• خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل بازار درون روز – نقطه عطف نزدیک شدن داکس

تحلیل بازار درون روز – نقطه عطف نزدیک شدن داکس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل بازار درون روز - نقطه عطف نزدیک شدن داکس


تحلیل بازار درون روز - نقطه عطف نزدیک شدن داکس

USDCHF در حال بازگشت است

تحلیل بازار درون روز - نقطه عطف نزدیک شدن داکس

دلار آمریکا پس از قوی‌تر از حد انتظار مخارج مصرف‌کننده در سپتامبر افزایش یافت. عقب نشینی او متوقف شد 0.9840 نزدیک به میانگین متحرک 30 روزه. واگرایی رو به بالا RSI نشان دهنده کاهش سرعت در مسیر کاهش است. چنین نشانه ای در یک منطقه جستجو معنی دارد. با توجه به احساسات کلی که هنوز به سمت بالا است، گاوها ممکن است مشتاق باشند که عقب نشینی را شارژ کنند. نزدیک شدن به منطقه عرضه قبلی (0.9950) می تواند علاقه خرید بیشتری را به خود جلب کند. در صورت بهبود ارزش دلار، رالی می تواند از سر گرفته شود 1.0050.

EURJPY در حال افزایش است

تحلیل بازار درون روز - نقطه عطف نزدیک شدن داکس

با حفظ سقف بازدهی BOJ، ین ژاپن همچنان به مبارزه ادامه می دهد. کاهش شدید به یورو پس از شکستن اوج خود از سپتامبر تا کنون مهلت داد 145.50، اکنون پشتیبانی جدید. 143.80 در پایه شکست قبلی تاکنون حمایت قابل قبولی را نشان داده است که نشان دهنده علاقه شدید به تحت کنترل نگه داشتن ین است. تثبیت مداوم تنها می تواند دست ضعیف تر را فشرد. گاوها اگر بتوانند بلند شوند ممکن است حرف آخر را بزنند 147.70. یک رالی فراری، ارز واحد را به سمت 150.00 سوق می دهد.

GER 40 انعطاف پذیری کلیدها را آزمایش می کند

تحلیل بازار درون روز - نقطه عطف نزدیک شدن داکس

Dax 40 پس از اینکه داده ها نشان داد اقتصاد آلمان از انقباض در سه ماهه سوم اجتناب کرده است، افزایش یافت. این شاخص در امتداد یک خط روند صعودی در حال صعود است که نشانه ای از ریسک پذیری در کوتاه مدت است. پس از یک سری افت های بالاتر، بسته شدن بالای 13100 روند صعودی را بیشتر می کند و ممکن است فالوورهای بیشتری را جذب کند. آغاز فروش شهریور ماه (13500) مانع بزرگی است که در آن می توان انتظار برداشت سود و فروش جدید را داشت. با این حال، نقض آن می تواند معکوس را در هفته های آینده افزایش دهد. 13050 در کنار خط روند اولین پشتیبانی قرار دارد.

اخبار معاملاتی مستلزم دسترسی به تحقیقات بازار گسترده است – و این همان کاری است که ما بهترین کار را انجام می دهیم. اکنون حساب Orbex خود را باز کنید.

پست تحلیل بازار روزانه – نقطه عطف رویکردهای Dax اولین بار در وبلاگ معاملاتی فارکس Orbex ظاهر شد.