• خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل بازار روزانه – دلار تحت فشار باقی می ماند

تحلیل بازار روزانه – دلار تحت فشار باقی می ماند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل بازار روزانه - دلار تحت فشار باقی می ماندNZDUSD باعث بالا رفتن بالاتر می شود

تحلیل بازار روزانه - دلار تحت فشار باقی می ماند

پس از اینکه PCE در ماه اکتبر کاهشی را نشان داد، دلار آمریکا همچنان به نرم شدن خود ادامه می دهد. حرکت به بالای 0.6290 تاییدی بر این است که گاوها پس از یک اصلاح کوتاه مدت همچنان کنترل را در دست دارند. یک حرکت قوی می تواند این جفت را به اوج اوت برساند 0.6460 که از منظر میان مدت سقف بزرگی است. نقض آن می تواند منافع فروش اخیر را وادار کند که در هفته های آتی یک تغییر صعودی ایجاد کند. همانطور که RSI به منطقه اشباع خرید جهش کرد، 0.6270 نزدیکترین تکیه گاه در صورت عقب نشینی است.

CADJPY برای مناقصه در حال مبارزه است

تحلیل بازار روزانه - دلار تحت فشار باقی می ماند

ین ژاپن پس از اشاره مقامات BoJ به خروج احتمالی از QE افزایش یافت. در نمودار روزانه، شکست به زیر دو برابر پایین از پایین‌ترین حد ژوئن و آگوست در حدود 102.00 می‌تواند باعث بازگشت نزولی شود. یک ضربدر نزولی MA نشان دهنده شتاب به سمت جنوب است. آخرین پرش در متوقف شد 103.40، که نشان می دهد مسیر کمترین مقاومت نزولی است. سطح روانی 100.00 می تواند بعدی باشد افزایش بیش از حد RSI ممکن است مقداری خرید را جذب کند، اما خرس‌ها ممکن است جهش را به عنوان یک فرصت فروش در حال اجرا ببینند.

NAS 100 منتظر کاتالیزور بیشتری است

تحلیل بازار روزانه - دلار تحت فشار باقی می ماند

نزدک 100 ثابت است، زیرا معامله گران در انتظار خوانش بازار کار ایالات متحده در ماه نوامبر هستند. در نمودار روزانه، شاخص پشتوانه محکمی بالاتر از میانگین متحرک 20 روزه (11500) نسبت به اوج دو برابری قبلی از اکتبر پیدا کرد. افزایش در ارتباط با متقاطع MA صعودی نشان می دهد که بهبود ممکن است تسریع شود 12300. اما قبل از آن، وضعیت خرید بیش از حد RSI به این معنی است که قیمت می تواند پس از یک صعود عمودی از اتاق تنفسی استفاده کند. 11850 پشتیبانی فوری و منطقه جستجوی کلید 11650 است.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.