد بود. 1.2000. 1.1500 نزدیک به شروع یک گاو نر یک منطقه جستجوی کلیدی است.

USDCAD در حال تلاش برای بازگشت است

تحلیل بازار روزانه - دلار تحت فشار باقی می ماند

دلار کانادا کاهش یافت زیرا تورم اکتبر انتظارات را از دست داد. سقوط به زیر 1.3240 نشان دهنده کمبود تقاضا برای همتای آمریکایی است. دلار ممکن است همچنان به از دست دادن جایگاه خود ادامه دهد زیرا معامله گران از ترس گرفتن چاقویی در حاشیه ایستاده اند. 1.3150 سطح فوری برای دیدن اینکه آیا می تواند رفتار خرید در کاهش قیمت را تحریک کند یا خیر. اگر این اتفاق نیفتد، سطح روانی 1.3000 در خط خواهد بود. برای کسانی که قصد خرید دارند، 1.3440 اولین مانعی است که باید بر آن غلبه کرد و این جفت فقط یک بار می تواند بالای 1.3640 برطرف کند.

USOIL کاهش می یابد

تحلیل بازار روزانه - دلار تحت فشار باقی می ماند

نفت خام WTI در بحبوحه افزایش موارد COVID-19 در چین ضعیف باقی می ماند. قیمت در یک تثبیت افقی بین 82.00 و 93.50 قرار دارد، اما فشار نزولی همچنان پس از بالا رفتن دو برابر در باند بالایی وجود دارد. دو افت متوالی به زیر 88.00 و 85.00 گاوها را در حالت تدافعی قرار داد. همانطور که آخرین پرش در سطح روانی متوقف شد 90.00، ممکن است مورد در برابر دور دیگری از فروش آسیب پذیر باشد. یک قطره زیر 82.00 می تواند فروشندگان مومنتوم را جذب کند و قیمت را به سمت 77.00 سوق دهد.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.